Miami Life RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Life RPG

~ Kék ég, homokos tengerpart, hatalmas pálmafák… kellhet ennél több? ~
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Miami Life RPG
Chat box
Winona & Garret Chatbox_www.kepfeltoltes.hu_
A vezetőség
Winona & Garret 1168438294staffers_www.kepfeltoltes.hu_
Winona & Garret 422368136staff_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Happy Birthday! - Charles & Arielle
Winona & Garret Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2014 11:08 pm by Arielle Crawford

» Hogwarts
Winona & Garret Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:35 am by Charles Hemsworth

» Aktuális hírek!
Winona & Garret Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 2:26 am by Viviana Clarke

» Jövő 50 árnyalata
Winona & Garret Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 11:32 am by Viviana Clarke

» the party - Alexander & Christine
Winona & Garret Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2014 3:30 am by Alexander Saimon

» Hello, I'm home! - Don & Lia
Winona & Garret Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 9:06 am by Donovan Sivero

» Freya S. Krassfer
Winona & Garret Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2014 3:39 am by Freya S. Krassfer

» Alisha Johnson
Winona & Garret Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2014 11:54 pm by Alisha Johnson

» Tina & Don ~ The big bumm
Winona & Garret Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 8:23 am by Donovan Sivero

Frpg Top 100

 

 Winona & Garret

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Garret Norwood
Bűnöző
Garret Norwood


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Jul. 16.

Winona & Garret Empty
TémanyitásTárgy: Winona & Garret   Winona & Garret Icon_minitimeSzomb. Júl. 19, 2014 11:04 am

Az utóbbi néhány napban kissé szűkösen voltam a pénzzel, nyilván mert az előző munkahelyem végre rájött, hogy hiba továbbra is átutalni a fizetésem, és minden szó nélkül beszüntették a kifizetést. Szemetek!
Egy volt "kollégám", akit mostanában engedtek ki, és szintén ide ette a fene egy ideje már rágja a fülem, hogy csináljunk meg egy bulit közösen, de eddig mindig nemet mondtam rá, aztán pár hete szerencsétlen marhája megint lecsukatta magát, én pedig megörököltem az elmebeteg tervét: elrabolni egy politikus feleségét, váltságdíjért. Nem mondom, jó bőr a csaj, és biztos rengeteget kapnék érte. Ja, 3-at fejbe, meg húszat mellkasba.

Ahelyett, hogy hülyeséget csinálnék, inkább csak végzem a dolgom ma este. Az első roham már leült, én pedig nyugodtan törölgetek, amikor belép az ajtón...Winona Sheila Bowman! Hát ilyen nincs! Kissé bizonytalanul lépked, és sokat segít, hogy a két barátnőjébe kapaszkodhat, akik szintén nem szomjasak már annyira. Sőt, talán még Winona a legjózanabb a háromból. Hát ilyen nincs...ez szinte már túl könnyűnek tűnik! Egyenlőre csak várok, és figyelem őket. ha itt maradnak záróráig, már csak ketten távoznak innen!
Vissza az elejére Go down
Winona Sheila Bowman
Civil
Winona Sheila Bowman


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2014. Mar. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : Miami

Winona & Garret Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona & Garret   Winona & Garret Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 1:58 am

Az utóbbi két hetem, csak abból állt, hogy egész nap buliztam, szexeltem, ittam, aztán reggel másnaposan keltem, egy idegen ágyában. Reggel még jót szexelünk, aztán elhúzom a csíkot onnan.
Szerencsére a férjem csak a hétvégén jön haza, mert oda van nagyon messze ilyen üzleti konferenciákon.
Szóval ma még tudok bulizni a csajokkal egyet, aztán hazajön az uram, és nem bulizhatok tovább. Elég is volt most egy darabig szerintem, mert fáj a fejem már minden napos berúgásoktól.
Délután 4-kor eljöttünk két barátnőmmel bulizni. Én nem ittam, mert ezeket a hülyéket nem lesz aki hazavigye vagy hazaküldje őket.
Már este 7 volt, amikor ez a két bolond, menni akart máshová bulizni. Én nem voltam annyira berúgva mint ők, de mondom jól van, menjünk.
A két bolond belém kapaszkodtak és úgy sétáltunk be egy bárszerűségbe. A két bolondot leültettem a sarokba egy boxba, én meg a pulthoz mentem, hogy valamit rendeljek.
- Helló! - köszöntem a csapos srácnak. -A két barátnőimnek valami jó erős koktélt, én pedig egy sex on the beach-et kérek! - adtam le a rendelést, és míg vártam, leültem a pulthoz a székre.

Ezt viselem
Vissza az elejére Go down
http://soordisland.hungarianforum.com
Garret Norwood
Bűnöző
Garret Norwood


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Jul. 16.

Winona & Garret Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona & Garret   Winona & Garret Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 9:21 am

A szívem majd kiugrik a helyéről, ahogy az áhított pénztárca, és bankszámla gazdája felém lépked. Na igen, jó kis buksza ez, szívesen elmerülnék benne, hogy teljesen kiélvezzem a tartalmát és...oké, azt hiszem kezdi a másik agyam átvenni az irányítást. Türelem!
-Meseszép estét - köszönök vissza a hölgynek, kedvesen mosolyogva rá. Remélem a többi vendég nem lesz féltékeny, amiért neki ilyen udvariasan köszöntem, a helyhez illő "Mit akarsz?!" helyett. A mosolyom amúgy őszinte, hisz ez a nő is azt a koktélt rendelte, amit speciel el tudok készíteni.
-Rendben, akkor két gégepukkasztó, és egy Sex on the beach - ismétlem meg, és felkapom a kulcsom a kassza mellől, majd indulnék is kifelé, de megtorpanok, és kérdőn nézek a nőre.
-Ó, a harmadik alatt is koktélra gondolt? Igazán kár...
Valahogy nem esik nehezemre megjátszani a csalódottsággal vegyes pajkos félmosolyt, de aztán mint a villám ütöm össze életem legjobban sikerült koktélját, amit Winona meg is kap, amíg a Gégepukkasztóval szenvedek. Valószínű azért megy lassabban a dolog, mert egyszerre keverem, és találom fel a dolgot. Amúgy nem sikerül valami bonyolultra a dolog, egy kis kivi, hogy azt higgyék, attól ilyen zöld, aztán a pult alól...hát majdnem valami más lesz, de végül menta kerül bele, és vodka, mert rádöbbenek, hogy ha már most kidőlnek végleg, lehet haza viszi őket, és elúszott a lehetőség.
-Szolgálhatok valami mással is? - Kérdem, sejtelmes hangon, a fény pedig megcsillan az Absinthe-os üvegen, amit még nem rejtettem el valami ügyesen, szóval ő is láthatja.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Winona & Garret Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona & Garret   Winona & Garret Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Winona & Garret
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Naomi & Garret - Éjszakai műszak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Miami Life RPG :: Miami :: Éjszakai élet-
Ugrás: