Miami Life RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Life RPG

~ Kék ég, homokos tengerpart, hatalmas pálmafák… kellhet ennél több? ~
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Miami Life RPG
Chat box
Tina & Don ~ The big bumm Chatbox_www.kepfeltoltes.hu_
A vezetőség
Tina & Don ~ The big bumm 1168438294staffers_www.kepfeltoltes.hu_
Tina & Don ~ The big bumm 422368136staff_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Happy Birthday! - Charles & Arielle
Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2014 11:08 pm by Arielle Crawford

» Hogwarts
Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:35 am by Charles Hemsworth

» Aktuális hírek!
Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 2:26 am by Viviana Clarke

» Jövő 50 árnyalata
Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 11:32 am by Viviana Clarke

» the party - Alexander & Christine
Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2014 3:30 am by Alexander Saimon

» Hello, I'm home! - Don & Lia
Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 9:06 am by Donovan Sivero

» Freya S. Krassfer
Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2014 3:39 am by Freya S. Krassfer

» Alisha Johnson
Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2014 11:54 pm by Alisha Johnson

» Tina & Don ~ The big bumm
Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 8:23 am by Donovan Sivero

Frpg Top 100

 

 Tina & Don ~ The big bumm

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Donovan Sivero
Rendőr
Donovan Sivero


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Apr. 08.
Age : 41

Tina & Don ~ The big bumm Empty
TémanyitásTárgy: Tina & Don ~ The big bumm   Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2014 12:45 am


Tina & Don


Az éltet...
ha az ereidben tiszta adrenalin folyik!

Még csak pár perccel ezelőtt kezdődött meg a második hetem az FBI berkeiben. Szó szerint, hiszen éjfél múlt hét teljes perccel, mikor megcsörrent a mobilom. A főnökömnek kinevezett piszkafa, vékony, dobhártyát szaggató hangon visította a fülembe az utasításait. Vagy negyed órát vett igénybe az egész művelet, de már a második percnél le akartam nyomni a készüléket a torkán. Nagy szerencse, hogy telefonon keresztül, még én sem tudok ártani senkinek sem. Végül kaptam egy címet, persze csak miután kiakadtam azon, hogy a leendő társam, már ott vár. Hogy mi a franc? Ki kért társat?  Intenzív káromkodásba fogva húztam fel a ruháimat, majd elégedetten álltam meg a tükör előtt. Így, még anyám is azt mondta volna, hogy bűnöző vagyok, és nem FBI ügynök. Fekete ruha, fekete bakancs és egy bőrdzseki tette teljessé a képet. Épp, ahogy a régi szép időkben. Ha társat kapok, megosztjuk a melót! Az ő dolga lesz az öltönyben szaladgálás, én meg majd félek, ahogy az a rendvédelmi szerveknél szokás. Eltettem a fegyverem, majd a pót fegyverem és végül egy vadászkést is csúsztattam a bokámhoz csatolt tartóba. Hihetetlen gyorsasággal készültem el, épp ezért úgy döntöttem, hogy bekapok egy pár falatot, mielőtt a kijelölt helyre megyek. Eddigi életem legfinomabb hamburgerével kellett megbirkóznom, egy szakadt útszéli büfében. Ahogy körbenéztem a mocskos kamionosok és nem túl legális kísérőiken, menten nyugodtabbnak éreztem magam. Mint a nyamvadt Lessie, mikor farok csóválva hazatért. Persze én nem csóváltam azt a bizonyos testrészem, csupán csak azért, mert jelenleg nem volt kinek. Még a pincérnő is úgy festett, mint akit a kutya szájából rángattak ki, az ilyet, még bottal sem piszkálgatnám. Mindezek után, jó háromnegyed óra késéssel érkeztem meg a tetthelyre. Hatalmas, sötét raktár, helyszínelők és piti zsaruk mindenütt. Mintha csak hirdetni akarnák, hogy itt bizony egy drogcsempész raktárára bukkantak. Hurrá! Tapsoljuk meg őket azért, mert elvégzik a munkájukat. Amint beléptem az elkerített területre, rögtön elém állt egy hústorony. Na, ez is tömeggyilkosnak néz.
-Sivero, baromira különleges ügynök! – Mutattam fel önelégülten a jelvényem, enyhe grimaszba rendezve a vonásaim. Na, most arcoskodj velem Góliát! Igazoltam magam, most már megrúghatom vajon, vagy azt csak külön engedélyjel lehet?
-Na, mi van itt? – Tettem fel a kérdést jó hangosan, miközben kikerültem az úttorlaszt és beléptem a félhomályban úszó épületbe. Ezer meg egy láda, egy kisebb droglabor és még egy tucat zsaru töltötte meg a helységet. Rögtön közelebb léptem ahhoz, amelyik egy zacskó port tartott a kezében, hogy ellenőrizhessem az anyagot. Persze nem a mikroszkóppal.
-Tiszta, kitűnő minőség! – Jelentettem ki az engem néző felháborodott és meglepett tekintetek elegyére nézve. Ezek soha sem szokták ellenőrizni az árut? Akkor honnan tudják, hogy nem porcukor?
-De minek kellek ehhez én? – Hangosan gondolkodtam, de amint megfordultam, már tudtam is a választ. Az egyik doboz oldalán egy kissé elmosódott, vörös tulipán éktelenkedett.
-Jo „tulipán” Mistress? – Vontam fel meglepetten a szemöldökömet. Hisz ő Gogolak, egykori bandavezér végrehajtó embere volt, míg a segítségemmel fel nem számolták a bandát. Neki börtönben kellene lennie!
-Lehetetlen! Ez a pasas egy gyilkos, de egyébként kifejezetten idióta. Ki van zárva, hogy egy csempészbandát vezessen! – Jelentettem ki magabiztosan, miközben szinte hallottam a fejemben nyikorgó fogaskerekeket. Ha bármi köze van Mistressnek ehhez a raktárhoz, akkor itt hamarosan nagy, bumm lesz.
-Megtaláltátok már a bombát? – Kérdő tekintettel körbepillantottam, hátha kapok egy megnyugtató választ, de nem. Ismét csak néztek rám, én pedig halálos nyugalommal az arcomon, és épp annyi izgalommal a lelkemben, ismét megszólaltam.
-Na, akkor futás! – Apró mosoly kúszott az arcomra, miközben megragadtam a mellettem álló nő kezét és magam után húzva rohanni kezdtem. Végre, ismét egy jó kis nap! Felpezsdült a vérem, hála a bombamániás Jonak. Végig sem tudtam gondolni, hogy keveredhetett ide az a senkiházi, mert egy hatalmas durranás megadta a löketet ahhoz, hogy jó messzire kerüljünk a raktártól. Tudtam, hogy van védelmi vonala annak a tetűnek!

♦♦♦ Zene ♦♦♦ Szószám: XXX♦♦♦
Ui: Remélem megfelel a reag.

Vissza az elejére Go down
Christina Preston
Rendőr
Christina Preston


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2014. Feb. 28.

Tina & Don ~ The big bumm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Don ~ The big bumm   Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2014 7:13 pm






Donovan & Christina



Mégis mit látsz, ha rám nézel? Esetleg egy csinos nőt, de ennél semmi többet? Valójában attól tartok, hogy Donovan Sivero is olyan szűk látókörű fog lenni, mint a többi férfi. Még nem volt szerencsém találkozni vele, de tényleg nagyon remélem, hogy Donovan nem azon az elven van, hogy a nőknek a konyhában van a helye, nem pedig az FBI-nál. Mert az már biztos, hogy többször fogtam fegyvermarkolatot, mint fakanalat. Attól még, hogy nem vagyok férfi még jó ügynöknek vallom magam, habár nagyon is kezdő vagyok, de hát egyszer mindenki volt kezdő. Sőt, még eddig társam sem volt, Donovan fog lenni az első. Ezért szerintem érhető, hogy miért is vagyok annyira ideges és izgatott, holnap találkozok vele és megannyi aggodalom van bennem, ezért is hívtam fel barátnőmet, hogy valamennyire megnyugtassa háborgó lelkemet.
- Tia… - felsóhajtott, egyedül csak Britt hív Tiának, senki más. - Tudom, hogy miért hívsz, hiszen jól ismerlek. – Ezen úgy meglepődtem, hogy majdnem leejtettem a kis körömlakkos üvegcsét.
- Oh, igen? Hallgatlak. – Felkuncogva ültem le a kád szélére, vállammal szorítottam fülemhez a telefont, hogy szabaddá tegyem mindkét kezem. Azt nem kell elfelejteni, hogy ügynök vagyok, de nő is egyben, ezért, mint a legtöbb nő, úgy én is szeretem festeni a körmöm. Elvégre nincs benne a szabályzatban, hogy ez tiltott dolog lenne.
- Hol is kezdjem? Attól tartasz, hogy nem fogsz kijönni a társaddal, de akár azt is megemlítetném, hogy azon is jár az eszed, hogy nem fog komolyan venni. - Esküszöm ez a nő egészen a vesémig lát. Ez egyszerre lenyűgöző és ijesztő.
- Köszönöm Dr Freud! – Két dologra tippelnék, vagy tényleg nagyon jól ismer, vagy jó pszichiáter lenne belőle, végül is egyik sem zárja ki a másikat.
- Ne ess abba a hibába, hogy túlgondolod a holnapi napot Scully ügynök. - Egyszerre nevettünk fel a vonal túlsó végén lévő Brittanyvel. Hirtelen megannyi emlék idéződött fel bennem, mikor nagy titokban néztük vele az X aktákat, akkor még csak arról álmodoztam, hogy majd egyszer ügynök leszek, persze nem pont olyan ügynök, hogy mindenféle idegen lény után nyomozzak. Ez a sorozat hatalmas nyomot hagyott bennem, még mindig irtózom a félelmetes zenéjétől.
- Na, de most már hess aludni, mert nagyon is korán fogsz kellni. - Szinte biztos voltam abban, hogy mindketten jól tudjuk, hogy az alvással lesznek problémáim, túlságosan izgulok, hogy csak úgy aludni tudjak.
- Jó éjt Brittany. - Letéve a telefont végeztem el az utolsó simításokat a körömlakkal.

Néhány röpke órával később...

Még mindig álmatlanul forgolódtam az ágyban, tekintetemmel folyton az órámat lestem, de olyan távolinak tűnik még a reggel. Egyik felemről a másikra fordultam, mire megcsörrent a telefonom.
- Preston ügynök. - Gyorsan lenyomtam a hívás gombot, majd a fülemhez vettem a készüléket.
- Helyzet van. - Elég volt ennyit hallanom, hogy felpattanva az ágyból rugdossam le magamról pizsama nadrágomat.
- Már indulok is, küld el a részleteket üzenetben. - Letéve a telefont bújtam ki felsőmből is, szó szerint oda futva szekrényemből kaptam ki az első kezem ügyébe akadó fekete nadrágkosztümöt. Majd felvéve dzsekimet kerestem elő szolgálati fegyveremet és már meg is indultam az üzenetben leírt címre. Kíváncsian nézelődtem, hiszen még sosem jártam efféle raktárban megbújtatott droglabort, mondhatni ez az első esetem mikor terepre küldtek. Majd egy számomra idegen pasas tűnt fel a látókörömben, valahogy sejtettem, hogy ki lehet, de nem voltam biztos benne. Rajta tartottam a szememet, sőt azt is hallottam, hogy mit mondott, de azt már nem értettem miről is beszél pontosan. Mégis mit tudhat, amit én nem? Na, de ezen nem is volt sok időm gondolkozni, mert karomat megragadva szinte kirángatott a raktárból. Minden olyan gyorsan történt, hirtelen a detonáció erejétől földre zuhantam.
- Mégis mi a fene volt ez? - Csengett a fülem, mindkét tenyerembe égető fájdalom hasított, sikeresen felsértettem mikor próbáltam az esésemet tompítani. Mégsem kottyan meg egy – két zúzódás, horzsolás, mert rosszabbul is járhattam volna, mondjuk halott is lehetnék mostanra.
- Honnan a fenéből tudta, hogy ez fog következni? - Nehezemre is esne megköszönni, hogy kirángatott onnan, ha Ő nem lenne, akkor a helyszínelők kiskanállal kaparhatnának össze. Feltápászkodva poroltam le magam, rettentően fájt a térdem is, azt is sikeresen beütöttem. Mi jöhet még?
Vissza az elejére Go down
Donovan Sivero
Rendőr
Donovan Sivero


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Apr. 08.
Age : 41

Tina & Don ~ The big bumm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Don ~ The big bumm   Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:10 am




Tina & Don


Az éltet...
ha az ereidben tiszta adrenalin folyik!

۞ Zene
۞ 834 szó
۞۞۞۞۞

Hatalmas robbanás rázza meg a környék csendjét és mielőtt megfelelő távolságba érnénk, jócskán megcsap a szele is. Már a földön fekszem, ruhám törmelékdarabok koszolták be. Sűrű, szürke füst gomolyog egy majdhogynem teljesen megsemmisült raktár körül.  A fülemben még ott cseng a robbanás zaja, testemen több apró karcolás, melyekből vöröslőn serken ki egy –egy kósza vércsepp. Semmi komoly, mind felületi sérülés, kivéve az alkaromból kiálló üvegdarabot. Feltehetőleg az épület mellett parkoló rendőrautó egyik ablaka vésődött belém és most olyannyira tetszik neki a hely, hogy büszkén meredezik a világ felé. Nem fáj, alig érzem a helyét, talán mert van olyan kedves, hogy pont elnyomja az ideget, amely az agyam felé vinné a tragikus hírt, mi szerint, behatóan megvizsgált egy éles tárgy. Talán nem kell majd összevarrni, de az biztos, hogy nem lesz kellemes kirántani. Mindegy, egyelőre félre söpröm ezt a melót és oldalra pillantok, hogy szemügyre vegyem a fiatal nőt, akinek az imént még a kezét szorítva rohantam kifelé. Feltesz egy kérdést, majd egy újabbat, pont azzal a lekezelően harcias amazon stílussal körítve, amitől a nők, legyőzhetetlennek érzik magukat. Pedig épp úgy nem azok, ahogy én, vagy bárki más. Más esetben bosszantana, főleg mert olyan fiatalnak és esetlennek látszik a lány, ám most, túlzottan felpörgetett a robbanás ahhoz, hogy bosszanthasson bármi. Rá emelem a tekintetem, azon morfondírozva, hogy vajon ki a fene lehet, és mégis mit keres itt? Zsaru, vagy talán… nem, lehetetlen. Az én társam tuti egy öreg, kopasz, morcos FBI-os fószer, aki még a nyakkendőjét is az élére vasalja. Körbekémlelek, sehol egy kopasz, csak egy kutya rohan felénk, lángoló bundával. Pislogok kettőt, még mindig ég az eb, de már két rendőr, egy hatalmas ronggyal üldözi, gondolom eloltás céljából. Nem bírom tovább, piszkosan, a földön fetrengve elröhögöm magam, nem törődve azzal, hogy már megint engem néz az egész bagázs, méghozzá rosszalló pillantásokkal. Ilyen a mesében sincs! Meleg lehetett az eb helyzete. El sem hiszem, hogy más nem látja a helyzet komikumát, hisz két rendőr lohol egy lángoló kutya után körbe-körbe és az eb néhol még rájuk is vicsorog. Ez nagyon nagy! Hosszú percekig ráz a nevetés, majd komolyabbra véve a figurát, ülő helyzetbe küzdöm magam.
-Nos, ez egy tragikomédia volt! Egy robbanás és egy égő kutya, de amint látom, már el is oltották!– Pillantok ismét a nőre, aki nem olyan rég, még kérdésekkel bombázott. Az én stílusom sokkal barátságosabb, közvetlenebb, mint az övé, és még egy mosolyt is hozzáteszek a repertoárhoz. Nem tagadom egy pillanatig sem, hogy tetszik ez az egész felfordulás. Mintha csak moziban lennék.
-Egy médium vagyok!– Arcizmaim megfeszülnek és suttogva adom a nő tudtára ezt az eszetlen információt.  Ez aztán kellőképpen megmagyarázza, hogy honnan tudtam mindenről. Természetesen egy szó sem igaz belőle, de látni akarom, hogy erre mit reagál, még mielőtt tényleg beszámolnék neki bármiről.
-Ki a csuda maga? – Végre összeszedem magam annyira, hogy magam mögött hagyva a kényelmetlen, kopár földet, két lábra álljak. Így könnyebben fel tudom mérni a terepet és ezt is teszem. Egyelőre persze csak az előttem álló nő alakján futtatom végig a pillantásomat. Nem is rossz!
-Megsérült?– Első normális megnyilvánulásom a robbanás óta, amivel az előbbi nézelődésemet palástolom. Így legalább azt hiheti, hogy csak ez okból néztem végig rajta, holott csak a méreteit akartam lecsekkolni. Egyedülálló férfi lévén, ez nem éppen meglepő dolog. Bárki más is ezt tette volna a helyemben, akit, egy cseppet is érdekel a női nem.
-Egyébként a ládára festett vörös tulipán miatt tudtam, hogy fel fog robbanni a hely. Jól ismerem azt a férfit, akinek ez a védjegye. Egyszer már le is csuktam, de úgy tűnik, az igazságszolgáltatás nem túl jó kicsiny hazánkban!– Vágok egy apró grimaszt, de már nem is a nőt nézem, hanem a környéken nézelődőket, a tűzoltóautót, mely épp most fordul be a sarkon, az őket követő mentőket. Ha eddig élt olyan a környéken, aki nem tudott a mókás raktár és a rendvédelem közös produkciójáról, hát most az is megtudta. Már csak a riporterek hiányoztak, de fogadok rá, hogy hamarosan a média munkatársai is megjelennek. Addigra, már nagyon nem kéne itt lennünk.  Jobb karommal a bal felé nyúlok, majd unott képpel megragadom a még mindig a húsomban heverésző üvegdarabot és egyetlen mozdulattal kirántom.
-Hú, az anyját, hogy rohadna meg! – Jó hangosan káromkodok egyet, jelét adva pillanatnyi fájdalmamnak, majd kezemet rá szorítva próbálom csillapítani a vérzést, több-kevesebb sikerrel. Már épp az jut az eszembe, hogy ha a kabátomat leveszem, az épp jó lesz kötszer gyanánt, mikor a semmiből feltűnik mellettem egy idegen és jajgatva a kezemért kap. Ezt össze kell ölteni és fertőtleníteni… hallom a hangját, de nem tetszik ez a nagy figyelem. Igyekszek elhessegetni, valahogy mégis egy mentőautó hátulján ülve végzem és egy vörös hajú, karcsú rondaság veszi kezelésbe a sérülésem. Olyan az egész, mint egy rémálom. Kétségbe esetten keresek kiutat a szituációból, épp ezért intek a rendőrlány felé.
-Találtak valamit, vagy minden odalett a robbanásban? – Amint hallótávolságba ér, neki szegezem a kérdést, így legalább a vörössel nem kell beszélnem. Így is elég kínos, hogy már vagy öt perce simogatja a kezem a fertőtlenítővel. Mivel érdemeltem ki ezt a kínt?

۞۞۞۞۞

۞ Ui: Remélem megfelel a hosszúság és a tartalom.

Vissza az elejére Go down
Christina Preston
Rendőr
Christina Preston


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2014. Feb. 28.

Tina & Don ~ The big bumm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Don ~ The big bumm   Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 8:41 am






Donovan & Christina



Jöhetne még ennél rosszabb? Ezt a kérdést fel sem merem tenni, mert mindig mindentől lehet rosszabb a helyzet, még ennél is. Szerettem volna azt hinni, hogy ez az egész csak egy rossz vicc, egy rosszul sikerült beavatási tréfa, mondván "Helló Preston ügynök, mifelénk így szokás megszívatni az újoncokat, akik először merészkednek ki terepre" mégsem hiszem, hogy valahonnan pezsgővel ugrana elő bárki is, pedig most valami erős italnak nagyon is tudnék örülni. Érdekes, arról egyetlen egy könyvben sem olvastam, hogy milyen veszélyesek lehetnek a bevetések, mintha az árnyoldalakat gondosan elrejtették volna. Az már egészen biztos, hogy a mai estére nem úgy fogok emlékezni, hogy csupa móka és kacagás volt, inkább a füstre és az égett hússzagra fogok emlékezni. Vajon hány rendőr, ügynök veszíthette életét ma annak az őrültnek köszönhetően? Az pedig már egészen biztos, hogy addig nem fogok megnyugodni míg el nem kapom, ezt nem úszhatja meg az a szemét. Fel nem tudom fogni, hogy hogyan lehetnek ilyen emberek, mégis mi motiválhatja őket? Nos, erről fogalmam sincs, de azt biztosan tudom, hogy engem mi motivál. Az, hogy minél előbb rács mögött tudjam. Az ilyen embereknek már régen a börtönben lenne a helyük.
- Ez maga szerit annyira vicces lenne? - Valahogy én nem tudtam annyira látványosan jól szórakozni szegény égő kutya látványán. Nem elég, hogy gazdátlanul kóborol, de még a robbanás következtében sikerült lángra is gyúlnia, szerencsére voltak még rajtam kívül is olyanok, akik ezt nem találták viccesnek, ezért hamar segítettek is a jószágon.  
- Ha maga médium, akkor én az ügyeletes fogtündér vagyok. - Úgy látszik nagyon is humoránál van, bárcsak én is ilyen jót tudnék szórakozni. Ez az egész olyan, mint egy rossz akciófilm. Most kellene felbukkannia Tom Cruisenak és megmenteni minket, na akkor válna valóra a legrosszabb rémálmom.
- Christina Preston ügynök. - Tartva magam a formaságokhoz nyújtottam felé kézfogásra kezemet. Félúton jöttem rá, hogy tenyeremen elég szépen sikerült felhorzsolnom a bőrt, ezért csak reménykedni tudok abban, hogy ha hajlandó lesz kezet rázni velem nem erősen fogja tenni. Felületi sérülés, de attól még tud fájni.
- Csak pár apró horzsolás... Nem vészes, túlélem. - Ilyenkor ugye az ember még nem is érzi azt, hogy mennyire megsérült, annyi a történtek hatása alatt van és még tombol benne az adrenalin. Én már érzem, hogy mindkét tenyeremet felsértette a durva beton, na meg a térdem sem úszta meg. Néhány kék - zöld folt még nem a világ vége. Nagyon is jól tudtam, hogy mivel jár a munkám. FBI ügynöknek lenni nem éppen életbiztosítás.
- Lehet esély arra, hogy a maga tiszteletére robbantott? Mármint tudhatott arról, hogy itt lesz? - Az is lehet, hogy csak véletlen volt, micsoda szerencsés egy véletlen. Azt hiszem azért nekem sem kellene ennyi összeesküvés elméleteket gyártani. Viszont logikusan gondolkozva akár bosszúból is történhetett a mai robbantás, miszerint az ürge megbosszulta volna, hogy sikerült börtönbe juttatni. De, akkor mégis miért itt tette volna, miért nem csak is kizárólag Őt pécézte volna ki? Azt hiszem már megint túl sok mindent látok a dolgok mögé. Még ha tudott is volna arról, hogy ki fog ma a raktárba jönni, mégis honnan szerezhette az infót? Lenne téglája közöttünk, vagy? Abba kell hagynom, mert gondolataim egyre messzebbre és messzebbre röpítenek fantázia országban.
- Ezt nem így kellett volna... - Tényleg kioktassak egy férfit arról, hogy nem szabad csak úgy kihúzni a kezében lévő üveget? Azt hittem ezzel saját maga is tisztában van, elvégre eddig profinak gondoltam, de én is tévedhetek néha. Nagyon közel álltam ahhoz, hogy rávegyem magam arra, hogy segítsek neki, de ekkor hirtelen a semmiből feltűnt egy vörös hajú nő, megérkezett a "felmentősereg". Nem is akartam zavarni, hiszen a vöröske biztosan tökéletesen el fogja látni a sérülését.
- Még a helyszínelők nem mondtak semmit. - Gondolom, ha találnak valamit az is nagyon meg lesz égve, vagy éppen ázva. Csoda számba is menne, ha sikerülne épségben lévő nyomokra bukkanni.
- Ugye semmi komoly? - Biccentettem a keze felé, amit olyan odaadóan, gondoskodóan ápolgatott a vöröske. Elnézve a férfi arcát nem úgy nézett ki, mintha annyira örült volna ennek. Oh, talán nem éppen az esete a nővérke? Mert olyan savanyú képet vág, mintha most harapott volna citromba.  
Vissza az elejére Go down
Donovan Sivero
Rendőr
Donovan Sivero


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Apr. 08.
Age : 41

Tina & Don ~ The big bumm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Don ~ The big bumm   Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 11:00 am




Tina & Don


Az éltet...
ha az ereidben tiszta adrenalin folyik!

۞ Zene
۞ 965 szó
۞۞۞۞۞

Nem tudtam és igazság szerint, nem is akartam megállni a nevetést. Hirtelen tört rám és úgy éreztem, hogy egy rakás fapofa, nem ronthatja el a jókedvem, főleg nem egy ilyen csodás robbanás után, amit a vak szerencsének hála, sikerült túlélnünk. Legalábbis néhányunknak. A többieknek meg már úgyse számít, hogy én hogy viselkedem, ha már úgyis totál halottak. Persze sokat dobott a latba a rengeteg rám meredő, megvető szempár is. Na, nehogy már a nyúl vigye a gesztenyefát!
-Ja, szerintem haláli! Szó szerint haláli! Én már sok mindent láttam, de ilyet még soha!  – Nyögöm ki végre a nőre nézve, miután vagy tíz percig látványosan vihogtam a földön fetrengve. Lassan lenyugszom, visszatérek a normál kerékvágásba. Legalábbis abba, ami nálam normálnak mondható. A kutyából nem lett füstbe ment terv, csupán féloldalas a frizurája. Nem nagy gáz! Ez a lány is egy olyan izé, állatvédő! Jujj nem eszek csirkét, mert arca van vega! Hahó, a halnak is van arca! Mi van manapság az emberekkel? Minek élnek, ha nem tudnak élvezni semmit sem?
-Kezét csókolom, fogtündér kisasszony!  – Megemelem a láthatatlan kalapom, amit az tesz még komikusabbá, hogy közben a homlokomon lévő karcolásból a szemembe csordogál egy apró vérpatak. A fiatal nő hangja iróniával volt átitatva, ám az enyém felszabadultan csengett és még egy kacsintást is hagyok a végére. Így teljes a kép. Nem hittem volna, hogy valaki épp a fogtündért akarja felrobbantani! Végigfuttatom a tekintetemet a lányon. Ha ilyen lett volna gyerekkoromban a fogtündér, most protkóval rágnám a kesudiót. Hála az égnek, hogy az enyém nem épp ilyen alakkal volt megáldva. Az ismeretlen szépség közben bemutatkozik, nekem meg majdnem leesik az állam. Hogy? Mi? Ez a „kislány” egy ügynök? Szerencsére, egész jó póker arcot tudok varázsolni magamnak, így szinte lehetetlen, hogy észreveszi bárki rajtam a megrökönyödés jeleit. Ó, igen! Fiatal és nem öreg, csinos és nem kopasz, vagy hájas, nő és nem férfi. Ez egy egész jó kiindulópont lenne, ha társat választanék magamnak. Persze nem választhatok, azt már megtette a mostani főnököm.
-Donovan Sivero ügynök. – Elfogadom a felém nyújtott kezét, de csak úgy ímmel-ámmal fogom meg, éppen hogy. Látom, hogy megsérült, de azt már kiszúrtam, hogy erős feminista hajlamai vannak. Én ugyan nem fogom zokogva a dokihoz küldeni. Szenvedjen csak az egyenjogúság nevében!
-Te lennél az a titokzatos társam?  – Hajt a kíváncsiság, így nem bírom visszafogni magam. Nyíltan rákérdezek, hátha ő tudja, amit én nem. A főnök miért is nem homályosított fel?  Azért magamban sűrűn imádkozok azért, hogy igen legyen a válasz. Legalább neki nincs élére vasalt nyakkendője. Vagy mégis? Maximum meglovasítom majd őket a jó ízlés nevében. Ismét rajta legeltetem a szemeimet, majd, hogy ezt leplezzem, a hogyléte felől érdeklődök. Persze amint az várható, eljátssza a rendíthetetlen harcost. Ebbe sem óhajtok beleszólni, de az is biztos, hogy én bizony, szeretnék egy jó kis kezelést.
-Az biztos, hogy a fél alvilág tudja már, hogy ide száműztek engem, de az is, hogy még Jo sem akkora hülye, hogy utánam jöjjön és megpróbáljon felrobbantani.  Egyébként sem vagyunk olyan rosszban! Szerintem ő már jóval előttem érkezett, de majd, ha lesz rá alkalmam, megkérdezem tőle! - Villantok egy sármos mosolyt a nőre, de közben az agyam a szavaim körül kattognak. Jo ismer engem, túl jól ahhoz, hogy utánam merjen jönni. Végül is, még pókerezni sem ült le velem, miután levágtam az egyik ujját zálog gyanánt. Aztán még le is csuktam. Bosszút akarna állni? Nem, annyira nem kemény legény, csak, ha van, aki irányítja. Ölni tud, de itt véget is ér a tudománya. Van egy olyan sejtésem, hogy a várost is gyorsan el fogja hagyni, ha utoléri a hírem. Ezt meg kéne előznünk valahogy. Közben megszabadulok a külön bejáratú üvegszilánkomtól is.
-Ugyan, semmiség! Ez már a sokadik, majd begyógyul! De azért, huhh, ez fáj!  – Halál komolyan, akár egy terminátor fogok bele a mondókámba és még lazán intek is egyet, mintha tényleg semmiség lenne az egész, hogy aztán a végén elnyávogjam magam. Persze annyira nem is rossza helyzet, de nem is jó, imádom elbagatellizálni a dolgokat. Így sokkal impulzívabb az élmény. Már rég meg kellett volna szoknom a strapát, hisz számtalanszor lőttek meg, kínoztak vagy vájkáltak késsel a húsomban, a fájdalomküszöböm mégsem nőtt meg igazán. Sok mindent kibírok, ezt mutatja a testemen elterülő megannyi heg is, de egy karcolás is tud fájni, nem csak egy golyó a combomban.  Szerencsétlenségemre elkap egy rémnővér és magával ráncigál, hogy lekezeljen. Most aztán ölni tudnék egy szépséges, szőke angyalért, de abból persze egy sincs a környéken. Miért is lenne? Hogy ne kelljen a vöröshöz beszélnem, merthogy attól félek, a sok tapizás után randira hív, inkább az újdonsült társamhoz intézek pár kósza szót.
-Ezzel a raktárral már nem megyünk sokra! Szerencse, hogy az anyagból még maradt egy kevés!  – Szabad kezemmel kihúzok egy kisebb fehér porral töltött zacskót a kabátom zsebéből. A nagy kifelé rohanásban, ezt még sikerült zsebre vágnom. Na meg egy másikat is, hisz egy helyen voltak, de nehogy már mindet átadjam. Akkor hogy szerzek majd infókat?
-Ezen a nyomon elindulhatunk!  – Célzok itt a zacskón lévő vörös tulipán jelre, majd átnyújtom a társamnak a bizonyítékot, hogy a rusnyaság mintaképe kényelmesen múmiává változtathassa a karomat.
-Ha bárhol meglátod ezt a jelet és nem látsz bombát, fuss, ahogy csak bírsz, mert ott valami tutira robbanni fog!  – Magyarázni kezdek a nőnek, de a vörös az utamban van. Már szinte az ölembe mászva törölgeti le a megalvadt vért ráncokba rendeződött homlokomról. Ez már tényleg sok!
-Megmaradok!  – Mordulok egyet, majd, mint aki megunta a gondoskodást, egyszerűen arrébb pakolom a fertőtlenítővel hadonászó gnómot. Ebből ennyi is túl sok volt.
-Köszönöm angyalom!  – Azért udvariasan, flörtölő módban mondok köszönetet és még egy mosolyt is magamra erőltetek. Hagy legyen jó napja, végül is, ő is csak ember, nem?
-Egy kávét?  – Fordulok ismételten az ügynöknő felé, de már magamhoz is intem az egyik vadul szaladgáló járőrt és mielőtt még a mellettem álló hölgy bármit mondana, leadom a rendelésem a rendőrruhás buzgómócsingnak.

۞۞۞۞۞

۞ Ui: Remélem megfelel a hosszúság és a tartalom.

Vissza az elejére Go down
Christina Preston
Rendőr
Christina Preston


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2014. Feb. 28.

Tina & Don ~ The big bumm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Don ~ The big bumm   Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 10:59 pm






Donovan & Christina



Előző életében netán hiéna lett volna? Mert ez a nevetés... Próbáltam figyelmen kívül hagyni, ahogy azt is, hogy jelenleg min is szórakozik ennyire jól. Ezt egyáltalán nem találom viccesnek, szerintem az emberek többsége, akik kissé normálisak azok velem egy véleményen lennének. Viszont ezt a témát le is zárnám, szerencsére a kutyát sikerült még időben megmenteni.
- Mondja maga szed valamit? - Eddig mindenen annyira jól tudott szórakozni, sőt magát is annyira jól képes elszórakoztatni. Mellette megkeseredett, savanyú némbernek érzem magam, pedig ez nem tükrözi a valódi személyiségemet, mindössze nem találom szórakoztatónak a most kialakult helyzetünket. Amint túl vagyunk a bemutatkozáson számomra nyilvánvalóvá vált, hogy bizony ez a férfi fog lenni a társam. Ezt eddig is sejtettem, de legalább most már biztosan tudom. Azt hiszem nem a lehető legjobban sikerült az első találkozásunk. Gondolom nem is tehettem rá eddig jó benyomást. Jobb ha nem is tudom meg, hogy jelen pillanatban mit gondolhat rólam. Azt hiszem később keresek egy kiskanál vizet, amibe bele fojtom magam. Ha Brittnek ezt elmesélem nevetőgörcsöt fog kapni.  
- Minden jel szerint. - Némi hitetlenkedést vélhettem felfedezni? Remélem igaz lesz Brittnek és eddig csak feleslegesen izgultam ennyire, na de most minden kiderül.
- Esetleg ezzel van bármi problémája, netalán zavarja, hogy nőből vagyok? - Mert attól, hogy van két mellem és menstruálok még nagyon is értek annyira a fegyverekhez, hogy büszkén valljam magam ügynöknek. Ha alkalmatlan lennék, akkor nagy valószínűséggel az FBI nem is alkalmazott volna. Vajon Sivero ügynöknek ez problémát fog jelenteni?
- Azért azt megköszönném, ha nem méregetne ennyire, elvégre a társa fogok lenni és nem az ágyasa. - Nőből vagyok, ezért tudom, hogy mikor néz egy férfi úgy, ahogy neki nem kellene. Nem hiszem, hogy a bemutatkozás során meg kellett volna vele osztanom mellméretemet.  
- Száműzték? - Ez valami hatásvadász szöveg, vagy szó szerint erről lenne szó? Ha már a társam, - mert azt hiszem mondhatom már rá, hogy a társam - akkor szeretnék róla tudni bizonyos dolgokat. Természetesen semmi személyes dologba nem akarom bele ártani magam, de azért mondjuk azt is jó lenne tudni, hogy miért pont mellé osztott be a főnök.
- Túl fogja élni. - Próbáltam magamra erőltetni egy biztató mosolyt, jelenleg ennél többre nem vagyok képes. Mégis szerintem kissé túldrámázta, azért nem fájhatott az annyira, mint ahogyan előadta. Akárhogy is legyen, végre jó kezekbe került. Csak nekem van ehhez érzékem, vagy tényleg ennyire nyilvánvaló, hogy mennyire rá szeretne mászni a vöröske, viszont Don nagyon is távolságtartó vele szemben. Minden egyes mozzanatával azt a gyanúmat erősíti, hogy bizony az ápolónő nem az esete.
- Ugye azt majd leadja a helyszínelőknek? - Mutató ujjammal a teli zacskó felé böktem. Mert tény, hogy ez is bizonyítéknak számít most és szerintem mindketten tudjuk, hogy bizonyítékot visszatartani bűnnek számít. Jobb kezekben lesz a cucc a helyszínelőknél, hát ha még az is kiderül, hogy az anyagnak van még köze néhány megoldásra váró ügyhöz. Akárhogy is nézem, szerintem a mostani ügyünk egyre bonyolultabb fog lenni. Na, de legalább minket sem a semmittevésért fognak fizetni.
- Köszönöm a jó tanácsot, ezek után meg is fogom fogadni. - Túl fiatalnak érzem még magam ahhoz, hogy meghaljak, főleg úgy, hogy egy bomba darabjaimra tépjen. Nem akarok naivnak tűnni, de szerintem túl szép vagyok ahhoz, hogy kiskanállal kaparjanak össze.
- Minek kérdezte meg, ha nem is érdekelte a válaszom? - Nem tagadom most piszkosul jól esne egy kávé, de mondjuk az sem esne rosszul, ha Sivero ügynök legalább megvárta volna, hogy benyögjek valamit.
- Szerencse, hogy nálam van a fegyverem, mert az iménti nőcske gyilkos pillantásokat küld felém. - Oldalra pillantva tökéletesen láttam, hogy a vöröske miféle szemekkel figyel. Meglátni és megszeretni? Mert minden jel szerint nagyon is szeretné, ha Donovan legalább annyira oda figyeljen rá is, mint rám.
Vissza az elejére Go down
Donovan Sivero
Rendőr
Donovan Sivero


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Apr. 08.
Age : 41

Tina & Don ~ The big bumm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Don ~ The big bumm   Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeVas. Május 04, 2014 9:42 am




Tina & Don


Az éltet...
ha az ereidben tiszta adrenalin folyik!

۞ Zene
۞ 793 szó
۞۞۞۞۞

Hatalmasakat pislogva nézek rá. Hogy, szedek-e valamit? Igen, életerőt, ami bennük nem sok van. Mindenki áll döbbenten, mintha attól, hogy komolyak, minden megváltozna. Nem fog! A robbanás megtörtént, páran megsérültek, vagy meghaltak, de mi élünk. Én időben szóltam nekik, hogy fussanak, ha nem voltak elég gyorsak, az az ő bajuk. Én nem fogom búskomor képpel gyászolni az idegeneket.
-Alkalomadtán hangyát! – Válaszolok vigyorogva. Hülye kérdésre, hülye válasz. Mégis, mit szednék? A tekintetemből már rég megállapíthatta volna, hogy teljesen tiszta vagyok. Másképp aligha lébecolhatnék az FBI berkeiben. Szó-szót követ, bemutatkozunk, majd rácsodálkozok a dolgokra. Ő a társam? Tényleg? Azt hittem, hogy az csak egy kósza álom, hogy egy fiatal, dögös társat kapok, a már jó előre elképzelt kopaszodó kövér, öltönyös fickó helyett.  Gyorsan végigfuttatom rajta a tekintetem. Nem feltűnően, csak úgy lopva. Tényleg elég fiatalnak tűnik, őszintén, egy iskolás lány benyomását keltik arcvonásai. Ismét megszólal, kérdez, hangja szinte már támadó. Hogy baj-e, hogy nő? Eszénél van? Jobb nem is lehetne! Ez az apróság, feldobja a napomat! Az első társam, egy szexi kiscica!
-Kellene, hogy zavarjon? – Nem bírom ki, hogy ne kérdezzek vissza. Arcizmaim rezdüléstelenek, próbálok komolynak látszani, holott az utóbbi időkben, nem szórakoztam ilyen jól, mint ma. Rémisztő, hogy a nők mekkora ügyet csinálnak egyes dolgokból.
-Inkább örülök! Sokkal szebb látvány, mint egy öregedő, kopasz, lagymatag FBI-os. – Jelentem ki végül, már csak azért is, hogy ne kombináljon tovább. Semmi bajom a női ügynökökkel, ahogy a női riporterekkel, vagy épp a férfi szakácsokkal sem. A lényeg, hogy jó legyen a munkájában, végül is munkatársak leszünk, nem más.
-Csak azért méregetlek, mert tetszik a látvány! Vedd ezt néma bóknak! Örülök, hogy nem Colombóval fogok heteken át szaladgálni. – Eszemben sincs eltitkolni, vagy épp úgy tenni, mintha nem néztem volna. De, felmértem tetőtől-talpig, épp úgy, ahogy bármelyik más csinos nőt. Mindenkit lenyűgöz a szépség maga, engem is. Ez persze nem azt jelenti, hogy bármi mást is akarnék. Mint mikor egy világhírű festmény előtt állunk. Nézzük, mert lenyűgöző látvány, de nem fogdossuk össze, vagy nyálazzuk le.
-Ja, száműztek a CIA-től, ide, az FBI-hoz! – Ismét tárgyilagos kijelentést teszek, de nem kívánom taglalni a dolgot. Ahhoz nem ismerem elég jól, hogy az életem részleteit elmeséljem neki, épp úgy, ahogy ő sem mondja el nekem, hogy tegnap előtt este, kivel vacsorázott. Nem mintha érdekelne és feltehetőleg, őt sem érdekli, hogy milyen hibákat követtem el ezelőtt. Vagy mégis?
-Ha szerencsém van, tényleg nem halok bele! –Túldramatizáltam az üveg okozta fájdalmat, mint egy rossz színész a haldoklós részt. Azokon mindig nevet az ember, mikor még mielőtt kimúlnak, még azért elszavalnak egy kisebb regényt. Közben már majd megőrülök a kis vöröstől, aki lassan mindenütt végigtapogat, holott, csupán a kezem sérült meg. Próbálok egyre messzebb kerülni tőle, nem sok sikerrel. A helyzet, most már több, mint kínos.
-Nem, ezt maga fogja leadni a helyszínelőknek! – Már vagy öt perce tartom a felé nyújtott teli zacskót. Amíg a vörös rém nem végez a kötözéssel, én nem tudok felállni innen, így a társamra hárul az a nemes feladat, hogy átadja a bizonyítékot az illetékeseknek. A másik zacskó meg, jó mélyen lapul a zsebemben. Senki sem láthatta, hogy elvettem, hisz eleinte még nekem sem tűnt fel, hogy összefogtam két adagot a nagy sietségben. Közben adok az ügynöknőnek egy jó tanácsot. Óvakodjon a tulipánoktól, mert azok igen halálos növények.
-Érdekelt a válasza, csak túl lassú volt, így gondoltam leadom a rendelésem ön előtt, hogy maradjon elég ideje gondolkodni. Nos, mit kér? – Nézek rá érdeklődő tekintettel, miközben az új „csicskánk” mellettünk ácsorogva várja, a parancsokat. Fura egy figura, még csak meg sem próbál kihátrálni az utasításaim alól. Jól be van tanítva. Ha parancsolnak neki, rögtön ugrik. Tucat katona!
-Hozhatna pár fánkot is, az olyan rendőrös! – Egy hirtelen ötlettől vezérelve hozatok pár édes karikát is, majd figyelem, ahogy a srác elrobog mindkettőnk rendelésével. Ha rosszat hoz, pofán verem! Tina ismét megszólal, én meg akaratlanul is követem a tekintetét a vöröske felé, majd vigyorogva odaintek neki. Persze a gnóm, menten pirulva int vissza.
-Ne törődjön vele, kissé hibbant! Minden felé akad egy ilyen! – Legyintek egyet, hátat fordítva a rémséges ápolónőnek. Nem ez az első eset, hogy rám száll egy ronda, flúgos nő. Lehet, hogy vonzom az őrülteket? Bezzeg a normálisak, nem tapadnak így rám.
-Mi lenne, ha mostantól tegezne? Don vagyok, ennyi épp elég! A Sivero ügynök olyan…. hivatalos. – Ismét a lány tekintetét keresem és egy pillanatig sem törődök a körülöttünk lévő felfordulással. Itt, már úgysem tehetünk semmit, azon kívül, hogy várjuk a kávénkat
-Régóta dolgozik az FBI-nál? – Puhatolózok egy kicsit, mert elég ifjúnak tűnik, és azt gyanítom, talán kezdő, de még nem vagyok biztos benne. Egyébként is, amíg beszélünk, legalább telik az idő és nem tud lecsapni rám az ocsmányok királynője. Remélhetőleg, hamar felszívódik a vörös és a kávém is épp ilyen gyorsan ér ide. Nem szeretem hidegen, csak forrón, mert úgy az igazi.  

۞۞۞۞۞

۞ Ui: Remélem megfelel a hosszúság és a tartalom.

Vissza az elejére Go down
Christina Preston
Rendőr
Christina Preston


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2014. Feb. 28.

Tina & Don ~ The big bumm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Don ~ The big bumm   Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2014 4:09 pm






Donovan & Christina



Ez a pasi szívat, ugye? Egy csepp komolyság sem szorult belé? Na meg ami nagyon is érdekelne, hogy mindig ilyen szokott lenni, vagy csak akkor érzi magát ilyen mókásan, mikor közel volt ahhoz, hogy egy raktárban robbanjon apró darabjaira? Na jó, ez azért kicsit túlzás azt állítani, hogy olyan közel járt a kaszás, de azért volt már ettől jóval távolabb is. Mi lett volna, ha nem veszi időben észre azt a motívumot? Hát akkor nem lenne ennyire mókás kedvében, akkor most engem sem botránkoztatna meg a viselkedése. Általában én sem szoktam ilyen lenni, de fogjuk rá arra, hogy még mindig a történtek hatása alatt állok. Nagyon nem számítottam arra, hogy az éjszaka közepén kapok egy hívást, aztán ez a férfi karon ragad és megmenti a hátsómat a robbanástól. Az már biztos, hogy a mai nap nem fog helyet kapni életem legjobb momentumai között.
- Dehogy, csak azt feltéteztem, hogy zavaró tényező lehet az, hogy nem egy férfit kapott társul, hanem egy nőt. - Most örülnöm kellene annak, hogy nem szűk látókörű és nem zavarja az, hogy nőből vagyok. Azért mégis csak tartottam attól, hogy inkább egy férfit akarna maga mellé, aki tapasztaltabb.
- Nyilván nem azért alkalmaztak, hogy az FBI látványát feldobjam. - Nem a két szép szemem végett, vagy a formás hátsómért jutottam el egészen idáig. Az árva lányka felcseperedett és volt olyan kitartó, hogy küzdjön az álmaiért. Más lányok biztosan szépségkirálynők, vagy hercegnők szerettek volna lenni, de én mindvégig tudtam, hogy ha nagy leszek az FBI ügynöke akarok lenni.
- Heteken át? Azt feltételeztem ennél jóval hosszabb távú jövő elé nézünk ketten, társsakként. - Persze sose lehet tudni, elvégre ez a szakma nem éppen életbiztosítás. Sőt, akár még az is lehet, hogy pár nap után kiderül, hogy képtelenek vagyunk egymást elviselni, hogy sehogy sem tudunk kijönni egymással. Mégis bizakodó vagyok, tudok alkalmazkodni ha kell.
- Mit kell ahhoz tenni, hogy valakit ide száműzzenek? - Kíváncsi vagyok, ezért kérdezősködök ennyit, persze semmi sem kötelezi arra, hogy válaszoljon is. Vannak dolgok, amik nem tartóznak rám, talán ez is egy ilyen dolog. Nem azt mondom, hogy mindent tudni szeretnék róla, hogy eddig mi történt vele az életben, de azért mégis valamennyire jó lenne tudni, hogy ki azaz ember, akire nap, mint nap rá fogom bízni terepen az életemet.
- Ma biztosan nem, úgy érzem valaki nem is hagyná. - Azért én magamra zárnám a lakásom ajtaját ha a helyében lennék, nehogy a vöröske túlzottan szeretne róla gondoskodni. Az már biztos, hogy nem lennék Donovan helyében.
- Ahogy akarja. - Felsóhajtva átvettem tőle a bizonyítékot, amit majd aztán le is fogok adni a helyszínelőknek. Remélem nem fogja azt gondolni, hogy majd ezentúl is kedve szerint ugráltathat majd, mert kettőnk közül mégis csak Don a rangidős.
- Csak kávét. - Magamra erőltettem egy apró mosolyt, de legszívesebben megcsaptam volna. Mi az, hogy túl lassú voltam? Esetleg inkább túl fáradt ahhoz, hogy a számára megfelelő gyorsasággal tudjak felelni.
- Ez eléggé közhelyes. - Akaratlanul is elnevettem magam, mikor oda került a sor, hogy fánkot is szeretne magának hozatni.
- Szerintem csak egy kissé ragaszkodó típus, adhatna neki egy esélyt. - Nem gondoltam ám komolyan, nem szeretnék kerítőt játszani kettőjük között. Azt hiszem ennyiből sikerült annyi következtetést levonnom, hogy Don is csak egy olyan férfi, aki a külső alapján ítéli meg a nőket. Velem is ilyen ellenszenves lenne, ha nem úgy néznék ki, ahogy?
- Rendben Don, ez esetben nyugodtan szólíts Christinanak. - Azt kell, hogy mondjam eddig szépen haladunk az ismerkedéssel. Ezért tényleg bizakodóan tekintek a közös munkánkra.
- Nem. - Válaszoltam szűkszavúan, de aztán egy sóhaj után mégis csak megerőltettem magam. - Gondolom ezzel nem mondtam semmi meglepőt, hogy nem régóta dolgozok itt, mert már a külsőm is árulkodó. Téged illet az a megtiszteltetés, hogy az első társam legyél.- Hoppá, ezt még csak most közöltem vele? Mégis csak jobb később, mint soha.
Vissza az elejére Go down
Donovan Sivero
Rendőr
Donovan Sivero


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Apr. 08.
Age : 41

Tina & Don ~ The big bumm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Don ~ The big bumm   Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 8:23 am




Tina & Don


Az éltet...
ha az ereidben tiszta adrenalin folyik!

۞ Zene
۞ 945 szó
۞۞۞۞۞


Zavaró tényező. Fülemben csengnek a szavai jó pár percen át. Már, hogy a fenébe zavarna az, hogy egy csinos nővel kell töltenem az egyébként elég rugalmas és többnyire unalmas munkaidőm? Egyáltalán, milyen férfit zavarna egy ilyen helyzet? Még, ha pocsék ügynök is, a látványa mindenért kárpótol és én igazán nem vagyok nagyravágyó. Megelégszem ennyivel, legalábbis egyelőre. Aztán ki tudja. Az is lehet, hogy remek ügynök, vagy épp szórakoztató személyiség. Majd idővel kiderül. Ha nem egy hisztérikus, szabálymajmoló locsifecsi, akkor azt hiszem, könnyedén ki fogunk jönni egymással. Legalábbis merem remélni. Kár lenne utálni egy ilyen csinos pofikát.
-Épp ellenkezőleg! Sokkal jobban zavarna, ha idős, avagy épp férfi társat kaptam volna. Egyik opció sem vonz! Nem elég szórakoztatóak és rugalmasak.  – Vidám hangnemben vázolom fel az álláspontomat a dologgal kapcsolatban és épp, hogy csak egy percre jut eszembe, hogy mindezt akár félre is értheti. Végül is épp azt mondtam, hogy kizárólag a fiatal, nő munkatársak okoznak örömet nekem. Oké, végül is igaz. És egyébként is, a hírem mindig megelőz, így biztosan ő is hallott már ezt – azt rólam. Ha tudná a sok pletykafészek, hogy a híreszteléseknek a fele sem igaz.
-Pedig feldobod, ha akarod, ha nem!  – Szemeim reflexszerűen suhannak végig a karcsú testen, majd minden félénkség hiányában, tekintetem mélyen az övébe fúrom. Nyíltan bókolok és egy cseppet sem érdekel, hogy erről mit gondolnak a körülöttünk állók. Sokkal jobban foglalkoztat az, hogy újdonsült társam mit lép erre. Vajon mennyire van hozzászokva a bókokhoz? Elpirulva játssza majd a szende szüzet? Tetszett a gondolat, mégis el kellett vetnem. Felháborodik majd? Talán, bár ebben is kételkedem. Valamiért mégsem tudtam elképzelni azt sem, hogy egyszerű úri hölgyeket megszégyenítő könnyedséggel mond érte köszönetet. Épp ezért, kíváncsian várakoztam.
-Hmm… ez nem is hangzik rosszul! Minnél hosszabb, annál jobb!  – Egy újabb szívdobogtatónak szánt mosolyt villantok, szinte már megszokásból. Ha életben maradunk, ki tudja, mit hoz még a jövő? Lehet, hogy egy hét múlva sírva könyörög majd a főnöknek egy új társért. Még azt is megérteném. Dühös sem lennék, hisz sokszor még a családtagjaim is flúgosnak néznek. Lássuk be, velem dolgozni, nem épp egy életbiztosítás. Bár, azt hiszem, ez alkalommal jobban fogok vigyázni a társamra, mint saját magamra.
-Te még nem hallottál rólam?  –Na, most igazán meglepett a nő. Ennyire nem lehet friss hús, hiszen az összes rendvédelmis és nagy sajnálatomra a bűnözők is hallottam már rólam ezt-azt. A hírem tényleg marha gyors, bár ha jobban meggondolom, nem híres, csupán hírhedt vagyok. Sokan épp ezért nem kedvelnek, minő borzalom!
-Egyetlen pletykát sem? Szent ég, te a Marson laktál eddig?!  – Rosszallás nincs a szavaimban, csupán meglepettség. Üdítő számomra abban a tudatban létezni pár pillanatig, hogy talán akad még olyan két lábon járó lény a világon, akinek fogalma sincs velem kapcsolatban semmiről. Már csak azért is, mert a rengeteg pletyka nagyban rontja a csajozási esélyeimet. De mindegy is. Vagy tőlem, vagy másoktól értesül majd a dolgokról. Vajon melyik jobb?
-Hanyagolni kell a szabályokat, őrült önkéntes akciókba fejest kell ugrani, összehaverkodni pár alvilági figurával, elvenni a főnök parkolóhelyét, bántalmazni és túl közeli kapcsolatot kiépíteni a családjával. – Nagyjából mindent elmondtam és még a hihetetlen hazugságaimtól is megkíméltem. Igaz, azért finomítottam a dolgokon. Végül is azt nem mondhattam, hogy megfektetni a góré ikerlányait és átlőni a kezét. Az túl durva lett volna így elsőre.
-Ezek együttesen tökéletes indítékai a száműzetésnek. Nem tudok egyet sem kiemelni. –Ezzel lezártnak tekintem a témát, mégsem zárkózom el további válaszadásoktól. Igazi titkok úgy sincsenek. Egyszer minden kiderül, bár örülnék neki, ha ez mégsem lenne így minden esetben. Nem vonz ugyanis a villamosszék, sem pedig az életfogytiglan.
-Én is attól tartok.  – Nyögöm alig hallhatóan, mint aki a kínok-kínját állja ki. Úgy is érzem magam, már ami a kis vöröst illeti. Inkább el is terelem a témát, először a bizonyítékra, majd a kávéra. Gyors rendelést követően, izgatottan várom a fánkokat. Itt van egy csomó rendőr….nő, talán meg kéne kínálnom párat a poén kedvéért.
-Az! Hát nem szuper? A robbanás okozta romok közt álló rendőrautók fényében fánkot enni? Pont, mint a mozikban!  – Tényleg közhelyes, de épp ez a varázsa. Minden gyermek így képzeli el a rendőröket, legalábbis én azt tettem gyermekkoromban. Ha valaki azt mondja, hogy rendőr, nekem menten a fánk jut az eszembe.
-Egy frászt! Előbb hágom meg azt a postaládát nyilvánosan, mint ezt a nőt! Amilyen buzgómócsing, még kinyírna álmomba, hogy aztán egy vitrinben tarthassa az oszlásnak indult testem. Tuti, hogy pszichopata! – Látványosan megborzongok a gondolatra és egy kis grimasz is kiül az arcomra. Annyira azért nem utálom az életet, hogy ilyen nőket engedjek a közelembe, függetlenül attól, hogy bűn ronda. Jelen esetben, az a legkisebb problémám vele.
-Szép neved van, Christina! – Egy újabb bók, csak, hogy teljen az idő. Meg egyébként is, tényleg szép neve van, illik hozzá. Hozzám meg egy kávé illene már, de még mindig nincs sehol.
-Szeretek első lenni!  -Széles, kissé talán perverz mosoly ül ki az arcomra. A gondolataim is épp elég mocskosak jelen pillanatban, de persze ezt tagadni fogom, ha a lány nem a szűzies módon értelmezi a szavaimat.
-Kicsit sajnálom magát, de megtiszteltetés számomra, hogy én lehetek az első! – Rákacsintok, miközben igyekszem figyelmen kívül hagyni azt, hogy pár csoportokba verődött rendőr, egyértelműen felénk pislogva sugdolózik. Bár felrobbantak volna! De nem húzom fel magam, már csak azért sem, mert végre a kezemben landol egy adag forró kávé. Nem hűlt ki! Éljen!
-Kösz! Fánkot?  –Nyújtom az édes tésztával megrakott dobozt a „csicskám” felé, majd udvariasan megkínálom a társam is, végül a mellettünk álló kocsi motorháztetejére teszem a cuccot, csak azért, hogy kivéve egy karikát, lazán, pofán dobjam az engem méregető, magas ám nyúlánk fazont.
-Ha tovább lesel, egy fél tégla landol majd ott, ahol most ez a fánk! Egyél!  – Kiabálom át a sürgő-forgó emberek áradatán. Ha valakinek nem tetszik, tehet egy szívességet!

۞۞۞۞۞

۞ Ui: Bocsánat a kései reag végett!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tina & Don ~ The big bumm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Don ~ The big bumm   Tina & Don ~ The big bumm Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tina & Don ~ The big bumm
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Miami Life RPG :: Miami :: Utcák & Parkok-
Ugrás: