Miami Life RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Life RPG

~ Kék ég, homokos tengerpart, hatalmas pálmafák… kellhet ennél több? ~
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Miami Life RPG
Chat box
Naomi & Garret - Éjszakai műszak Chatbox_www.kepfeltoltes.hu_
A vezetőség
Naomi & Garret - Éjszakai műszak 1168438294staffers_www.kepfeltoltes.hu_
Naomi & Garret - Éjszakai műszak 422368136staff_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Happy Birthday! - Charles & Arielle
Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2014 11:08 pm by Arielle Crawford

» Hogwarts
Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:35 am by Charles Hemsworth

» Aktuális hírek!
Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 2:26 am by Viviana Clarke

» Jövő 50 árnyalata
Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 11:32 am by Viviana Clarke

» the party - Alexander & Christine
Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2014 3:30 am by Alexander Saimon

» Hello, I'm home! - Don & Lia
Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 9:06 am by Donovan Sivero

» Freya S. Krassfer
Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2014 3:39 am by Freya S. Krassfer

» Alisha Johnson
Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2014 11:54 pm by Alisha Johnson

» Tina & Don ~ The big bumm
Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 8:23 am by Donovan Sivero

Frpg Top 100

 

 Naomi & Garret - Éjszakai műszak

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Garret Norwood
Bűnöző
Garret Norwood


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Jul. 16.

Naomi & Garret - Éjszakai műszak Empty
TémanyitásTárgy: Naomi & Garret - Éjszakai műszak   Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeCsüt. Júl. 17, 2014 11:09 pm

-GARRET!
Mindig lenyűgözött az a tehetség, amivel a főnököm zengő baritonja túlüvölti a vendégeket, és a zenét is. Komolyan mondom, pályát tévesztett. Ilyen erős tüdővel simán lehetne az operában jegyszedő, és akkor nem kéne velem ordibálnia állandóan.
-HOL A POKOLBAN VOLTÁL MEGINT?
-Közöd?
Erre csak pislog rám. Nem hibáztatom, a legtöbb felettesem így reagál erre a kérdésre. Szegény, ha sokáig maradok itt, meg fog őszülni egy fél éven belül...
-A hatos asztalnál már fél órája várnak rád.
...bár nem sok esélyt látok rá, hogy nem rúgnak ki előtte.
-Aztán kösd fel a gatyád, 10 perc, és lelépek, utána tiéd a pult!
Pazar. Úgy elrepül az az idő, mintha nem is lenne, én pedig hamarosan ott találom magam a pult mögött, ezer ember gyűrűjében, akik mind bankókat nyújtanak felém. Komolyan, mintha kirabolna egy dühödt tömeg csak fordítva. 2-3 óva, és leül egy kicsit a hangulat, én pedig az immár csendesebb bárban végre leülök egy kicsit, és kibontok magamnak egy sört. Fárasztó ez a munkahely, ha dolgozni is kell.
Vissza az elejére Go down
Naomi Terrell
Diák
Naomi Terrell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Mar. 29.

Naomi & Garret - Éjszakai műszak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Garret - Éjszakai műszak   Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeSzomb. Júl. 19, 2014 7:58 am





- Szedjétek már össze magatokat! Így senkit sem lelkesítetek fel, maximum egy öreg papit, aki már nagyon örül a szoknya alól elővillanó izmos comboknak! – Harsogja a szurkolólányok kapitánya, mire bosszúsan megforgatom a szemeimet. Utálom, ha valaki irányítani akar, de tény, ami tény, igaza van. A legtöbbünknek most semmi kedve ehhez az edzéshez, pedig hamarosan itt lesz a meccs, és nem ártana összeszedni minden maradék energiánkat, hogy a műsort tökéletesen le tudjuk majd folytatni a mérkőzés szünetében.
- Igaza van. – Állok ki a másik lány mellett, mire ő elégedetten bólint. Nem kell sok ahhoz, hogy hamarosan én irányíthassam ezt a csapatot, ha így folytatom a hízelkedést a rangidős lánynál. Így kell ezt. Ki a fenét érdekel, hogy ezen vagy azon áttaposok a célom elérésében? Végül csak így lehetek híres, bár tény, hogy ahhoz tehetség is kell. Hál istennek, nem vagyok annyira tehetségtelen, mint a többség, így tökéletesen el tudom magam képzelni műsorvezetőnek, vagy valami hasonlónak. A lényeg az, hogy gazdag és elismert legyek.

Az edzés ezek után máris gördülékenyebben megy, de még sem sikerül megcsinálnunk egy bonyolultabb figurát, ezért csalódottan és igen fáradtan megyünk az öltözőbe és végül haza. Legalábbis nekem ez volt a tervem, egészen addig, míg meg nem akadt a pillantásom egy báron. Úgy érzem, igazán megérdemlek egy hűsítő italt, így terveimet megváltoztatva belépek a bárba, ami jelenleg elég kihaltnak tűnik. Ennyire késő lenne? Ránézek az órámra és magamban tisztázom, hogy igen, tényleg eléggé elhúzódott az edzés, és igen, haza kellene mennem, ráadásul nem valószínű, hogy kiszolgálnak alkoholos itallal. Pedig most arra vágyom. Pillantásommal rögtön a pultost keresem, és hamarosan észre is veszem a nekem kellő személyt. Talán mégis ki tudom könyörögni tőle azt, hogy szolgáljon ki kiskorúként… vagy mégsem? Ez majd kiderül. Mindenesetre mindent be fogok vetni annak érdekében, hogy mégis megkapjam, amit akarok.
- Helló. – Köszönök a férfinak barátságos mosollyal és igyekszem jóval idősebbnek tűnni a koromnál.
- Egy Sex on the beachet szeretnék kérni. – Mondom ezt olyan természetességgel, mintha már rengetegszer kértem volna ilyet.  





A hozzászólást Naomi Terrell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 19, 2014 10:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Garret Norwood
Bűnöző
Garret Norwood


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Jul. 16.

Naomi & Garret - Éjszakai műszak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Garret - Éjszakai műszak   Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeSzomb. Júl. 19, 2014 12:27 pm

Még egy óra, és zárhatok végre. Sőt! Foga fene annyit várni! Hány vendégem maradt, 3? Annyival elbánok! Úgy kihajítom őket, hogy agyrázkódást kapnának, ha nem itták volna el már rég az említett szervet! Ó igen, fog a fene itt dögleni még egy órát, elég késő van így is! Már éppen hozzákezdenék nemes tervem végrehajtásához, amikor nyílik az ajtó, és legnagyobb meglepetésemre egy csinos, sportos lány lép be rajta. Nem, nem arról van szó, hogy ne járna ide hasonló jó bőr, szoktak állandóan, csak épp nem ilyenkor. Diszkréten megnézem magamnak, amíg megközelíti a pultomat, aztán úgy döntök, hogy akár még van is értelme nyitva maradni egy rövid ideig.
-Helló.
Ezúttal már látványosan mérem végig, és a rendelése hallatán sejtelmesen kezdek el mosolyogni.
-Mond csak, ha most elkérném a személyidet, mit látnék benne? Van egy olyan érzésem, hogy te mindkét értelemben túl fiatal vagy még ahhoz, amit kértél.
De aztán végül megfordulok, és mégis megcsinálom neki. Ha már volt olyan rendes, hogy az egyetlen koktélt rendelte, amit véletlenül tudom, hogyan kell kikeverni(biztos a neve miatt figyeltem oda) akkor minek büntessem azzal, hogy problémázok, mert esetleg nincs még 18?
-Tessék, úgy látom rád fér. Éjszakai vetítés volt, vagy hol csavarogtál ilyen sokáig?
Vissza az elejére Go down
Naomi Terrell
Diák
Naomi Terrell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Mar. 29.

Naomi & Garret - Éjszakai műszak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Garret - Éjszakai műszak   Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeSzomb. Júl. 19, 2014 10:34 pm





Hamarosan el is érkezik az a pillanat. A pont, amikor végül vagy kiszolgálnak a kívánt itallal, vagy nem. Általában ki szoktak, hála annak, hogy csinos arccal áldott meg a sors, de ha nem is, akkor bevetem minden csáberőmet annak érdekében, hogy végül mégis megkapjam, amit akarok. Általában beválik, kivéve akkor, ha nő áll a pult mögött, mert természetesen olyankor nem sokat ér a csinos külső és az elbűvölő szemek. Ha ilyen helyzetbe futok bele, jobb hátraarcot csinálni és egyszerűen csak elsétálni. Mindenki jobban jár.  S ugyan most is úgy tűnik először, hogy végül más módszerrel kell megszereznem a koktélomat, pár pillanattal később már elégedetten mosolyoghatok, ugyanis a férfi nekiállt elkészíteni az italomat. Ez az!
- Ha elkérnéd, adnék neked személyit, és abban is az állna, hogy már nagykorú vagyok. – Jegyzem meg mosolyogva, hiszen a legjobb bulikba, csak úgy tudok bejutni, ha már „nagykorú” vagyok. Egy ismerősöm el is intézte nekem a hamis személyit és a kidobó emberek általában egyáltalán nem az okiratra figyeltek, hanem a dekoltázsomra, úgyhogy nem igazán volt még vele gond.

- Köszönöm. – Mosolygok rá hálásan és jólesően belekortyolok a finom italba. Ez már tényleg, tényleg nagyon rám fért.
- Nem, nem éjszakai vetítés volt. Gyakoroltam. A csapatkapitányom egy igazi rabszolgahajcsár, késő délutántól egészen idáig kínzott minket. Bár meg tudom érteni, a helyében én is ugyanezt tettem volna. – Még egy kortyot iszok.
- A végén is csak azért hagytuk abba, mert a legjobb embere – vagyis én, akkorát estem, hogy alig bírtam felállni, és biztosan hatalmas kék zúzódás van az oldalamon. A vége felé, már mindenki fáradt volt, és én is figyelmetlen lettem… rosszul ugrottam le és kicsit magasan voltam. – Meg is dörzsölgetem a jobb oldalamat akaratlanul.
- De hát, így jár az, aki ilyen sportot választott. – Mosolygok.
- Na és neked? Milyen volt a napot? Sokan voltak? Nem néztem meg mikor van záróra, de nem hiszem, hogy már sok van vissza. – Elképesztő milyen kedves tudok lenni, ha végre megkapom, amit akarok.



Vissza az elejére Go down
Garret Norwood
Bűnöző
Garret Norwood


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Jul. 16.

Naomi & Garret - Éjszakai műszak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Garret - Éjszakai műszak   Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2014 7:12 am

Finoman oldalra döntöm a fejem.
-Ó, valóban? Ha ez igaz, vagy neked vannak a legszerencsésebb génjeid, és így a legszebb bőröd, ha még most is 17-nek nézel ki, vagy a személyid nem mondana igazat. Szerintem mindkettő.
Rákacsintok, aztán kitöltök egy korsó sört annak a vendégnek, aki ebben a pillanatban botorkál a pulthoz. "Kedvesen vigyorgok rá, aztán elveszem a pénzét. Közben néha lopva rápillantok az újonnan érkezettre. Na igen, tényleg szép darab, és egyre inkább úgy érzem, hogy ezt a lányt nekem meg kell kapnom ma este, és nem nyugszom, amíg nem lesz így.
-Szóval, sokat sportolsz hmm? Sejthettem volna, egészen okés az alakod. És pontosan mit csinálsz hmm?
A kérdésre, hogy nekem milyen napom volt, megvonom a vállam.
-Volt pár durvább roham. Csak a szokásos. De egyébként jól látod, már éppen zárni készültem, szóval félek több koktélra már nem elsz időd...bármennyire is próbálnál győzködni. - Mondom, talányos hangon.
-Lehet, már az elsőt is hiba volt.
Próbálom éreztetni vele, hogy azért nem elbukott ez a meccs. Ha igyekszik, el tud intézni magának még pár kört.
Vissza az elejére Go down
Naomi Terrell
Diák
Naomi Terrell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Mar. 29.

Naomi & Garret - Éjszakai műszak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Garret - Éjszakai műszak   Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2014 10:22 pm





Akaratlanul is újra elmosolyodom a szavait hallva. Szeretem a bókokat. Tulajdonképpen azok éltetnek és simogatják a hiúságomat. Nem mintha nem kapnék rengeteg kritikát is, de egyszerűen azokkal nem foglalkozom. Miért is foglalkoznék, amikor csak azért mondják a rossz dolgokat, mert irigyelnek?
- Hmmm, kár azon lovagolni, hogy egy ostoba irat igazat mond-e vagy sem, nem gondolod? – Kérdezem felcsillanó szemekkel.
- Nincs itt senki, aki rajtunk kívül számítana, ők pedig… – Bökök a pár darab vendég felé – Nem hiszem, hogy bármilyen mozzanatra is emlékeznének a ma estéből. – Már eléggé felöntöttek a garatra, ahogy látom.
Türelmesen kivárom, amíg kiszolgálja a másik vendéget, közben gondolataimba elmerülve iszogatom tovább a koktélomat. Végigvezetem magamban azt, hogy mit fogok mondani apámnak, ha hazaérek és netalántán még ébren találnám. Bár reményeim szerint a bátyám úgyis meg fog védeni, ismerem már annyira.

- Igen. Rengeteget. – Bólintok mosolyogva a férfinak, visszatérve elkószált gondolataimból. – Csak okés? Azt hittem ennél egy kicsit jobb. – Nem bírtam megállni, hogy ezt ne jegyezzem meg, de közben továbbra is mosolygok.
- Szurkolólány vagyok. – Ebből rögtön tudhatja, hogy akkor baromi hajlékony is vagyok, ami nagyon jól jön… öhm… egyes tevékenységeknél…
- Biztos vagy te abban, hogy nem tudnálak meggyőzni? – Csillannak fel a szemeim a kihívás hallatára.
- Miért lett volna hiba? – Kérdezem kihívóan mosolyogva.
- Ha most nem szolgáltál volna ki, nem tudnál velem beszélgetni és figyelhetnéd a nem túl vonzó férfiakat a háttérben. Nem, egyértelműen nem volt hiba elkészítened nekem ezt a koktélt. – Még nagyobb a mosolyom és újabbat kortyolok az italból, majd a maradék pár cseppet diszkréten, lenyalom az ajkaimról, de mégis úgy alakítom, hogy ezt a férfi biztosan lássa. Jól esne még egy-két koktél, ráadásul még semmi kedvem hazamenni, hogy apám szentbeszédét hallgassam, hogy már megint hol csavarogtam. Ezzel a pár apró női praktikával talán el is érek majd valamit…



Vissza az elejére Go down
Garret Norwood
Bűnöző
Garret Norwood


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Jul. 16.

Naomi & Garret - Éjszakai műszak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Garret - Éjszakai műszak   Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 9:05 am

Alapból sem néz ki rosszul, de ahogy elmosolyodik, csak még jobban megszépül az arca, én pedig azt kezdem el fontolgatni, hogy lehet mégis kidobok innen mindenkit rajta kívül. Abban viszont már egészen biztos vagyok, hogy ezt a lányt muszáj becserkésznem. Nem lesz könnyű, de megéri.
-Ha ostoba, akkor mindenképpen - mondom lezseren, és még a vállam is megvonom, mosolyogva - de jogos, honnan tudhatná egy személyi, hogy szomjas vagy-e? Akkor meg mit szól bele.
A vendégekről is mond valamit, mondjuk aki megkapta az utolsó sörét, az már távozik is szerencsére, az utolsó kettő meg olyan távol ül tőlünk, hogy a zenétől nem hallanak semmit. Nem mintha zavarnának. Egyenlőre...
-Egyenlőre, bár bevallom, nem sokat láttam belőle, de amit igen az okés.
Rá kacsintok, aztán elveszem előle a poharát. Szurkolólány mi? No, akkor hajlékony, és a kitartása is megvan...Na jó, lehet nem ártana innom valami hideget, már most túl jó hatással van rám, és hol van még a hajnal?
-Egészen biztos - felelem, sejtelmes hangon, és nagyon-nagyon rosszul hazudva. Aztán amikor végighallgatom a mondandóját, azért rámosolygok.
-Mondjuk, érvelni azt tudsz. Ugyanakkor, sajnos...
Megköszörülöm a torkom, és a többi vendég felé kiáltok.
-Záróra!
Aztán letelepszem a lánnyal szemben, és a pultra könyökölve figyelem meg az arcát, egyenlőre nem tapintatlan közelségből.
-Félek, ez rád is vonatkozik, az pedig, hogy ilyenkor meggyőzz, hogy dolgozzak, nem lesz könnyű, sőt. Más felől...ha esetleg volna kedved velem meginni a következőt...esetleg...
Rá kacsintok, aztán a pasik távozása után az ajtóhoz sétálok, és becsukom azt, a kulcsot viszont mielőtt elfordítanám, felé nézek. Most vajon megy, vagy marad? Remélem az utóbbi.
Vissza az elejére Go down
Naomi Terrell
Diák
Naomi Terrell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Mar. 29.

Naomi & Garret - Éjszakai műszak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Garret - Éjszakai műszak   Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 2:07 am





Felnevetek a szavait hallva.
- Na, igen. Az iratok igazán nem tudhatják, hogy mire van szükségem.   – Különben is, hébe-hóba tényleg megérdemlem az italt. Még apám is meg szokta néha napján engedni, amikor ünneplünk, a bátyám pedig… ő a bátyám. Legszívesebben mindentől megóvna, de tökéletesen tisztában van a szükségleteimmel. Ő már csak ilyen, és el is fogadja azt, amilyen vagyok. Bár azért tőle is szokott jönni a szentbeszéd néha napján, mikor merő véletlenségből felidegesítem. A nővéremre inkább nem is gondolok, csak felidegesítene. Lehordana a sárga földig, és rosszabb lenne, mint az apám, mert napokig járna a nyakamra, a hülyeségeit magyarázva.
- Hmm. Akkor talán többet kellene belőle látnod. – Jegyzem meg kihívóan, de ez a viselkedés is teljesen hozzám tartozik. Akik ismernek, tudják, hogy imádok másokkal flörtölni, és erre kihasználok szinte minden lehetőséget. Még akkor is, ha csak arról van szó, hogy segítséget kérjek valamelyik nehezebb házi feladatomban.

- Nem tudod, kivel találkoztál össze. – Mosolygok, mert én meg abban vagyok biztos, hogy sikerülne meggyőznöm. Kevés alkalommal hibázok, bár tény, hogy akkor meg nagyon pórul szoktam járni. Nem mindig jó játszani a tűzzel, mert párszor megégethet.
Nemsokára viszont sajnos elérkezik a záróra, de míg a többi vendég bosszankodva távozik, én továbbra is ott ücsörgök a pultnál és egy picit sem vagyok hajlandó megmoccanni. Még mindig bízom abban, hogy meg tudom győzni az újabb adag italról.
- Hát persze, hogy volna kedvem. – Adom meg a kérdésére a választ, egy még nagyobb mosollyal és csak még kényelmesebben elhelyezkedek a széken. Hogy félek-e egyedül maradni egy vadidegennel egy üres bárban? Nem igazán. A félelemérzetemet már régen elvesztettem, pedig mindenki tudja, hogy Miamiban rengeteg gyilkosság és egyéb „baleset” történik, a rendőröknek pedig sosincs nyugta. De Naomi Terrellnek, mindig a legveszélyesebb helyzetek azok, amikre igazán vágyik. Kicsit adrenalin függő vagyok, azt hiszem. Egyetlen alkalmat sem szalasztottam el arra, hogy kipróbáljak valami őrültséget, vagy megszegjem a szabályokat.



Vissza az elejére Go down
Garret Norwood
Bűnöző
Garret Norwood


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Jul. 16.

Naomi & Garret - Éjszakai műszak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Garret - Éjszakai műszak   Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 11:12 pm

Tettszik a csaj hozzáállása, és a nevetése is egészen szép, komolyan egy ponton már pusztán ez mosolyt tudna csalni az arcomra. Igaza van, néha tényleg megéri rendesen dolgozni, és kiszolgálni a vendéget, s közben csupán afelett szemet hunyni, hogy egyértelműen túl fiatal a belépéshez is. Annyi baj legyen.
-Egyet értek - kacsintok rá, aztán elfordítom a kulcsot a zárban.
-Tényleg nem, de most már nagyon kíváncsivá tettél.
Elfordul a kis tábla, és most már azt hirdeti, hogy zárva vagyunk, annak ellenére, hogy szigorúan nézve azért még lenne hátra fél óra. Ez van, aki ilyenkor keres kocsmát, úgysem ez lehet a legnagyobb problémája az életben. A kulcs egyébként a zárban marad, jelezve, hogy a lány azért még elmehet, ha nagyon akar, csak mást nem enged be ide ma már. Közben visszasétálok a pult mögé, és előkapok még néhány üveget, amik nagy koccanással landolnak a pulton.
-Csak vigyázz, én sosem fogyok ki a piából - mondom sejtelmesen, és már munkához is látok, hogy megkaphassa a második koktélját, ezúttal viszont magamnak is készítek egyet. Nem vagyok oda a koktélokért, de most semmi kedvem berúgni. Jó lesz ez az este anélkül is. Ahogy kész vannak az italok, az egyiket átnyújtom neki, de szinte mintegy véletlenül hozzáérek a kezéhez, amikor elengedem a poharat.
-Egyébként, ha van kedved hozzá...akad itt a pult alatt olyan dolog is, ami nem feltétlenül legális ebben az országban - suttogom, és még közelebb is hajolok hozzá a pult felett.
-Általában jobban titkolom, mint a középső nevem, de egy ilyen különleges éjszakán talán hajlandó lennék elővenni egy s mást.
Vissza az elejére Go down
Naomi Terrell
Diák
Naomi Terrell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Mar. 29.

Naomi & Garret - Éjszakai műszak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Garret - Éjszakai műszak   Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2014 11:18 pm





Nem sokkal a döntésem után, már hallom is az ajtó zárjának a zaját, ami azt mutatja, hogy tényleg be lettem zárva, de mivel én, én vagyok, természetesen ez cseppet sem zavar. Bár apám gyakran élt azzal a büntetési módszerrel, hogy bezárt a házba, hogy nehogy elcsavarogjak megint éjszaka. Tulajdonképpen meg tudom érteni. Minden egyes alkalommal halálra aggódja magát, hogy valamilyen bajom esik, és ebben a bátyám sem marad el mögötte. Annyi a különbség kettőjük között, hogy a tesóm nem akarja korlátozni a szabadságomat.
- Tényleg vigyáznom kéne? – Kérdezem egy újabb széles mosollyal, miközben figyelemmel kísérem az újabb koktél elkészülését. A mai napon nem az volt a tervem, hogy elveszítsem magam felett az irányítást, éppen ezért nem is készültem sok alkoholt elfogyasztani, csak egy kicsit, hogy lenyugtassam az idegeimet. De ki tudja, mit hoz még az este…

- Köszönöm. – Átveszem a poharat, majd újabb mosoly villan fel az arcomon, amikor hozzáér a keze az enyémhez. Vajon véletlen volt, vagy szándékosan csinálta? Mindegy, ugyanúgy jól esett. Belekortyolok a koktélba, majd a további szavaira érdeklődve csillannak fel a szemeim.
- Csupa meglepetést okozol. – Én is közelebb hajolok hozzá.
- Más országban legális? – Kérdezem, bár ezzel csak időt nyerek arra, hogy eldöntsem valóban akarom-e. Átveszem magamban az érveket és ellenérveket, de végül győznek felettem az érvek. Különben is, most kíváncsivá tett, és én minden új dolgot szeretek kipróbálni, persze mértékkel.
- Ennyire borzalmas lenne a középső neved, hogy azt titkolni kell? – Érdeklődöm még nagyobb mosollyal.
- Arra is kíváncsi lennék. Nekem Abby a második nevem. A szüleim nem voltak túl kreatívak. – Vonom meg a vállam.
- Visszatérve… – Megint picivel még közelebb hajolok és suttogóra fogom a hangomat.
- Lenne kedvem hozzá. – Lélegzetem súrolja a fülét, és a kelleténél kicsit hosszabban is ott maradok a közelében, de végül visszahúzódok a helyemre és egy újabb kortyot tűntetek el az italból. A mai estém sem lesz unalmas.  



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Naomi & Garret - Éjszakai műszak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Garret - Éjszakai műszak   Naomi & Garret - Éjszakai műszak Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Naomi & Garret - Éjszakai műszak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Winona & Garret

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Miami Life RPG :: Miami :: Éjszakai élet-
Ugrás: