Miami Life RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Life RPG

~ Kék ég, homokos tengerpart, hatalmas pálmafák… kellhet ennél több? ~
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Miami Life RPG
Chat box
Déjà vu ~ Hunter & Sophie Chatbox_www.kepfeltoltes.hu_
A vezetőség
Déjà vu ~ Hunter & Sophie 1168438294staffers_www.kepfeltoltes.hu_
Déjà vu ~ Hunter & Sophie 422368136staff_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Happy Birthday! - Charles & Arielle
Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2014 11:08 pm by Arielle Crawford

» Hogwarts
Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:35 am by Charles Hemsworth

» Aktuális hírek!
Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 2:26 am by Viviana Clarke

» Jövő 50 árnyalata
Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 11:32 am by Viviana Clarke

» the party - Alexander & Christine
Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2014 3:30 am by Alexander Saimon

» Hello, I'm home! - Don & Lia
Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 9:06 am by Donovan Sivero

» Freya S. Krassfer
Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2014 3:39 am by Freya S. Krassfer

» Alisha Johnson
Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2014 11:54 pm by Alisha Johnson

» Tina & Don ~ The big bumm
Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 8:23 am by Donovan Sivero

Frpg Top 100

 

 Déjà vu ~ Hunter & Sophie

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 12:00 pm





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


- Idehallgass Sophie! Másfél hete dolgozol már nálam, ez idő alatt pedig bebizonyítottad nekem, hogy nem csak a szád járt, mikor azt mondtad, hogy nem finnyáskodsz, bármit elvállalsz, láttam rajtad, hogy tényleg igyekszel, keményen dolgozol és még azt sem hagyod, hogy a többiek felbőszítsenek. Tudom, hogy nem volt egyszerű, mert azért lássuk be, Lacey és Donna szemét eléggé szúrta, hogy csak úgy ukmukfukk felvettelek a semmiből, és eléggé rád szálltak, de szerencsére helyén kezelted.
- Nem volt vészes Danny, ráadásul azóta Lacey egész jó fej velem, arra is megtanított, mit kell csinálni, ha egy részeg vendég erőszakoskodik velem.
- Örömmel hallom. Meg vagyok elégedve veled, ezért úgy döntöttem, ma felügyelő nélkül küldelek ki a vendégekhez, a pultot pedig Donna viszi.
- Biztos? Mindig ott szoktam lenni mellette és...
- Biztos Sophie. Donna tudja nagyon jól, hogy felváltva vannak a lányok a pult mögött és a vendégek között, ma pedig te leszel kint és gyűjtheted a borravalókat. Tudom, hogy nagy szükséged van rá, mióta...
- Kérlek, ezt most hagyjuk. Kértem, hogy ne kivételezz velem, csak mert ismered a bátyám és a szüleimet.
- De...
- Tudom, hogy csak azért vettél fel, mert nem volt képed elküldeni, amiért hálás is vagyok, de nem szeretném, ha bármi másban is a többiek elé helyeznél. Itt csak Sophie vagyok, ugyan olyan alkalmazott, ugyan annyi pénzért, mint a többiek. Jó?
- Sophie. Nem tudok úgy tenni, hiszen ismerlek már....
- Egész kicsi korom óta. Tudom Danny. De kérlek. Én csak dolgozni szeretnék, fizetni a sulit és lehetőleg nem éhen halni. Ez minden.
- De ebben, ha a szüleidre nem is akarsz támaszkodni, Hunterre tudnál. Nem kéne itt lenned.... jobbat érdemelsz. - vette lejjebb a hangját a férfi, ám Donna még így is mindent hallott a pult mögül.
- A hercegnő megint finnyázik Dan? Kimenjek én?
- Hallgass Donna! - förmedt rá, majd visszafordult hozzám. - Gondold át Sophie.
- Nincs semmi gond főnök, kint leszek a vendégeknél. - mosolyodtam el halványan, mégis talán hosszú ideje most először őszintén, majd felvéve a füzetkémet el is vegyültem a vendégek között, hogy begyűjtsem a rendeléseket.

Fél tizenegy, ilyenkor szokott általában a pub dugig lenni, ez pedig ezen az éjszakán is így van, mégsem lehet egyetlen rossz szavam sem. Danny ezer éves jó barátja nem csak Hunternek, hanem nekem is, most pedig még inkább hálával tartozom neki, hiszen figyelmen kívül hagyja, hogy még nem vagyok huszonegy, és nem dolgozhatnék ilyen helyen, bevállalja értem, hogy talán meg is büntetik, ráadásul a „bátyusnak” sem köpött rólam, és arról, hogy új munkám van. Másfél hete már annak, hogy nem beszéltünk, mióta rácsuktam az ajtót és eljöttem tőle, a haragom pedig nem engedte, hogy felkeressem. Ch... ő és az ultimátumai. De próbálok erős maradni, hisz dolgoznom kell, fizetni a tandíjat, és befejezni az egyetemet, immáron tisztes munkával, nem pedig a testemből megkeresve. Gyorsan összeszedtem magam és messze száműztem a gondolataimból Huntert, hogy aztán folytathassam a rendelések felvételét, ám a sors úgy döntött ma ismét csúf tréfát űz velem.

Egy kisebb baráti társasághoz mentem ki, akik nemrégiben érkeztek, belemerülve a füzetkémbe, nehogy elfelejtsek valamit, és már bele is kezdtem a már jól betanult szövegembe.
- Jó estét, és üdv a Palaceban. Mit... - pillantottam fel hirtelen, a tekintetem pedig egyből összetalálkozott egy ismerős barna szempárral. Hunter... - hozhatok? - fejeztem be kissé akadozva a mondatot, a szívem pedig hirtelen ezerszer gyorsabban kezdett el verni. Újabb lebukás, épp előtte, épp rosszkor... Dejavu.... kicseszett dejavu!!
- Nahát milyen.... kicsi a világ. Hello fiúk... szia bátyus. - na most mégis mit csináljak? Marad a profizmus, elvégre épp dolgozom.
- Döntöttetek már?


To: Hunter
Outfit: Ruha


Vissza az elejére Go down
Hunter Blackburn
Civil
Hunter Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 12:32 pm


Sophie & Hunter


Egyszer vissza kell jönnie... Csak erre tudtam gondolni, hiába is láttam, hogy Mark szája megállás nélkül mozgott, valójában egyetlen egy szavát sem voltam képes meghallani, állandóan csak Sophie járt a fejemben. Az, hogy megcsókoltam, majd olyan boldogok voltunk, de ez az egész csak pár percig tartott, mert újból kiszakította magát karjaimból. Elment, azóta sem jött vissza.
- Hahó! Figyelsz rám?! - Szólalt meg Mark már-már ordibálva, hogy végre tényleg meghalljam. Voltaképpen fogalmam sem volt arról, hogy eddig miről is hadovált.
- Ne haragudj, de egészen máshol jártam... - Hiába a legjobb barátom erről csak nem beszélhetek vele. Őrültnek is tartana ha tudná miféle dolgok járnak a fejemben, ha tudná mi folyik Sophie és köztem. Minden annyira bonyolult lett mostanában...
- Hát az már biztos, hogy most nagyon is rád férne egy görbe este. Most nem ellenkezhetsz! Összehívom a fiúkat, küldök néhány üzenetet... - Ellenkezhettem volna, de minek? Mark már elő is vette telefonját, majd buzgón kezdett bele az üzenet írásba. Egyetlen egy porcikám sem vágyott arra, hogy ma este kimozduljak, jó volt nekem otthon is... Valójában most semmi másra sem vágytam volna jobban annál, mint hogy Mark haza menjen és egyedül maradjak, csak én és a gondolataim... Hamar egy szórakozóhelyen találtam magam, mondhatnám, hogy akaratom ellenére lettem elrángatva, de ez túlzás lenne. Saját lábamon mentem, de csak azért mert tudtam, hogy képesek lettek volna akár még be is vonszolni.
- Sophie? - Mi a franc? Köpni - nyelni nem tudtam hirtelen. Erre aztán tényleg nem számítottam. Most komolyan itt dolgozik? Erről miért nem tudtam? Danny igazán szólhatott volna róla, elvégre már ősidők óta ismerjük egymást, persze gondolom Sophie nem akarta, hogy erről tudomást szerezzek, viszont mégis újra "rajtakaptam". Ez azt jelentené, hogy felhagyott az előző munkájával? Mert ez esetben nagyon is örülnék annak, hogy efféle munkát végez, habár nem lenne szükség arra, hogy dolgozzon, de mégis olyan makacs.
- Beszélhetnénk? - Most még több megválaszolatlan kérdésem van, amikre minél előbb szeretnék tőle választ kapni. Mégis úgy érzem, hogy most nem akar velem beszélni, pedig jó lenne valahol, ahol kettesben tudnánk lenni, mert olyan dolgokról lenne szó, ami csak is kizárólag kettőnkre tartózik.




Vissza az elejére Go down
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 1:24 pm





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


Annyi nyomorult pub, felkapott lebuj, hangos szórakozóhely van Miamiban, amiket a tehetős, nagyképű ficsúrok éjszakáról éjszakára látogatnak, erre Hunternek épp ide kellett betoppannia a kis baráti társaságával, ahol én melózok? Kérdem én, mi ez ha nem az univerzum gonosz kis összeesküvése ellenem? Ha nem egy oltári kicseszés, amire már azt mondom, maga Shakespeare sem talált volna megfelelőbb szavakat? Istenem! Másfél hete már annak, hogy a lakásán olyan szépen összekaptunk a telefonhívást követően, hogy képes volt a képembe vágni egy elég szemét ultimátumot, én pedig leléptem, azóta pedig se telefon, se e - mail, vagy személyes találkozó, erre tessék. Mesteri módon kerültem őt, igyekeztem kizárni a gondolataim közül minden szabad pillanatomban, most pedig, amikor a lehető legsebezhetőbb vagyok, amikor merészeltem magam néhány másodpercre abba a megnyugtató illúzióba ringatni, hogy az életem végre sínre kerülhet, van egy mondhatni tisztességes állásom, ráadásul még a suli is egész jól megy, egyszeriben csak beüt a krach, én pedig újra itt állok megsemmisülten, szemközt vele, a férfival, aki újra és újra a pokolba taszít a mennyek kapujából. Vajon mit véthettem előző életemben, hogy a sors most így büntet meg érte? Na és Ő?

Mivel nyilvános helyen vagyunk, ráadásul ismerős társaságban, így próbáltam moderálni magam, úgy tenni mintha csak a világon minden a legeslegnagyobb rendben volna körülöttünk, ám a bennem dúló érzelmek világosan tükröződtek égszínkék íriszeimben. Láttam a fiúkon, hogy akár csak Hunter, ők maguk is alaposan meglepődtek, rendesen bennük rekedt a szó, hisz mégis ki hitte volna, hogy a Blackburn família egyetlen szem kislánya épp egy ilyen helyen gürizik, mikor a családja pénzes, és nem kéne ilyenek miatt aggódnia? Ugye, hogy senki, most pedig szemmel láthatóan nem tudják hová tenni a dolgot. De ez még csak a hab a tortán, a cseresznyéről maga Hunter gondoskodott, aki egyszer csak benyögte nekem a nagy kérdés: „Beszélhetnénk?”

Másfél hét után most először, ráadásul épp itt, munka közben, a barátai előtt... Mégis mi a fenét kellene erre mondanom? Nem rendezhetek jelenetet több szempontból sem, ám ahhoz sem érzem magam elég erősnek, hogy újra kettesben tárgyaljak vele, mert félő, a végén még elgyengülnék, és újra az lenne amit ő akar. Pedig.... annyira hiányzik.
- Sajnálom bátyus, de tart a munkaidőm és mint látod, telt ház van. - szólaltam meg végül halkan, magamra erőltetve némi határozottságot, majd egy újabb halovány mosolyt.
- Amúgy is, úgy látom, épp egy kanbuliba csöppentem, szóval szerintem hozom nektek a szokásosat, ami ha jól emlékszem whisky jéggel, ha pedig szükségetek lenne még valamire, csak intenetek kell, vagy a pultnál szólni Donnának. - még mosolyogtam, mikor hátat fordítottam nekik, ám abban a pillanatban, ahogy eltávolodtam tőlük, a szívem őrült sebességgel kezdett el dobogni, a világ pedig hirtelen forogni kezdett körülöttem. Sokk, és az éjszaka még csak most kezdődik. Mi lesz, ha a szemem láttára csap le rá valami maca? Azt már nem bírnám ki ép ésszel.

Leadtam a rendelésüket a pultnál, ám ahogy a tekintetem ismét feléjük siklott, hirtelen úgy éreztem, menekülnöm kell, minél távolabb Tőle, a zavaros gondolatoktól, ettől az egésztől. Megkértem Laceyt, hogy vigye ki az italokat helyettem, majd egy szempillantás alatt köddé is váltam a teremből, egyenesen a hátsó kijáraton át, a sikátorba. Nekidőltem a falnak és a tenyerembe temettem az arcomat. Istenem, mennyire kéne most egy cigi. Gyorsan össze kell kapnom magam és visszamenni, mert a végén még ki is rúgnak.


To: Hunter
Outfit: Ruha


Vissza az elejére Go down
Hunter Blackburn
Civil
Hunter Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 7:59 am


Sophie & Hunter


Mondhattam volna azt is, hogy nagyon meglepődtem azon, hogy Sophie így reagált, de nem, sőt! Azt kell, hogy mondjam nagyon is jól játszotta a szerepét. Mintha tényleg annyira egyszerű lenne neki úgy tenni... mintha már nem is jelentene neki semmit sem. Tényleg csak játssza ezt a szerepet, vagy már túl is tette magát azon, ami közöttünk történt? Vajon képes elfelejteni azokat a pillanatokat? Mert én képtelen vagyok másra gondolni. Minden egyes pillanatban Sophie körül kavarognak gondolataim. Már megint túl sok megválaszolandó kérdésem lenne. Egyszerűen szükségem van már válaszokra, eltelt pár nap, most már tudnom kell, hogy pontosan hányadnék is állunk egymással, hogy ez csak egy kis hullámvölgy közöttünk, vagy tényleg helyrehozhatatlan ez a dolog.
Nem túlzás ha azt mondom a kis társaságom szinte szóhoz sem tudtak jutni, mindössze nagyokat bólogattak, mikor Sophie megemlítette a whiskyt. Mit is ihatnának a magamfajta férfiak? Nem mást, mint whiskyt, ez valahogy felsőbbrendűséget sugároz mások felé egyesek szerint.
- Nem is tudtam, hogy Sophie itt dolgozik... - Mark elképedve fordult felé, azt hiszem az én arcomon is hasonló meglepettség tükröződött. Mindenkit sikerült alaposan meglepnie, mégis ez úgymond pozitív meglepetés volt számomra. Bele sem merek gondolni, hogy akkor a srácot mennyire meglepődtek volna, ha tudomást szereztek volna előző munkájára. Tőlem biztosan nem fogja senki sem megtudni, akármi is volt, vagy éppen van közöttünk szándékosan sosem tennék neki semmi olyasmit, amivel ártani tudnék neki.
- Ezzel engem is meglepett... Mindjárt jövök. - Nem bírtam csak úgy tovább közöttük maradni azon tépelődni, hogy mikor lesz végre megfelelő alkalom arra, hogy ismét megbeszéljük azokat a bizonyos dolgainkat. Túl sokan voltak, ezért sehol sem találtam, próbáltam abból kiindulni, hogy már nagyon rég óta ismerem, ezért csak egy helyre tippelnék ahová most elmenekülhetett. Sietve indultam meg a hátsó kijárat felé, végül pedig meg is találtam.
- Kérlek most ne gyere azzal, hogy még tart a munkaidőd. - Mielőtt még szóhoz tudott volna jutni szólaltam meg. Határozottnak kell lennem, nem veheti észre rajtam, hogy mennyire bizonytalan vagyok, hogy az eltelt napok mennyire elbizonytalanítottak.
- Komolyan szeretnék veled beszélni, úgy érzem, hogy ezeket a dolgokat meg kellene beszélnünk, vagy te nem úgy gondolod? - Mert ha azt mondaná, hogy erre nem kíváncsi, sem pedig rám, akkor békán hagynám, egyszerűen csak vissza mennék a fiúkhoz, őt pedig hagynám, hogy dolgozzon. Viszont egy bizonyos dologról még nem is tett említést, mert szerintem eléggé heves reakcióval támadna rám, ha megtudná mit tettem... Mindössze leszerettem volna venni egy kis terhet a válláról, ezért befizettem a tandíját. Nem vezérelt semmiféle hátsószándék, tényleg csak jót akartam ezzel tenni, de félek, hogy Sophie ezt egészen máshogy fogja gondolni, nos ezért sem szóltam róla, úgyis kiderül.




Vissza az elejére Go down
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 10:57 am





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


A pub ajtaja hatalmas robajjal csapódott be mögöttem, ahogy menekülésszerűen hagytam el az épületet, s léptem ki a sikátor homályába, az egyetlen helyre, melyről úgy gondoltam, elrejthet engem a világ szeme elől. Ugyan mégis ki gondolná rólam, Sophie Blackburnről, a tehetős családból származó, felkapott személyről, aki annak idején mindig a legdrágább, legdivatosabb rongyokban pompázott akárhová csak ment, aki bármit megkaphatott, amit csak kiejtett a száján, és, aki után, szó ami szó, csak úgy szaladtak a fiúk, hogy épp néhány szemeteskonténer között húzza meg magát, egy pislákoló utcai lámpa alatt, hogy némi menedékre leljen? Ki hitte volna, hogy a lánynak, akit sokan irigyeltek a társaságában, aki menő volt a gimiben, nem csak, mert tele volt barátokkal, pénzzel és elbűvölő személyiséggel, hanem mert volt egy bátyja is, akit mindenki imádott, akihez mindenki csapódni akart, és aki mára nagy emberré nőtte ki magát Miamiban, egyszeriben csak fenekestül felfordul az élete, és elveszít mindent amije csak volt? Mert akár tetszik, akár nem, így esett meg velem a nagy eset. A gazdag, és lássuk be, egykor beképzelt kis parti picsából hirtelen hontalan lettem, aki jobb ötlet híján pénzért kezdte el árulni a testét, csak, hogy fizetni tudja a suliját, a létszükségleti dolgait, a látszatot, kishúgból egyke gyermek, egy hülye liba, aki meglátta egykori bátyjában a férfit, akit azóta sem képes elfelejteni. Szánalmas a kép nem igaz? De van ám még ennél is lejjebb, tudom nagyon jól, hisz épp ott ülök...

Másfél héttel ezelőtt életem legmerészebb, legrosszabb, mégis legboldogabb döntését hoztam meg, mikor a lift ajtajából egyszer csak visszafordulva Hunter karjaiba vetettem magam, és esküdtem meg neki, hogy sosem hagyjuk el egymást. Akkor és ott végérvényesen odaveszett köztünk mindenfajta testvéri kötelék, helyét átadva valami újnak, valami ijesztőnek, valaminek, ami talán még boldog véget is érhet, ám a sors úgy döntött, ismét közbelép. Egy telefon, egy ultimátum, és az ajtó becsapódott mögöttem, épp, mint néhány perccel ezelőtt. Azóta most láttam Őt először, és mi tagadás, felkavart. Ezért menekültem ki, ezért bújtam el, és ülök most a falnak dőlve, miután lecsúsztam annak tövébe és ölelgetem a magam elé felhúzott lábaimat. A fejem zúg a rengeteg gondolattól, a szívem majd kiugrik, levegőt is alig kapok, fojtogat a sírás. És, hogy mi a legszebb az egészben? Utána vágyom, hozzá, a karjaiba, a menedékembe. Utálom ezt, utálom őt, utálom az egészet.

Könnycseppek milliói gördültek végig az arcomon, mégsem tudott már érdekelni, ki lát meg így, és mit gondol rólam, nem számít már semmi, hisz mindent elvesztettem. Semmi sem lesz már olyan, mint régen, mégis, nem tudok nem reménykedni abban, hogy vele még boldogok lehetünk. Olyan nincs, hogy egymást is elveszítsük. Ugye? És ekkor nyílt ki az ajtó, lépett ki rajta Hunter, én pedig nem tehettem vagy mondhattam semmit, mert ő egyből belém fojtotta a szót. Nincs menekvés, nekünk most beszélgetni kell.
- Mit szeretnél megbeszélni mond? Láthatod, jelenleg itt melózok, Danny volt olyan rendes, hogy felvett, miután elmeséltem neki hány helyről utasítottak el, hányszor vágták a képembe, hogy nincs tapasztalatom, vagy, hogy tartanak apáéktól. Másnap, ahogy eljöttem tőled, felrúgtam még azt a minimálisat is, ami biztos volt az életemben, Stella barátságát és segítségét, a bizonytalanért, a nélkülözésért... - keserű mosolyra húzódtak az ajkaim. - Érted. - meredtem magam elé.
- Egy tetves ultimátumért...


To: Hunter
Outfit: Ruha


Vissza az elejére Go down
Hunter Blackburn
Civil
Hunter Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 9:17 am


Sophie & Hunter


Hunter Blackburn aki bármelyik nőt megkaphatná egy csettintésre most mégis... Elhinné ezt valaki? Annyi év testvéri szeret után kiderült az igazság és most már egyikünk sem képes úgy tekinteni a másikra, mint eddig. Mikor lettem volna én hajlandó bármikor is egy nő után menni? Egyrészről eddig erre sosem volt szükség, másrészt túl büszke is lettem volna. Most mégis Sophie után mentem. Sosem szerettem sírni látni, azért pedig egyenesen gyűlölni tudom magam, hogy miattam áztatják azok az átkozott krokodil könnyek gyönyörű arcát.
- Bele gondoltál már abba, hogy miért állítottalak ultimátum elé? - Máshogy is megbeszélhettük volna akkor a dolgokat, de abban a pillanatban teljesen elborult az elmém. Egyik pillanatban még a fellegekben voltam teljes boldogságban, aztán amilyen magason voltam annyira nagyot sikerült esnem, mikor telefonja megszólalt. Rossz volt az időzítés. Kezemet felé nyújtva segítettem fel, ha ellenkezett, ha nem akkor is magamhoz öleltem.
- Nem akarlak mással látni, azt pedig elviselni sem tudnám, hogy más hozzád ér, rajtam kívül. - Már akkor ölni tudnék, ha más férfi olyan szemmel nézne rá, mint ahogy én. Még soha sem éreztem effajta féltékenységet. Mindig úgy voltam vele, hogy nekem egyetlen egy nő sem számít annyira, hogy féltékeny legyek. Most pedig ez az érzés még nekem is még annyira új, engem is megrémiszt.
- Szerinted, van még esélyünk együtt a boldogságra? - Minden csak is kizárólag Sophie válaszán fog múlni. Nem akarok már egyetlen egy napot, éjszakát sem nélküle eltölteni. El sem tudja képzelni, hogy mennyi álmatlan éjszakát okozott már így is nekem, hogy mennyire sóvárgok utána a nap minden egyes másodpercében.




Vissza az elejére Go down
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:02 pm





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


- Nem, nem gondoltam bele. - feleltem a kérdésére, miközben éreztem ahogy a keserűség, akár a leghalálosabb, legkínzóbb méreg, úgy árad szét az egész testemben. - Miért is tettem volna, mikor tőled ez mondhatni már megszokott dolog a számomra? Vagy eltűnsz és tojsz a fejemre, vagy, ha épp valamit nem úgy teszek, ahogyan azt a nagy Hunter Blackburn szeretné, jön az ultimátum. Hányszor is játszottad ezt el eddig velem? Ötször? Hatszor? - nem néztem rá, próbáltam kerülni a pillantását, nehogy a végén még elgyengüljek. - Mindig kitaláltál valamit, amivel képes voltál sarokba szorítani. „Sophie választanod kell, vagy az a barom kísér el téged a bankettedre, vagy én. De ha ő ott lesz, én nem megyek.” vagy, „Sophie, döntened kell. Vagy apa pártját fogod, vagy az enyémet. De ha apáét, akkor hozzá menekülj, ha legközelebb jön a vihar..” - a végén már keserűen felnevettem, nem is a szituációkon, sokkal inkább azon, mennyire szánalmas is vagyok. Ahogyan azokban az esetekben régen, úgy most is elérte végül, amit akart, felhagytam a prostitúcióval, ő nyert.
- Mert te mindig megkapod, amit akarsz. - de vajon még meddig? És mihez kezd most, hogy érte feladtam mindent? Vajon eztán is érdekes leszek neki? Vagy alább is hagy a nagy lendület?

Felesleges is lett volna tiltakoznom ellene, mivel sokkal erősebb nálam, így hagytam, hogy Hunter felhúzzon a földről és magához öleljen, miközben csak imádkozni tudtam magamban, nehogy elborítsa elmémet a vörös köd, és a nyakába szakadjak. Annyira hiányzott, annyira vágytam utána, mióta csak kiléptem az ajtaján, most viszont összezavarodtam, és fogalmam sincs arról, hogyan tovább.
- Szerinted én mit érzek, valahányszor csak látom, hogy néznek rád azok a lányok? Mikor a Twitteren ott virít egy kép rólad és egy újabb példányról, ami alatt azt hangoztatják, hogy már megint zsákolsz? Testvérként még egyszerű volt a helyzet, úgy tettem, mintha semmiről sem tudnék, ám a parti ház óta minden megváltozott. - már nem tudok, és nem is akarok rá bátyóként nézni, sokkal többet jelent annál nekem.
- Őszintén? Nem tudom. - hajtottam le a fejem, ám elhúzódni tőle képtelen voltam.
- Bennem még mindig él, amiket nálad mondtam, mikor egymás mellett feküdtünk, ám ez az ultimátum... a gondolat, mi jöhet még ezek után,... összezavart. Mi lesz velünk, ha mindig akad valami, ami közénk akar állni?


To: Hunter
Outfit: Ruha


Vissza az elejére Go down
Hunter Blackburn
Civil
Hunter Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 4:52 pm


Sophie & Hunter


Miért kell neki minden régi dolgot felhánytorgatni? Nekem már nem az számít, ami volt, hanem csak is az, ami most van. Nézzük csak, mi is van most kettőnk között? Már nem testvéri szeretet, ez sokkal másabb, túl korai lenne már most szerelemnek nevezni? Semmit sem szeretnék elkiabálni, főleg úgy nem, hogy a mi esetünkben soha semmit sem vehetünk biztosra. Sosem hittem volna, hogy Sophie lesz majd az a nő, akiért ennyire sóvárogni fogok.
- Mindent azért csináltam, mert szerettelek, féltettelek. Én voltam a nagy és erős bátyád, aki mindig vigyázni akart rád, még ha te nem is mindig tudtad értékelni. - Olykor azért vissza is éltem a testévi szeretetével, de hát melyik testvér nem húz néha haszont a kisebb testvérből? Néha túl szigorú voltam hozzá, ahogy egyre cseperedett úgy lettem szigorúbb, de mentségemre legyen mindezt csak azért tettem, mert egyre gyönyörűbb és gyönyörűbb lett, ez pedig nem csak nekem tűnt fel. Nekem kellett mindenkit elhessegetni, akit nem tartottam elég jónak.
- Engem az érdekel, hogy te mit akarsz Sophie. - Már akarnom sem kell semmit, egyszerűen minden az ölembe hullik. Tény, hogy ehhez szoktam hozzá. Most pedig Őt nem azért hajkurászom, mert játssza előttem az elérhetetlent és kihívást látnék benne. Nekem Sophie nem csak egyetlen egy éjszakára kell, nem csak arra, hogy beírjam az Ő nevét is abba a bizonyos fektet noteszkámba.
- Esküszöm egyetlen egy nőhöz sem nyúltam hozzá mióta csak úgy ott hagytál... - Pedig számtalan lehetőségem lett volna arra, hogy újabb és újabb nőket vigyek fel a lakásomra, hogy velük próbáljam meg elfeledtetni, mégsem éltem az adandó lehetőségekkel. Mert egyetlen egy nőt sem akartam annyira, mint Őt!
- Tudod mi a legnagyobb bajunk? Mindent túlgondolunk, ezért lesz a kelleténél is zavarosabb az egyébként is zavaros helyzetünk. - Ha már összezavarva érzi magát, akkor miért ne zavarhatnám össze még ennél is jobban? Újra magamhoz húztam, derekánál fogva átölelve megcsókoltam hosszan, szenvedélyesen.




Vissza az elejére Go down
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 10:14 pm





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


Miért van az, hogy akármennyire is haragszom rá, akármennyire is képes volnék őt megfojtani egy kiskanál vízben, Hunternek mégis mindig sikerül kidumálnia magát valahogy? Hogy csinálja, hogy még a legeslegnagyobb haragomat, csalódottságomat is képes egyetlen szempillantás alatt semmivé foszlatnia, sőt épp az én szavaimat, vádjaimat használja fel arra, hogy jobb színben tüntesse fel magát? Úgy látszik, a nagypapának annak idején mégiscsak igaza volt vele kapcsolatban és, „ez a kölyök roppant talpraesett, életrevaló, így amondó vagyok, hogy egy szép napon vagy sokra viszi, vagy a sitten köt ki.” Az öreg jól látta a dolgot, hisz most is mi történt? Haragudtam rá, felhoztam a régi sérelmeimet, erre Hunter csavart az egészen egyet és megoldotta, hogy végül a szememben pozitív hősként szerepeljen, akinek tényleg csak én voltam fontos, és ne az egomán barmot lássam benne, aminek eddig gondoltam. Mesteri, komolyan mondom.
- És már megint megcsináltad... - motyogtam kelletlenül, hisz mégis ki ismeri be szívesen bárki előtt is, hogy annak sikerült őt legyőznie? Megint.

- Ne esküdözz, az valahogy nem a te műfajod, ráadásul attól is félek, hogy még a végén előttem csap beléd a mennykő. - olyan nehezemre esik elhinni, hogy a hírhedt Hunter Blackburn, a srác, akinek minden éjszaka lányok tucatjai kínálják fel magukat, képes volt a kísértésre nemet mondani, pusztán csak azért, mert közte és köztem kiderült, nincs vérrokonság. A szívem repes, az eszem mégis óvatosságra int, nehogy a végén pofára essek. Hinni akarok neki, hinni abban amit mond, hinni bennünk, abban, hogy ez az egész még működhetne is köztünk, de vajon jó ötlet?
- Ha ez jelent valamit, a parti ház óta nem volt.... khm... kuncsaftom, sem egyebem. - miért is mondom el ezt neki? Megnyugtatásul? Bizonyítékul? Őrültségből?

Mielőtt még bármit is tehettem, vagy reagálhattam volna az utolsó kijelentésével kapcsolatban, Hunter egyszer csak újra magához húzott és megcsókolt, én pedig néhány röpke pillanatra lefagytam. Az egész testemen kellemes borzongás futott végig, egyre csak többre és többre vágytam, ám az eszem vadul kiabált, azt harsogva: Ez merő ostobaság! Mégsem voltam képes ellenállni neki, ezért is csókoltam vissza olyan hevesen, olyan mohón, hisz nélkülöznöm kellett őt másfél héten keresztül. Hiányzott, méghozzá pokolian.
- Ha tudnád, most mennyire utállak. - suttogtam a csók után, ám a tekintetem, a hangom világosan elárulta, épp ennek ellenkezőjét érzem.
- Most csak még rosszabb lesz nekem.... ha elmész. - hisz még mindig nem tudom, ezek után hogyan tovább. Csak azt tudom, hogy vele akarok lenni.
- Vissza.... vissza kéne mennem.


To: Hunter
Outfit: Ruha


Vissza az elejére Go down
Hunter Blackburn
Civil
Hunter Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2014 9:15 pm


Sophie & Hunter


Egyáltalán nem az volt a célom, hogy kibeszéljem magam, hanem, hogy megértessem vele a miérteket. Miért voltam olyan birtokló és szigorú vele? Erre szerintem magától is tudná a választ, mert ha nem érezte, hogy mindent azért tettem, mert szerettem, akkor valamit nagyon is rosszul csinálhattam. Akkor még úgy szerettem, mint a húgomat, de mára már egészen másmilyen érzelmek fűznek hozzá, ez már nem testvéri szeretet. Ha évekkel ezelőtt valaki azt mondta volna, hogy egyszer eljön ez a nap is, egészen biztosan nem hittem volna neki. Annyira hihetetlen ez az egész, mégis már most úgy érzem, hogy érte mindenre képes lennék.   
- Nem hiszel nekem? - Megszámolni sem tudom, hogy mennyi nőt utasítottam vissza az elmúlt napokban csak azért, mert minden pillanatban csak is Rá tudtam gondolni. Érte képes lennék megváltozni, hihetetlenül hangzik? Ideje lenne végre megkomolyodni és úgy érzem, hogy vele képes lennék komoly kapcsolatra. Mert Sophie számomra nem olyan nő, akivel kedvem szerint játszadozhatnék, akik csak eddig érdekel, még az ágyamban meg nem fordult. Vajon ezt hiszi, hogy csak egy újabb skalp lenne számomra?
- Ez nagyon is sokat jelent. - Mert hát akkor azóta egyikünknek sem volt bármi említésre méltó dolog, most pedig tekintsünk el attól az ártatlan kis csókocskától, amit attól a nőtől kaptam, azért már azt hiszem eleget vezekeltem. Ezek szerint eddig Sophie is ugyan úgy tépelődött, mint én? Vagy még esetleg jobban is? Nincs is annál rosszabb, ha kételyek között tengődünk.
- Dehogy utálsz. - Suttogtam. Szinte kicsattantam a boldogságtól, miután ajkaink elváltak. Hogy, én mennyire tartottam attól, hogy felképel mert van merszem megtenni azt, amire mindketten vágytunk.
- Még csak egy kicsit maradj velem. - Tisztában vagyok azzal, hogy neki vissza kellene menni, mert várja a munka, de ennek tudtában sem vagyok képes még elengedni. Ismét ajkaira tapadtam, közben próbáltam a derekától nem lejjebb elkalandozni kezeimmel.
- Mikor végzel? Megvárhatlak? - Próbálom tiszteletben tartani, hogy dolgozik, de azért mégsem nézhettem végig, hogy dolgozik, miközben én a legdrágább whiskyt kortyolgatom. Már így is eléggé bűntudatom van.




Vissza az elejére Go down
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 2:41 am





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


- Én... - annyira szerettem volna azt mondani, hogy képtelen vagyok elhinni a szavait, hogy egyszerűen nem veszi be a gyomrom, hogy annyi nőt képes volt visszautasítani, akik bepróbálkoztak nála, hogy nem vagyok ostoba, tudom nagyon is jól, hogy általában melyik szervével gondolkozik, ám ahogy a tekintetem elveszett az övében, ahogy megpillantottam a szemeiben valami különöset, valamit, ami mégis azt a benyomást keltette bennem, hogy Hunter igazat mond, egyszeriben csak képtelen voltam kiejteni ezeket a mondatokat az ajkaimon. Nem ment, bármennyire ezeket harsogta az agyam, a szívem ismét felülkerekedett a józan eszemen. - Hiszek neked. - talán épp most követem el életem legnagyobb hibáját, mégsem tud érdekelni. Miért van mégis olyan érzésem, hogy jócskán hullajtok még könnyeket miatta?

- Miért kell mindig ennyire átlátnod rajtam? - ha valamiért, hát ezért tényleg utálom, hisz Hunter az egyetlen ember ezen a földön, aki képes belelátni a lelkembe, aki látja a mosolyom mögött meghúzódó egyéb érzelmeket, a sötét gondolataimat, az igazságot még a legprofibb hazugságaim mögött is. Félelmetes mennyire sikerült kiismernie ez alatt a húsz év alatt, most pedig, vagy bármikor máskor, ha korholom, ha fenyegetem, már nem is vesz komolyan, mivel tudja, mennyire fontos nekem, és sosem lennék képes őt bántani.
- Tudd meg, akkor is utállak. - dünnyögtem, ám a szavaimmal ellentétben még inkább elfészkeltem magam a karjai között, és nem mozdultam, épp ahogy kérte. Csak még egy kicsit....
- De csak egy nagyon kicsit.... - magyaráztam erőtlenül. Nem lenne szerencsés, ha épp ma, mikor Danny kijelentette mennyire elégedett is velem, rúgna ki, vagy venné észre, hogy kilógtam egy kicsit levegőzni az én.... nem is tudom micsodámmal. Nem testvér, az már egyszer biztos, de, hát akkor mégis mi? Mohón viszonoztam ismét a csókját, miközben borzasztó nehezemre esett visszafogni magam, nehogy a kezeim elkalandozzanak rajta, úgy, mint a parti házban, hogy többet már ne is említsek. Elképesztő mennyire vágyom rá, mégis tudom, hogy ezt most itt nem szabad, főleg nem úgy, hogy Hunter épp azon van, hogy bebizonyítsa nekem, nem pusztán csak szexre kellek neki....

- Egykor végzek, ha minden igaz, aztán Donna és Danny leszámolnak, ahhoz én már nem kellek. - tűnődtem el hangosan, miközben óvatosan letöröltem az ajkairól a meggyes szájfényem maradványait.
- Ez valahogy nem a te színed szépfiú. - kuncogtam, a kérdésére pedig bólintottam.
- Persze, ha addig nem unjátok el magatokat, viszont most már tényleg mennem kell. - ezzel, még ha nehezen is, de elhúzódtam tőle és visszatértem a pubba kiszolgálni a vendégeket.

Néhány órával később...

Megkönnyebbült sóhaj hagyta el az ajkaimat, miután az utolsó söröskorsót is sikerült elmosogatnom, majd a hátam mögött hagytam a pultot és egyenesen az öltözőbe siettem, nehogy sokáig várassam Huntert. Már, ha egyáltalán még a közelben. Mióta visszatértem a kinti beszélgetésből egyetlen másodpercre nem sok, annyira sem sikerült megállnom és szusszannom, egyfolytában a vendégek között pörögtem, rohangáltam a rendelésekkel, vagy épp Donnának segítettem a pult mögött. Hogy végül tovább rángatták e a haverjai vagy sem, arról már fogalmam sincs, de reménykedni csak szabad abban, hogy még találkozunk, nem igaz? Miután átöltöztem és benéztem Dannyhez megbeszélni a másnapi beosztásomat az ajtó felé indultam.
- Akkor holnap nyolcra itt vagyok. - intettem be Laceynek. Na és most, hogyan tovább?


To: Hunter
Outfit: Most már ez!


Vissza az elejére Go down
Hunter Blackburn
Civil
Hunter Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeVas. Május 04, 2014 4:05 am


Sophie & Hunter


Nem hazudnék neki, legalábbis erről a dologról nem. Így is túl sok hazugság leng körül minket, most hagy legyek vele őszinte. Iránta táplált érzéseim legalább annyira zavarosak még, mint az óceán vize cunami esetén. Fogalmam sincs, hogy ez szerelem-e, vagy annál jóval több-e - ha ez egyáltalán lehetséges - amit iránta érzek. Ez az érzés még nagyon zavaros, de azt tudom, hogy Sophie hozzám tartózik, kell nekem, mindennél jobban vágyok rá. Azt akarom, hogy az iránta érzett vágyakozás sose múljon el. Érte szívem úgy kalapál, mint még soha egyetlen egy nő után sem. Még tart az örökké, csak vele lennék...  
- Azért mert túl jól ismerlek. Ez egyrészt előny, másrészt pedig hátrány is. - Mert most nem kell átesnünk az ismerkedős fázison, elvégre tökéletesen tisztában vagyok a szokásaival. Viszont így tudunk egymásról olyan dolgokat is, amiket talán nem feltétlenül osztanánk meg egymással. Mégis abban bízok, hogy ez inkább az előnyünkbe fog válni. Túl jól ismerjük egymást, ezért nagyon nincsenek is titkaink egymás előtt, amikből később esetleg hatalmas viták lehetnének.
- Én jobban utállak. - Tudom, hogy nem gondolta komolyan, ahogyan én sem az elhangzottakat. Legszívesebben most azonnal lelépnék vele, de arra tényleg megpróbálok tekintettel lenni, hogy dolgozik és még tart a munkaideje. Még ha arra nem is lenne semmi szükség, hogy ezt tegye, hiszen tőlem akármennyi pénzt kaphatna, persze azt is megértem, ha nem akar eltartott nő lenni.
Nehezen tudtam elválni ajkaitól, az pedig még nehezebben ment, hogy elengedjem. Annyira kívánatos, de azért mégsem eshettem neki itt a sikátorban. Ennél Sophie többet, jobbat érdemel.
- Akkor egykor találkozunk. - Végig néztem, ahogy bemegy, de várnom kellett pár percet, hogy össze tudjam magam szedni, hogy bevonszoljam magam újra. Azért gyors kézfejemmel megtöröltem a számat, mert semmi kedvem sem lenne arról magyarázkodni, majd hazudni a barátaimnak, hogy miért vagyok szájfényes. Az este túlnyomó részét azzal töltöttem, hogy csak is Rá tudtam gondolni, hiába is várták volna el tőlem a drága barátaim, hogy felszedjek valami könnyen kapható nőcskét. Nem egészen értették, hogy mi bajom van, de csak nem mondhattam meg neki, hogy miért nem vágyok senkire, mikor nekem ott van Sophie...
- Meglepetés. - Léptem oda hozzá, mikor kilépett az ajtón. Vajon hitte volna, hogy tényleg megvárom úgy, hogy majdnem józan vagyok? Mindössze azt hiszem, hogy három pohárkával fogyasztottam egész este, azt is csak azért, mert ugye a haverokkal inni jöttünk.
- Most hogyan tovább? Esetleg nincs kedved feljönni hozzám? - Teljesen ártalmatlan kérdésként szántam, nem azért invitálom hozzám, hogy aztán ahogy átléptük a küszöböt leteperjem, nálam legalább nem kell attól tartanunk, hogy bárki megláthatna minket, bírnánk beszélgetni. Mert azt hiszem még jócskán van mit megvitatnunk.




Vissza az elejére Go down
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:00 pm





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


Odabent egy teremtett lelket nem sok, annyit sem láttam már az alkalmazottakon kívül, akik szívük szerint zárták volna már az üzletet, hogy hazamehessenek pihenni, a másnapi nagy robot előtt. Hogy ez lelombozott volna? Nem is kicsit, mivel reménykedtem abban, hogy Hunter tényleg várni fog rám, hogy egykor, amint lejár a műszakom találkozunk, és együtt elmegyünk hozzá beszélgetni, rendezni a dolgainkat, távol a kíváncsi, fürkésző tekintetektől, a falaktól, amiknek fülük van. Bíztam benne, hogy végre egy kicsit együtt lehetünk ezután a másfél hét után, amit külön töltöttünk, ám ahogy a tekintetem végigsiklott az üres asztalok, folyosók mentén, rá kellett döbbennem arra, hogy bizony, hiú ábrándokat dédelgetek, a férfinak se híre se hamva nincs a közelben. Nem tudtam másra gondolni, mint, hogy a barátai végül tovább rángatták a pubból, át valami zajos, táncos szórakozóhelyre, hogy felszedessenek vele valami részeg ribancot, akit aztán hazacipelhet szórakozni, ettől pedig csak még pocsékabbul éreztem magam. Bízni akartam benne, bízni abban, hogy nem hagyja magát, nem tudják rábeszélni olyasmire, amit ő nem akar, de a szívem mélyén, valahol egy rejtett kis zugban, ott bujkált bennem az aggodalom, a rettegés, a gondolat, hogy mégis elcsábul. Sajnos a rengeteg pozitívum mellett, amit az nyújt, hogy húsz éve ismerjük már egymást, ott van a negatívum is, az a tucatnyi sötét titok, amikkel szintén tisztában vagyunk. Hunter esetében a disznóságai, mindazon lányok kiléte, akiket felszedett a gimiben, az egyetemen, bulikban, szórakozóhelyeken, akikkel összehozta a sajtó, tudom is én. Nem csekély számról beszélünk, így pedig hiába is szeretnék, ezer százalékig nem tudok megbízni benne. Vajon változni fog ez valaha is? Elég erősek az érzéseim ahhoz, hogy legyűrjék a félelmeimet? És, ha nem, akkor mi lesz?

Csüggedten léptem ki az éjszakába, a hajnali csípős hidegbe, ám ahogy megtettem néhány lépést, a pillantásom pedig megakadt egy ismerős alakon, azon nyomban elmúlt minden bánatom. Hunter volt az, rám várakozott az épület előtt, és tényleg, tényleg nagyon meglepett. Istenem... Képtelen voltam uralkodni magamon, odaszaladtam hozzá és a karjaiba vetettem magam, néhány röpke másodpercre megfeledkezve arról, hogy ki mit láthat ebből az egészből. Hiányzott, és kész.
- Gonosz dög, direkt ijesztettél rám, valld csak be! - dünnyögtem durcásan, mégsem tudtam rá haragudni, mert újra velem van, és csak ez számít.
- Azt hittem a cimboráid tovább vittek, és majd jön a sajnálkozó sms, ha bekapcsolom a mobilom. - íííí őszinteségi roham. Gyorsan csendbe kéne maradnom.
- De, van kedvem, napközben úgy sem lesznek óráim, nem kell sietnem vagy korán kelnem. - lesz időnk beszélgetni, átgondolni, hogyan tovább.


To: Hunter
Outfit: Most már ez!


Vissza az elejére Go down
Hunter Blackburn
Civil
Hunter Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeCsüt. Május 08, 2014 11:55 am


Sophie & Hunter


Nem volt túl könnyű dolgom lerázni a többieket, hogy ne hurcoljanak tovább egy másik szórakozóhelyre, ahol hajnalig tarthatna a féktelen ivászat, de megoldottam. Mert ugye nekem holnap "üzleti megbeszélésem" fog lenni és korán kell majd kelnem ezért nem mehetek velük. Nem szeretek nekik hazudni, elvégre már évek óta alkotunk úgymond egy falkát, de vannak bizonyos dolgok, amikről még velük sem beszélhetek. Ez az egész még kettőnknek is túl bonyolult, nem hiányzik most az, hogy mindenki tudjon kettőnkről, még túl korai lenne, nagyon is. Vele kapcsolatban pedig semmit sem szeretnék elkapkodni. Haladhatunk szép lassan is, akár Sophie is diktálhatná a tempónkat. Persze szeretek egy kapcsolatban domináns fél lenni, de képes vagyok vele kompromisszumokat kötni.
- Ártatlan vagyok! Nem csináltam semmit sem! - Mondtam tiltakozva miközben karjaimat dereka köré fontam. Meglepett, hogy szó szerint karjaim közé rohant, de jól is esett, hogy ennyire örül nekem. Csak ölelkezünk, ebben pedig nincs semmi rossz sem, pláne úgy, ha mások is látnák ezt a jelenetet, főleg olyanok, akik ismernek. Bevallom egy egészen kicsit feszélyezve érzem magam, mert még fogalmam sincs, hogy hogyan viselkedjek vele nyilvános helyeken.
- Hát tudod... Az a helyzet, hogy nem sms-ben akartam ezt elmondani, hanem személyesen. Szóval jobb ajánlatot kaptam a mai estémre, ezért nem lenne baj ugye, ha inkább holnap bepótolnánk? - Teljesen komoly képpel mondtam, de ahogy a mondandóm végére értem csak sikerült elmosolyodnom, amiből Sophie tudni fogja, hogy csak ugratom. Napok óta arra vártam már, hogy végre egy kis időt tudjunk kettesben lenni, bármilyen áldozatot képes lettem volna meghozni azért, hogy most vele lehessek.
- Hívjak taxit, vagy esetleg lenne kedved sétálni? - Annyi év ismeretség után mégis annyira feszélyezve érzem magam, mintha csak most találkoztunk volna először. Most pedig azt is bebizonyítom, hogy mennyi önuralmam van, hiszen most legszívesebben megcsókolnám ismét, de mégsem tehetem, egészen addig ameddig zárt ajtók mögött nem leszünk kettesben. Az pedig egy hatalmas kérdés, hogy hogyan fogom tudni magam visszafogni, mikor már tényleg kettesben leszünk és annyira közel lesz hozzám, hogy legszívesebben leteperném. Erősnek kell lennem, nagyon erősnek a közelében.




Vissza az elejére Go down
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 1:23 am





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


- Te és az ártatlanság? Na ne szórakozz! - pukkadt ki belőlem a jókedvű nevetés, ahogy visszagondoltam arra, vajon ez mikor is volt igaz Hunterre utoljára. Mióta csak az eszemet tudom, az én drága bátyám, s most már... talán szerelmem?! folyton folyvást belekeveredett valami stiklibe, rázós szituba, legyen szó akár a bulikról, ahová, ha nem hívták, hát belógott, amik ilyen vagy olyan oknál fogva bevonzották a rendőrséget, a nőkről, akiknek nem volt képes nemet mondani... bár lássuk be, nem is igazán akart, fittyet hányva arra, vajon házasok e, vagy van e pasijuk, és akik aztán szépen mindent feltettek Twitterre, elújságoltak a sajtónak, tudom is én, egészen az ügyfeleiig, vagyis.... ügyfeleinkig. Bizony - bizony, Hunter mindig megtalálta a megfelelő módját annak, hogy az „ártatlan” jelzőt messzire taszítsa magától, a papa szerint már pelenkás korában is igazi bajkeverő volt, ezért is volt vicces épp ezt hallani a szájából. Esküszöm mintha csak dílerkedéssel vádolnák meg a Télapót, annyira hihetetlen az egész.
- Hunter Blackburn, a ma született bari. - tréfálkoztam, hamiskás mosollyal. - Vigyázz a végén még azt gondolom beteg vagy, és elviszlek orvoshoz, hogy nézzen meg.

Bevallom őszintén, az a komoly ábrázat, amivel Hunter belefogott a mondandójába arról, hogy jobb ajánlatot kapott a ma estére, és inkább holnap szeretne pótolni velem, néhány röpke pillanat erejéig a szívbajt hozta rám, ám aztán, ahogy a mondat végére elmosolyodott, egyből meg is nyugodtam.
- Humorod a régi bratyó.... kár, hogy régen is szar volt. - koppintottam az orrára, visszafojtva egyéb megjegyzéseimet, hiszen mégiscsak nyilvános helyen vagyunk, ahol bármelyik percben észrevehet minket valaki, így a „szerelmi civódás” későbbre kell maradjon, adnunk kell a látszatra. Istenem annyira fura még nekem ez az egész titkolózás. Mármint persze eddig is voltak titkaim, a prostitúció miatt főleg, de ez a mostani, a kettőnk viszonya, súlyosabb mindegyiknél. Vajon meddig fogom bírni a színjátékot?
- De amúgy, ha gondolod, menj csak nyugodtan a dolgodra, maximum visszahívom Jerryt azzal, hogy mégiscsak ráérek, felszabadult az időm. - csak nem bírtam ki, hogy ne szúrjak oda egy kicsit, persze egyáltalán nem beszéltem komolyan, semmi pénzért sem hagynám most faképnél.

- Nincs kifogásom egy kis séta ellen, addig legalább, míg a lakásodhoz érünk, mesélhetsz arról, hogyan telt az elmúlt másfél heted. - ezzel már meg is indultam lassú léptekkel, miközben felhúztam a cipzárt a kabátomon. Hajnali séta az én.... isten tudja mimmel.... ki gondolta volna, mikor belekezdtem a napba, hogy ilyen érdekes fordulatot vesz majd? Tudom, hogy sok mindent kell még megbeszélnünk egymással, ezért nem is halogatom tovább a dolgot. Jobb rajta túlesni minél előbb.


To: Hunter
Outfit: Most már ez!


Vissza az elejére Go down
Hunter Blackburn
Civil
Hunter Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeSzer. Május 21, 2014 11:54 pm


Sophie & Hunter


Még a beismerés is fájdalmas, hogy nem vagyok annyira ártatlan, mint ahogy hiszem magamról. Jobban bele gondolva azért mégsem vagyok annyira rossz, de azért jó se, valahol a kettő között lehetek, de érte tudnék nagyon jó is lenni. Lemondani arról a sok káros dologról, amik eddig a mindennapjaim részét képezték. Érte semmi sem tűnik túl nagy áldozatnak.
- Úgy látszik az eddigi szent szónoklataim fabatkát sem értek, vagy nem mondtam elégszer, hogy tarts távol magad a hozzám hasonló rossz fiúktól? - Mindig is féltettem, elvégre eddig a kis húgomként tekintettem rá és próbáltam minden udvarlóját elhessegetni, akit nem véltem elég jónak hozzá. Most pedig felmerül bennem a kérdés, hogy én elég jó lennék-e hozzá? Pont olyan férfi vagyok, akiktől eddig féltettem. Sophie mégis csak más, mint az eddig felszedett cicababák, különleges, ezért is érdemel különleges bánásmódot tőlem.
- Pedig mindig nevettél a vicceimen. - Régebben nagyon, de nagyon sok viccet meséltem, sőt megkockáztatom, hogy még a legrosszabb faviccemen is hasát fogva nevetett.
- Úgy gondolod jobban éreznéd magad vele, mint velem? - Nagyon nem tetszik nekem az a játék, amit velem űz. Féltékennyé akar tenni, de enélkül is eléggé féltékeny vagyok bárkire, aki csak fél szemmel is felé sandít.
- Az elmúlt másfél hetem nagyon is nyugodtan telt el, nem volt kivel veszekednem. - Csak mert össze voltunk veszve a legkedvesebb veszekedő társammal. Nem szeretek vele veszekedni, de mégis gyakran megesik, hogy a nézeteltéréseink végett beáll közöttünk a mosoly szünet.
- Na és te hogyan bírtad ki eddig nélkülem? - Oh, hogy ezért a kérdésért mit fogok még kapni. Hiányzott már nagyon az, hogy újra láthassam, az hogy érezhessem édes illatát, az hogy magam mellett tudhassam.




Vissza az elejére Go down
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeHétf. Május 26, 2014 2:01 am





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


- Ó dehogynem bátyus, nagyon is sokat értek számomra becses szónoklataid. Hidd el nekem, mind a mai napig jó hasznát veszem valamennyinek, hiszen, ha tudom, másnap nehéz napom lesz, vizsgákkal, munkával telve, mégsem tudok korán lefeküdni aludni, mert nem vagyok álmos, elég csak felidéznem egyet abból a számtalan gyöngyszemből, azokból a végeláthatatlan eszmefuttatásokból, amikkel éveken át bombáztál, és máris leragadnak a pilláim. - gonoszkodtam egy kicsit, jót derülve azon az egyszerű megállapításon, miszerint, ha betartottam volna Hunter minden egyes tilalmát, egytől - egyig eleget téve annak a kérésének, hogy vigyázzak magamra, kerüljem a zűrös alakokat, akkor bizony most ő és én sem beszélgetnénk máshogy, csakis testvéri keretek között. Bizony - bizony, mert bár tetszik vagy sem, azt az imádott ex - testvéremnek is be kell látnia, hogy azok a pasik, akiket olyan tökéletesen leírt nekem, mint elkerülendő alakok, kiköpött olyanok voltak, mint Ő. Ittak, hajtották az egy éjszakás kalandokat, szórakozóhelyről szórakozóhelyre mászkálva vesztek el Miami éjszakai életében, mialatt a Twitter, a Facebook hemzsegett a róluk szóló pletykáktól, fényképes bejegyzésektől. Hunter mindig úgy fogalmazott, nekem ennél több, jobb jár, és most mégis önként és dalolva szegülök ellen, mert nekem a balhésak legbalhésabbikja kell.
- Szerintem te sem akarod azt... - hajoltam egy kicsit közelebb hozzám, miközben tekintetemet mélyre fúrtam az övében. - hogy szót fogadjak neked és az intelmeidnek. Te sem bírnád ki, ha engedelmes kishúg módjára betartanám minden szabályod... és távol tartanám magam tőled. Vagy tévedek? - furcsa még számomra ez az egész helyzet, ez a macska - egér játék Hunterrel, de mégis olyan kellemes. Tudom, hogy bűn, és, ha egyszer fény derül rá, bizony nem állunk meg a szüleink.... a szüleim előtt, mégsem érdekel már, mert olyan jó a közelében lenni.

- Persze, hogy nevettem, mert a figyelmedre vágytam. - és tessék, egy újabb beismerés, amit éveken át olyan, de olyan nehezemre esett visszatartani, elrejteni mélyen magamban.
- Az a sok buta tyúk, akikkel az idődet múlattad akkoriban, mind nevetett a vicceiden, még úgy is, hogy lefogadom, a fele nem is értette mit akartál mondani, csak be akart vágódni. Úgy éreztem, ha azt akarom, velem is foglalkozz.... nekem is ezt kell tennem, hisz másoknak bevált. - szégyen vagy sem, de ez a helyzet. Már akkoriban is vágyakoztam utána, habár akkor természetellenesnek tűnt ez a fajta szeretet, ez a fajta ragaszkodás a szememben, hisz testvérek voltunk...

- Nem, nem érzem úgy. - Huntert senki sem pótolhatja... sajnos.
- Ó nagyon könnyedén. - feleltem magabiztosan, szép komótosan lépkedve a kérdésére. Nem kell tudnia mennyire nehéz volt nélküle, hogy mennyire hiányzott, mennyit rágódtam az elválásunkon, az ultimátumon, az esetleges közös jövőnkön.
- Nem volt aki vitázzon velem, aki ultimátumokkal próbáljon meg nálam célt érni. Egész pihentető másfél hét volt. - maga a pokol.
- Anyáék kétszer próbáltak meg felhívni a múlthéten, de nem vettem fel, nem voltam kíváncsi rájuk. Senkire sem voltam igazán az... - váltottam komolyabb hangnemre.
- Rövid idő alatt annyi változás következett be az életemben, főleg neked köszönhetően, de nem tudom, hol lesz ennek a vége. - vajon ő igen? Ő tudja merre tartunk és végül hol lyukadunk ki?


To: Hunter
Outfit: Most már ez!


Vissza az elejére Go down
Hunter Blackburn
Civil
Hunter Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeHétf. Jún. 09, 2014 10:59 am


Sophie & Hunter


Szóval hiába is lépett a kapcsolatunk egészen más szintre, de mégis megmaradt ez a csipkelődés közöttünk. Ez pedig jó, hogy ez legalább nem változott. Most inkább bele sem akarok gondolni azokba a következményekkel, amikkel járni fog az, ha végre nyilvánosan is felvállaljuk, hogy mi együtt vagyunk. Persze azzal is tisztában vagyok, hogy a rossz akaróink meg fognak minket bélyegezni vérfertőzéssel, talán még azzal is, hogy már a kapcsolatunk jóval azelőtt kezdődött mielőtt kiderült volna, hogy csak örökbe lettem fogadva. Erre is fel kell készülnünk, ahogy még egy csomó minden másra. Nekünk csak nem szabad hagynunk, hogy mások megmérgezzék a kapcsolatunkat. Ezért is kell előbb időt szánni magunkra, arra hogy felkészüljünk arra, ami ránk fog várni. 
- Hát ilyen unalmas lennék? - Ennek ellenére úgy látszik még nagyon is velem akar lenni, akkor mégsem tarthat attól, hogy halálra unja magát mellettem.
- Sophie jól ismerlek már, hiába mondanék neked bármit is, úgyis a saját utadat akarod majd járni. Minél jobban akarnálak tiltani magamtól, annál jobban vágynál rám, vagy tévedek? - Hunter Blackburn nem szokott tévedni. Talán neki tényleg jobb lenne nélkülem, sok nyűgtől és kelletlenségtől megmenteném ha azt mondanám most fejezzük be ezt az egészet, mielőtt még késő lenne... De már szerintem késő. Elindult a lavina, amit egyikünk sem képes már megállítani.
- Ha már az ultimátumoknál tartunk... Most is lenne egy. Mivel már nagyon késő van és hozzám igyekszünk ragaszkodok ahhoz, hogy nálam töltsd az éjszakát. - Ezzel pedig tényleg nincs semmi hátsó szándékom, de ha úgy nézzük már most is nagyon késő van, én meg nem leszek olyan barom, hogy hajnalok hajnalán engedjem majd elmenni, mikor csak akkor tudom tényleg teljesen biztonságban, mikor magam mellett tudhatom.
- Akkor nagyon örülhetnek, mert én sem vettem fel. - Engem is kerestek, de vajon csak azért mert Sophiet nem tudták elérni?
- Azt mondják a változás jó szokott lenni. Szerinted ez tényleg igaz? - Fenekestül felfordult az életem, mióta kiderült, hogy már más szemmel nézünk egymásra. Nem akarom elkiabálni, de szerintem ettől csak jobb emberré váltam, hiába fognak mások rossz szemmel nézni rám ez miatt.




Vissza az elejére Go down
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeHétf. Jún. 09, 2014 9:38 pm





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


- Nem, nem vagy unalmas, ezzel aztán senki sem vádolhat meg téged. Szimplán csak a humorérzékeden van még mit csiszolni. - incselkedtem egészen picit. Ha valami, hát az unalmasság tényleg nem jellemző Hunterre, hisz a sajtó nap mint nap lencsevégre kapja valami buliban, érdekes szituban, ráadásul, bármily hihetetlenül is hangozzék, imádok vele beszélgetni, mert intelligens, nyílt gondolkozású - már amikor - és nyitott minden hülyeségre, amibe csak bele akarom rángatni. Talán épp ezzel fogott meg magának? Vagy a charme - jának is köze van a dologhoz? Nem tudom, talán csak az az oka, hogy én látom az igazi Huntert a nagy név és a látszat mögött, és abba szerettem bele. Majd idővel elválik.
- Hát azért ebben én nem volnék annyira biztos. - koppintottam az orrára, majd néhány másodpercig csendben sétáltam mellette tovább, egészen elmerülve a gondolataimban.
- Tudod... abban igazad van, hogy szeretem a saját utamat járni, és lassan allergiás reakciókat produkálok, ha valaki megpróbál irányítani, megmondani azt, hogy mit, hogyan kellene tennem, kivel lehetek és kivel nem, mit csinálhatok és mit nem... de... - vettem egy mély lélegzetet. Mégis hogyan mondjam el neki, amit érzek? Hogy, ha megpróbálna ellökni magától, nem harcolnék érte dacból?
- Te nem pusztán egy fellángolás vagy nekem... vagy kihívás. Ha azt mondanád, hogy fejezzük be ezt az egészet és tiltanál magadtól, nem vágynék utánad jobban, csak mert nem kaphatlak meg... Ez a reakció maximum egy pár cipőnél jönne be, vagy autónál, ruhánál, vagy ha a szüleimet akarnám húzni. - olyan nehéz összeszedni, hogy tulajdonképpen mit is akarok mondani, pedig az eszem tudja.
- Ha tiltanál magadtól azért vágynék rád, mert.... fontos vagy nekem, nem azért, hogy megszegjem a szabályod. - lehajtottam a fejem, hogy egy kicsit meg tudjak nyugodni és ne lássam a reakcióját.
- Vagy talán... neked csak ennyit jelentene ez az egész? Azért hajtasz, mert még nem vagyok a tiéd? Ezért vagyok csak érdekes, mert kihívás?

Egy darabig csak sétáltam, kerültem a tekintetét, mikor pedig kilyukadtunk az ultimátumoknál, és felvázolta legfrissebb követelését, halvány mosoly kúszott az ajkaimra.
- Azt hiszem, ezt a követelésedet kibírom valahogy, de csak abban az esetben, ha reggel ágyba kapom majd a híres - neves Hunter Blackburn - féle mennyei palacsintát. - ultimátumért ultimátum.
- Szerintem semmit sem vesztettünk azzal, hogy nem vettük fel, sőt... Megkíméltük magunkat néhány óra szónoklástól, és némi idegbajtól. - vajon lehet még valaha nyugodt, boldog családi életünk? Vagy mostantól csakis egymásra számíthatunk? Netán tán még ennyi sem marad, és minket is szétválasztanak? Istenem, olyan jó volna látni a jövőt...
- Bizonyos változások után az élet jobbá válik... - máskor viszont maga lesz a földi pokol, én már csak tudom. Pillanatokkal később már meg is érkeztünk az épület elé, ahol Hunter lakik, én pedig intettem a már ismert portás srácnak. Tudom, hogy eddig is komolyan beszélgettünk, de a java még csak most vár ránk, amint felértünk...


To: Hunter
Outfit: Most már ez!


Vissza az elejére Go down
Hunter Blackburn
Civil
Hunter Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:34 am


Sophie & Hunter


Majd mindjárt megmondom én neki, hogy mit kell még csiszolni! Nem, inkább mégsem teszem, mert nem szeretném, hogy ismét egymásnak essünk, mikor olyan jó, hogy újra hajlandóak vagyunk végre egymással beszélni. Mindketten túl makacsok és büszkék vagyunk, kész csoda, hogy már most megtört a kettőnk közötti jég.
- Egy olyan családban felnőni, ahol nem volt humorérzék ilyen rossz humorú, de sármos férfit formált belőlem. - Azzal vitatkozhat, hogy mennyi, vagy akár milyen a humorom, de azzal már nem szállhat vitába, hogy nagyon is jó képű vagyok, na és az egészben az a legszebb, hogy ezzel tisztában is vagyok.
- Miattam pedig eddig is jó pár allergiás reakcióban volt részed. - Eddig én voltam a bátyja, ezért féltettem és mivel én voltam az idősebb ezért úgy gondoltam, hogy mindent sokkal, de sokkal jobban tudok tőle, ezért gyakran előfordult, hogy megpróbáltam irányítani, vagy legalábbis a számomra helyesnek vélt út felé terelgetni. Ha továbbra is képes lennék a bátyjaként gondolkozni, akkor azt mondanám neki, hogy maradjon minél távolabb tőlem, de már képtelen vagyok csak a testvért látni benne, mióta kiderült, hogy úgymond nem követek el azzal bűnt, hogy szeretem, mert vérrokonságról szó sincs közöttünk.
- Ugye ez nem komoly kérdés volt? - Próbálom megérteni és ha legalább annyira össze van zavarodva, mint ahogyan én is, akkor, lehet, hogy felmerült benne ez a lehetőség is.
- Szerinted képes lennék veled is úgy játszadozni, mint bárki mással? - Eddig bevallom nem igazán bántam jól a nőkkel, de a könnyen kapható nők mást ne is várjanak tőlem, viszont a barátnőimet képes vagyok ezüst tálcán is hordozni egészen addig míg tart az a bizonyos "varázs" mert tévhit rólam, hogy a nőket úgy váltogatom, mint mások a fehérneműjüket, mindössze volt egy olyan korszakom is, aminek most vége.
- Meglátom mit tehetek az ügy érdekében. - Eddig csak neki voltam hajlandó reggelit csinálni, senki másnak. Sosem voltam az a romantikus típus, aki a nőknek ágyba vinné a reggelit.
- Valahogy nem vagyok kíváncsi a szentbeszédükre. - Szó szerint kiborított, hogy ennyi évig titkolóztak előttem, nem értem, hogy miért nem lehetett volna őszintén elmondani azt, hogy örökbe fogadtak. Ha lettek volna annyira bátrak is szint vallottak volna még időben, akkor most nem így állnék hozzájuk. Idő kell mire meg tudok nekik bocsájtani, persze azt sosem fogom elfelejteni, hogy milyen jól bántak velem, mert azért valljuk be nélkülük nem lehetnék az, aki most vagyok.
- Reméljük ez is egy ilyen változás lesz. - Nem tudhatjuk, hogy a jövő mit fog nekünk tartogatni, de ennek ellenére is képes vagyok bizakodóan tekinteni az előttünk álló, remélhetőleg közös jövőnkre.
- Nyugodtan helyezd magad kényelembe. - Mondtam miközben kulcsra zártam magunk után a lakásom ajtaját. Végre tényleg kettesben lehettünk, most aztán nem kell tartanunk a kíváncsi tekintetektől, hogy valaki megsejtheti, hogy mi zajlik közöttünk.




Vissza az elejére Go down
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 10:12 am





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


- Jó kifogás sose rossz. - vigyorogtam mint a vadalma, habár azt tetszik vagy sem, de kénytelen vagyok elismerni, a bátyus.... vagyis.... Hunter kicsit sem túlzott, mikor körbeírta a családunkat vagy a charmeosságát, tagadhatatlan tény ugyanis mind a kettő. A Blackburn família sosem arról volt híres, mennyire szórakoztató, tréfás kedvű társaság, sokkal inkább a partikról, bálokról, jótékonysági eseményekről, amiket tartottak vagy amiken részt vettek, az üzleti ügyleteikről, melyekkel egytől - egyig nagyokat kaszáltak, vagy épp a botrányaikról, amik minduntalan ott virítottak az újságok és a Twitter oldalán. Ha bárki kiejti Miamiban a családunk nevét, ziher, hogy mindenkinek Hunter vagy épp az én egyik bulis képem jut majd az eszébe, esetleg apám szivarjának kellemetlen szaga amit egy - egy tárgyalás alkalmával fogyaszt, anyám Gin hódolatáról már nem is szólva. Összefoglalva: elcseszett egy család, csoda hát, hogy legalább ennyire „normálisak” lettünk Hunterrel. Vagy mi.
- Szerencséd, hogy ilyen csini a pofid, különben már réges - rég másik lovag után néztem volna. - cukkoltam még egy kicsit.

- Nem kevésben, az már egyszer biztos. - helyeseltem a férfi szavaira, mivel lássuk be, Hunter mióta csak az eszemet tudom imád belekotnyeleskedni az életembe, megmondani mit szabad csinálnom és mit nem, a barátaimat pedig vagy az esetleges pasijelölteket jobban szemügyre veszi, mint a tulajdon apám. Röhej a köbön! Míg a többi lány attól retteg, vajon mit szól az apja egy - egy ismerőséhez, addig nálunk Hunter jelentette és jelenti mind a mai napig a keményebb falatot. Bele se merek gondolni igazán, ez eddig hány haveromat vagy pasimat ijesztette el így vagy úgy. Kíváncsi vagyok, mi lesz ezentúl, hogy már tudjuk, nem épp testvéri érzelmek fűznek minket össze...
- Én... - sóhajtottam zavaromban, hogy a férfi visszakérdezett. Miért kell mindig nehéz helyzetbe hoznia?
- Szeretném azt hinni.... szeretnék abban bízni, hogy nem. Abban, hogy én valóban más.... több vagyok neked, mint az eddigiek. - őszinteség, Sophie a neved! Furcsa még nekem ez az egész helyzet, ahogy abban is egészen biztos vagyok, hogy neki is. Előbb vagy utóbb bele fogunk rázódni, a kérdés már csak az, mi lesz velünk a későbbiekben.

- Palacsinta reggeli.... lázadó aranyifjú.... reménykedő hősszerelmes... - füttyentettem egyet, ezzel adva jelét mérhetetlen elképedésemnek.
- Na jó, ez most már egy kicsit sok nekem. Ki vagy te és mit csináltál az igazi Hunter Blackburnnel? - el sem hiszem mennyit változott ez alatt a néhány hét alatt. Most vajon örülnöm kellene, vagy siratnom a múltat? Valami azt súgja, egyiket sem, inkább élveznem, hogy van nekem, és kihasználni minden egyes percet.

- Nem kell kétszer mondanod. - mosolyogtam, ahogy átléptem végre a lakása küszöbét, majd már ki is bújtam a bőrkabátomból, amit a legközelebbi fogasra akasztottam. Ezt követően gyorsan megszabadultam a kedvenc - ám de cseppet sem kényelmes - magas sarkú cipőimtől is, melynek következtében legalább 10 centit zsugorodtam és odasétáltam Hunterhez.
- Hű, hogy te mekkorát nőttél. - kuncogtam, karjaimat a nyaka köré fonva, hogy aztán lábujjhegyre állva lopjak magamnak egy csókot.
- Hiányoztál.


To: Hunter
Outfit: Most már ez!


Vissza az elejére Go down
Hunter Blackburn
Civil
Hunter Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 3:34 am


Sophie & Hunter


Jó kedvűen felnevettem Sophie szavait hallva, attól pedig csak még jobb kedvem lett, hogy végre láthatom mosolyogni. Sosem akartam szándékosan bántani, de mostanában leginkább én voltam annak a fő oka, hogy szomorkodott, ezért nagyon örülök annak, hogy végre mosolyogni látom.  
- Ez nem kifogás, ez a valóság. Jó képű vagyok, de ezzel nem mondtam újat. - Most pedig még nagyképű is vagyok, de Sophie már ehhez is hozzá van szokva. Egész életünkbe ismertük egymást, de most mégis egy másfajta oldalunkat is kénytelenek vagyunk megmutatni. Rettegek attól, hogy talán nem fog neki tetszeni az, amit látni fog. Nem vagyok jó ember, de érte tényleg képes vagyok megjavulni.
- Most cukkolni szeretnél? - Meglepetten néztem rá, de ha már Sophie így játszik akkor kénytelen vagyok felvenni a kesztyűt. - Szerencséd, hogy ilyen formás a hátsó feled, más különben már régen más nő után csorgatnám a nyálamat. - Természetesen nem csak a formás feneke tehet arról, hogy vele akarok lenni. Mégis nem tudnám megmagyarázni, hogy miért akarom ezt, egyszerűen érzem. Tudom, hogy csak őt akarom.
- Más vagy és többet is jelentesz nekem, de erről nem beszélni akarok, nem hitegetni ezzel, be szeretném bizonyítani, leginkább tettekkel. - Nem akarom, hogy üres fecsegésnek tűnjön amit neki mondok, ezért bármit megteszek, hogy bebizonyítsam neki, hogy mennyire fontos számomra, hogy tényleg többet jelent nekem, mint az eddigi nőcskéim, akik csak trófeák voltak.
- Mi ez a hitetlenkedés? Annyira elképesztő, hogy képes lennék a reggelit az ágyba vinni? - Majdnem kicsúszott a számom, hogy ha akarja akkor cseréljünk, mert szívesen lustálkodnék az ágyban amíg Sophie a valami ehető reggelit kotyvasztana.
- Szerintem te mentél össze, vagy mindig is ilyen kicsi voltál? Talán jobb lenne ha karácsonyra kapnál tőlem egy sámlit, hogy ne kelljen lábujjhegyre állnod ha meg akarsz csókolni. - Már alig várom a beszólását, hogy már megint elsütöttem egy szar poént. Édes ajkaival alig bírtam betelni, de nem tehettem meg vele azt, hogy máris a hálószoba felé kezdjek el vele hátrálni, akármennyire is vágyok rá, ezért csak szorosan magamhoz öleltem.
- Te is neked. - Különös, de most egy egészen kicsit zavarban vagyok, ettől az egész helyzettől.
- Neked nem különös? Mármint szerinted most mit kellene tennünk? Mert ha csak egy olyan nőcske lennél, akit csak megfektetni akarnék, akkor már a franciaágyamban feküdnél és a bugyidat szedném le rólad, de ha a húgomként tekintenék rá, akkor most valamivel szívatnálak, de ez a köztes állapot még nekem nagyon új. - Egyik kezemmel finoman simogatni kezdtem oldalát, nem akartam semmit sem elkapkodni vagy rá erőltetni. Hiába vágytam rá annyira, mint eddig még soha semmire, most a tempót Sophie diktálja.




Vissza az elejére Go down
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 5:37 am





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


- Jó nagy képű. - lőttem vissza szinte rögtön mielőtt még a drága „most már nem bátyám” elszállna itt végtelen önbizalma szárnyain. Otthon felejtettem a lepkehálóm, és a légycsapómat is, így most még csak le sem üthetném, hogy visszatérjen a földre hozzám. Hunterrel több nagy probléma is van, többek közt az, hogy sajnos nagyon is tisztában van azzal, hogy mennyire helyes, hogy a legtöbb nő bármit megadna azért, hogy csak egyetlen éjszakára is, de az ágyába férkőzhessen, ez pedig teljesen megrészegíti. Persze nem mondom, hasznos, ha az ember reális képet tud alkotni az adottságairól, az előnyeiről, de Hunter... nos ő világ életében a túlzások embere volt. Ha egyszer tett vagy mondott valamit, az ezer százalék, hogy ezerszeres nagyítást kapott. De attól én még szeretem... hülye szegény, de már az enyém.
- Én cukkolni? Hát úgy nézek ki? - játszottam a megszeppent kislányt, akit most vádoltak meg azzal, hogy leborotválta a szomszéd néni lusta, kövér macskáját, miközben, pusztán csak a hatás kedvéért megrebegtettem kissé a szempilláimat. Emlékszem, kiskorunkban mindig sikerült megolvasztanom ezzel azt a jéghideg szívét, valahányszor csak rossz fát tettem a tűzre és megharagudott rám. Vajon most is beválik?
- Óóó.... szóval csak a hátsó felem az oka? Ez itt? - puccsítottam egy kicsit, hogy alaposabban is szemügyre vehesse, majd az orrára koppintottam rosszalló pillantással.
- Tudod édeske... hála a rengeteg mozgásnak és egészséges étkezésnek az én hátsó felem évtizedek múlva is így fog kinézni, de a te pofid aranyom... - paskoltam meg picit - de ne félj... teremté Isten a botoxot... - nem bírtam kihagyni, egyszerűen nem ment.
- Szóval bizonyítani akarsz? - tudom nagyon jól, hogy Hunter nem minden nap, nem minden lánynak szokott ilyen „vallomásokkal” dobálózni, éppen ezért jelent nekem olyan sokat. Gyakorlatilag nem mondott semmit, mégis elmondott vele mindent.
- Talán hamarosan lehetőséged is nyílik rá. - ebben az egy mondatban ott bujkált egy szép kis ígéret, ami talán még ma este beváltásra kerül. Talán...
- Igen, ennyire elképesztő.... de ez nem baj! - szögeztem le gyorsan a végét, nehogy félreértsen. - Képes vagy még most is meglepetéseket okozni, hiába éltünk együtt éveken át. - nyomtam egy puszit az arcára „buzdításképp”.

- Hahaha... megint elsütöttél egy szar poént... - tudom, hogy épp ezt a mondatot várta tőlem, ráadásul... mi az, hogy a méreteimmel szórakozik? Leütöm, leütöm!
- Azt mondod karácsonyra sámlit kapok? Mond csak, nem lenne egyszerűbb egy húsz centivel alacsonyabb pasi? Az ingyen van. - sokkal könnyebb viccelődni, mint komolyan beszélni.... kettőnkről.
- Tényleg? Tényleg hiányoztam? - jól esett ezt hallanom. - Na és mennyire? - túlozz csak túlozz, most szabad.
- Igazad van.... tényleg különös. Tudod... hacsak egy olyan srác volnál... akivel bosszantani akarom a bátyámat, akkor már réges - rég a franciaágyadban feküdnék, és épp a bugyimat szednéd le, ha pedig a bátyám... nos, valami ilyesmi sztorival húznám épp az agyadat, de így... ebben a helyzetben... - bizonytalan vagyok. Az pedig, hogy az oldalamat simogatja... istenem... kicsit sem könnyíti meg a dolgom. Nagyon nem. Önkéntelen mozdulattal simult mindkét kezem a mellkasára, az ajkaim pedig az ajkaira. Vágyom rá igen, de itt van ennek az ideje?
- Mond csak... húztál már új ágyneműt az utolsó kis kalandod óta? - próbáltam meg viccel oldani a helyzetet.


To: Hunter
Outfit: Most már ez!


Vissza az elejére Go down
Hunter Blackburn
Civil
Hunter Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 7:14 pm


Sophie & Hunter


Inkább ráhagytam a dolgot, holott nagyon is jól tudtam, hogy most bizony igaza van, de nem volt kedvem beismerni. Nagy képű vagyok mióta világ a világ, de szerencsére Sophie így ismer és remélhetőleg így el is fogad. Ha igaz a mondás akkor el kell így is viselnie, mert akit szeretünk azt úgy fogadjuk el amilyen és nem akarjuk megváltoztatni. Én képes vagyok arra, hogy őt elfogadjam, hogy szemet hunyjak azok a dolgok felett, amiket eddig megtett. Az már csak a múlt, most már nem számít mi volt.
- Sophie te mindig minden szavaiddal, tetteddel eddig cukkoltál. - Azt hiszem az még a testvéri kötelesség végett volt, de úgy látszik ezt a rossz szokásunkat még most sem tudtuk elhagyni.
- Igen, pontosan ez a feszes fenék az oka. - Olyan megpaskolni való feneke van, hogy szinte már kényszert érzek arra, hogy az öklömbe harapjak, nehogy kezem kissé elkalandozzon rajta.
- Ugyan Sophie te is jól tudod, hogy a férfi olyan, mint a jó bor a korral nemesedik, viszont a nők olyanok, mint a tej, két hét és megromlik. - Ezt nagyon is kiérdemelte a botoxos beszólásáért. Valahogy mégis felszabadító ilyenekkel tréfálkozni, legalább elterelik a gondolataimat arról, hogy fogalma sincs mégis mitévő legyek. Szokatlan helyzet, de még mennyire, hogy az.
- Igen, mert a sok nőcske után úgy érzem valahogy be kell bizonyítanom neked, hogy téged nem csak egy kalandnak gondollak, mint eddig bárki mást. - Valójában nem igazán vagyok jó a komoly kapcsolatokban, néha előfordult, hogy hónapokig is képes voltam ugyan azzal a lánnyal járni, de úgy érzem vele nagyon is komoly lenne a dolog.
- Mire szeretnél ezzel célozni? - Nem mondom ezzel a kelleténél is jobban felkeltette a kíváncsiságomat, sőt a fantáziámat is sikerült beindítania.
- Az más volt, ahogy ez is más. - Lusta is lettem volna a húgomnak reggelit készíteni míg Sophie tovább tudjon lustálkodni.
- Legalább az már kiderül, hogy téged nem a humorommal fogtalak meg. - Valójában nem tudom, hogy mit esz rajtam azt leszámítva, hogy piszkosul jó képű vagyok.
- Mégis hol találtál egy húsz centivel alacsonyabb pasit, aki legalább fele ennyire sármos, mint én? Lásd be, ez lehetetlen küldetés. - Szerintem a legnagyobb ok a kapcsolatunkban nem a méretbeli különbség fog lenni, hanem ha kiderül, hogy mi miféle kapcsolatba is keveredtünk egymással.
- Most arra vársz, hogy egy nullától tízig terjedő skálán osztályozzam mennyire hiányoltalak? - Azt hiszem tizenegy lenne, de abban nem vagyok biztos, hogy ebbe be is kellene avatnom, még a végén a fejébe szállna a büszkeség.
- Annyira vagy bizonytalan mikor elszóltam magam arról, hogy a fogtündér nem is létezik? - Akkor egy világot döntöttem benne össze, szinte hajnalig fenn maradt a párnája alatt foggal várva a tündérre, kételkedett bennem, mert szentül meg volt arról győződve, hogy a tündérek valódiak, nem különben arról is, hogy reggelre a párna alá rejtett foga helyett pénzt kap jutalomba. Kapott is, mert ahogy elaludt gondoskodtam róla. Ez már egy nagyon régi történet, hiszen akkor még Sophie nagyon kislány volt, de sosem felejtem el, hogy mennyire vicces volt, mikor a tejfogai kezdtek kipotyogni, de még akkor is büszkén mosolygott.
A poklok poklát élem meg úgy, hogy ilyen édes a csókja, de még nem szabadna, hogy olyat tegyünk, amit már nem lehet vissza csinálni. Egészen addig fogok várni míg Sopihe biztos lesz abban, hogy tényleg ezt akarja.
- Nem, tegnap óta nem. - Ez is egy szar poén volt részemről, de most ezen egyikünk sem nevetgél.
- Nézzük csak nem voltam azóta senkivel sem mióta beléptél a hotel szobába, akármennyire is hihetetlenül hangzik. - Az már nagyon régen volt, de azóta nem tudtam senki másra gondolni, talán eddig ez a leghosszabb időszak, amit képes voltam szex nélkül kibírni.      




Vissza az elejére Go down
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 5:54 am





Just pull the trigger, I'll take the pain
Can't fight these bad intentions!


- Nem is igaz, alávaló rágalom! - húztam fel az orrom durcásan, ám az ajkaim szegletében szinte nyomban fel is tűnt a már jól megszokott, bűnös, cinkos mosolykezdemény, ami egyfolytában a világ tudtára adta, hogy igen, Sophie Blackburn valóban valami rosszban sántikál, nem a látszat csal. Akik jól ismernek, azok ilyenkor már tudják, hogy vaj van a fülem mögött, hiába a legártatlanabb vagy épp legduzzogóbb az arcom, nem sikerül megtévesztenem őket. Hunter is egy ezek közül az emberek közül, akinek már szinte száz év előnye van a többiekkel szemben, olyan rég óta része az életemnek. De vajon jó ez most nekem? Mármint, hogy ennyire könnyen átlát rajtam és tisztában van minden egyes kis apró rezdülésemmel, gondolatommal... Franc!
- Pofátlan egy alak vagy Hunter Blackburn! - koppintottam az orrára. Persze tudom, nem csak a fenekem miatt van velem, és csak viccel, de akkor is, ezt hagyja meg a hülye libáknak, én jobban szeretem, ha nem az eszét játssza, hanem a valódi érzéseit, gondolatait mutatja nekem.
- MICSODA????? Jó bor??? Tej???? - ez most teljesen meghülyült???? - Na persze, még, hogy jó bor... legfeljebb, mint az a kocsmában pancsolt lőre, amit szódával szoktak inni, hogy elmenjen. - horkantam fel a kis megjegyzésén. Hiú majom! - Ugye nem ezzel a szöveggel szoktál hódítani drága? - de most komolyan, vajon kitől vette ezt az egész marhaságot ez a dinka? Áh... biztos apától, neki szoktak efféle bölcsességei lenni. Az a bizonyos alma meg a fa tényleg nem esett messze egymástól, még így sem, hogy Hunter nem vér szerinti fiú...
- Szerintem sürgősen felejtsd el ezt a zöldséget, mert más nő nem nézi el neked úgy, mint én, hanem bizony csúnyán kasztrál... - ch, még, hogy tej... Megáll az eszem!
- Tulajdonképpen jól érzed.... - ezt sajnos kénytelen voltam elismerni, mivel tetszik vagy sem, de be kell látnom, Hunter kicsapongó életvitele után nehezen vagyok képes megbízni benne. Más, amikor az ember lánya a testvérével áll szemben, hiszen róla tudja, hogy sosem ártana neki, tök mindegy, hogy hogyan bánik a sok hülye libával, akiket szédítget, de így, hogy már másképp látom.... félek. Mi van, ha egyszer csak már nem leszek érdekes számára? Ha elvész a varázs miután lefeküdtem vele? Vagy szimplán csak jön egy másik kihívás? Nem élném túl, ez pedig óvatossá tesz.
- Majd meglátod. - feleltem nemes egyszerűséggel. Hosszú még az éjszaka, ami előttünk áll.
- Hmmm... szóval más... na ezt majd egyszer letesztelem. - komolyan kíváncsi vagyok, hogy mondjuk holnap reggel kapok e palacsintát, vagy én korábban kelek, mint ő, és esélytelen lesz felkelteni, csak, ha én csinálok neki reggelit és elé teszek egy bögre kávét...
- Hát nem, tényleg nem azzal. - de akkor vajon mégis mivel? Miért érzem úgy, hogy ez a kérdés örök rejtély marad számomra?
- Neked aztán tényleg hatalmas az arcod! - nevettem fel, mikor a drága ex – bátyám kijelentette, hogy lehetetlen küldetés találni egy nála húsz centivel alacsonyabb, fele olyan jó képű pasit, mint ő.
- Csak vigyázz, nehogy mégis keresgélni kezdjek. - egyszer úgyis kirugdosom alóla azt a magas lovat, még, ha addig élek is.
- Igen, valami ilyesmire vártam volna, de már elszúrtad a pillanatot. - forgattam meg a szemeimet, de cseppet sem nehezteltem. Ő már csak ilyen...
- Hééé, az még mindig egy fájó pont, szóval ne emlegesd te galád! - igen, akkor tényleg egy világ omlott össze bennem, hála neki.
- De igen.... nagyjából annyira. - ismertem be azért halkan. Minek tagadjam? Úgyis úgy olvas bennem, mint egy nyitott könyvben.
- Teee.... - fújtam egyet mérgesen, mikor Hunter viccelni kezdett azzal, hogy utoljára épp tegnap hentergett egy nőcskével az ágyában, és még akkor sem vidultam fel, mikor beismerte, hogy már hosszú ideje nem volt senkivel.
- Hunter Blackburn és a cölibátus.... szerintem az összes újságíró szívbajt kapna, ha ezt meghallaná. Kiről fognak ezek után cikkezni?


To: Hunter
Outfit: Most már ez!


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Déjà vu ~ Hunter & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déjà vu ~ Hunter & Sophie   Déjà vu ~ Hunter & Sophie Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Déjà vu ~ Hunter & Sophie
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Miami Life RPG :: Miami :: Éjszakai élet-
Ugrás: