Miami Life RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Life RPG

~ Kék ég, homokos tengerpart, hatalmas pálmafák… kellhet ennél több? ~
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Miami Life RPG
Chat box
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Chatbox_www.kepfeltoltes.hu_
A vezetőség
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick 1168438294staffers_www.kepfeltoltes.hu_
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick 422368136staff_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Happy Birthday! - Charles & Arielle
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2014 11:08 pm by Arielle Crawford

» Hogwarts
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:35 am by Charles Hemsworth

» Aktuális hírek!
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 2:26 am by Viviana Clarke

» Jövő 50 árnyalata
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 11:32 am by Viviana Clarke

» the party - Alexander & Christine
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2014 3:30 am by Alexander Saimon

» Hello, I'm home! - Don & Lia
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 9:06 am by Donovan Sivero

» Freya S. Krassfer
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2014 3:39 am by Freya S. Krassfer

» Alisha Johnson
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2014 11:54 pm by Alisha Johnson

» Tina & Don ~ The big bumm
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 8:23 am by Donovan Sivero

Frpg Top 100

 

 Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nicholas Withmore
Civil
Nicholas Withmore


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2014. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Florida, Miami

Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick   Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeVas. Júl. 13, 2014 9:20 am



Nikki & Nick


- Izgalmasan hangzik. - Több, mint csábítóan. Egy ilyen gondolatnak pedig akarva sem tudnék ellenállni. Megfűszerezve töménytelen mennyiségű szexel... Én máris megvagyok győződve arról, hogy rendkívül izgalmas napoknak nézünk elébe, csak még meg kell valahogy nyernem magamnak, de ezzel eddig nem volt gond. Sőt, nagyon is édesen és kötelességtudóan dorombolt nekem. csakhogy nekem ez még mindig nem elég. Én ennél többet akarok. Vagyis nem vagyok hajlandó betelni a kurvával. Nekem a nő kell... Aki nem vághatja hozzám, hogy csak színlelt mindvégig, bár abban most is biztos vagyok, hogy nincs így, de még biztosabb akarok lenni benne.
- Találtam már egy esztelen libát, aki volt olyan ostoba, hogy gazdagon szajhának álljon. Szerintem ez bőven elég. - Kicsit sem voltam nyers, cinikus és szemétláda. Én is tudom, mégis ez a helyzet. Őszintén azt hiszem mindketten másképp képzeltük, akartuk azt, ami megtörtént kettőnk között... De még így sem bántam vele úgy, mint egy kurvával. Most sem kértem meg meg finoman, hogy fogja be azt a kikúrt száját, pedig igazán helytálló lenne.
- De tudod mit? Kiteszlek egy helyen, ahol még senki sem áll. Ott megkezdheted a műszakodat. Biztosra veszem, hogy tucatjával kapni fognak rád. - Álltam félre az út szélén, de nem állítottam le a motort, mivel szerintem itt most minden világos és egyértelmű.
- Szállj ki... - Most még a semmi kellős közepén vagyunk félúton a reptér felé. De valóban nem akarom a szó szó szoros értelmében kényszeríteni arra, hogy a külön bejáratú szajhám legyen egy álló hétig. Lehet valaki másé is, viszonylag olcsóbban és mocskosabban, amihez képest nekem még a királynőm volt.  


Vissza az elejére Go down
Nicole Gardner
Prostituált
Nicole Gardner


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Miami

Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick   Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeCsüt. Júl. 17, 2014 8:17 pm



Nicholas & Nicole
Egy nap, jobban mondva egy éjszaka leforgása alatt minden megváltozott, oda lett a kis világom, amit eddig olyan gondosan építgettem. Olyan titkomra derült fény, amit ha Nicholas kiszivárogtatna az tönkre is tehetne, mégis hogy bízhatok meg benne, hogyan hihetném el neki, hogy a titkom biztonságban van nála?
- Szóval számodra én csak egy szajha lennék? - Nem tartozok neki magyarázattal, ezért nem is tartozik rá, hogy mit és miért teszek. Ehhez sem lett volna semmi köze, sőt nem is kellene neki tudnia erről. Tényleg van pénzem, ezért nem kellene ezt csinálom, mégis saját döntésemből vállaltam be. Ezt én akartam. Végre valahára érezni szerettem volna valamit, vagy talán meg akartam találni önmagam, talán mindvégig rossz helyen keresgéltem. Mentségemre legyen, hogy nem űzöm olyan rég a szakmát, sőt akármikor ki tudnék szállni ha akarnék, még az egyik kezemen képes vagyok megszámolni az ügyfeleim számát.
- Úgy nézek ki, mint egy útszélén ácsorgó kurva? - Túl sok mindent enged meg magának. Kedvem lenne most azonnal felképelni. Élvezi, hogy megalázhat?
- Tényleg azt akarod, hogy kiszálljak? Talán így is lenne a legjobb, mert semmi kedvem újra és újra megjátszani azt, hogy képes vagy nekem orgazmust okozni. Csak, hogy tudd tegnap éjszaka is csak megjátszottam, hogy élvezem. - Dühös vagyok rá, hergelni akarom ezzel, hiszen a férfiak mindig ugranak arra, ha a teljesítményükről van szó, habár nagyon is élveztem a tegnapi éjszakát, de neki ezt nem kell tudnia.

Notes Nicholas ♥
Created by Blitzy of Caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Nicholas Withmore
Civil
Nicholas Withmore


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2014. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Florida, Miami

Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick   Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimePént. Júl. 18, 2014 2:24 am



Nikki & Nick


- Nem egészen... Inkább egy olcsó szajha, aki azt képzeli magáról, hogy bármennyit megér, de ez nincs így. - A kurva ez úttal tényleg sokkal találóbb és helytállóbb lett volna, de visszaszívtam, mivel az olcsó kurva tényleg nagyon olcsó, közönséges és megalázó lett volna. Bár a jelen helyzet már anélkül is elég megalázó... Így viszont megvan kötve a kezem, méghozzá Nikki kötötte meg. Egy utcalánynak sosem vallanám be, hogy többet szeretnék tőle, hogy őt szeretném, akarom testestől, lelkestől. Egy utcalányba sosem szeretnék bele.
- Pontosítanék... Úgy nézel ki, mint egy útszélén ácsorgó kurva, akinek jó köre volt. - Legalábbis ha alaposan végigmérem a ruhája nem épp egy útszélén ácsorgó kurvára emlékeztet, ezért is pontosítottam egy kicsit, mert a ruha biztosra veszem, hogy nem volt épp olcsó, ahogy azt is, hogy nem árleszállításon vette.
Igazság szerint minden csakis önmagának köszönhet. Egyedül Ő tehet róla, hogy így bánok vele. Miért? Egy kurvával hogy szokás bánni, Nem valahogy Így? Olcsón, lekezelően és megalázóan? Ő pedig ha jól emlékszem pontosan azt kérte, hogy viselkedjek vele úgy, ahogy egy kurvával is tenném. Talán, kihangsúlyozom talán minden annyival másabb lenne, ha Ő is másképp döntött volna, ha nem csak egy szajha akart volna lenni a múlt éjjel, akit meghúztam egy jópofa összegért. Ezek után mégis mire számított? Nem fogom használni? Én csak annyit mondtam, hogy nem fogom megzsarolni. De azt nem is tettem, hiszen nincs rá semmi szükség. Anélkül is jól megérjük egymást. Legalábbis szerintem eddig nem fogalmaztam túl bonyolultan.
- Szerintem meg az egész szálloda tanúsíthatná, hogy hazudsz. Szóval, akkor tisztázzuk mi az, ami elkeserítőbb... A tény, hogy nem tudsz hazudni vagy a tény, hogy színlelni sem vagy a tény, hogy nem tudod azt hazudni tisztességesen, hogy színlelted, hogy élvezted? - Legalábbis úgy biztosan nem, hogy elhiggyem, ami nekem elég. Különben is... Tudom, mikor próbálnak meg a képembe hazudni. Eléggé jártas vagyok már ebben.

Vissza az elejére Go down
Nicole Gardner
Prostituált
Nicole Gardner


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Miami

Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick   Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 11:08 pm



Nicholas & Nicole
Azért nekem is véges az amennyit képes vagyok elviselni. Azért még én sem tudok bármit lenyelni. Az pedig egyenesen felháborít, hogy képes velem így beszélni, mintha azelőtt nem is ismert volna, mintha számára tényleg csak egy olcsó szajha lennék.
- Te meg az idióta faszkalap, aki azt hiszi, hogy bárminek nevezhet?  - Mert most nagyon is ezen a véleményen vagyok vele kapcsolatban. Nicholas az elkényeztetett úri ficsúr, aki túl sok mindent enged meg magának. Abba bele sem gondol, hogy nekem is vannak érzelmeim, hogy szavaival mennyire képes megbántani?  Biztosan ez a legutolsó dolog, amivel törődne, neki csak az számít, hogy megkapja azt amit akar. Jelen pillanatban pedig nagyon is úgy néz ki, hogy engem tekint a prédájának.
- Miért nem csalódtam benned? Tőled pontosan ezt vártam. - Nem azt akartam, hogy mindvégig kezeljen új, ahogy a kis ribancaival játszadozik, hanem azt, hogy a tegnap este alatt legyen olyan velem, mert az közöttünk csak szex volt, semmi több, hiába élveztük mindketten. Sosem vallanám be neki, nem adnám meg neki azt az örömöt.
- Szerinted hazudok? Ugyan Nicholas tudom mikor kell megjátszani, hogy élvezem. Tegnap pedig jó hangosan nyögtem, mert azt akartad hallani, hogy mennyire élvezem, hogy végre megfektetsz. Ne éld bele magad, csak színjáték volt. - Már csak azok után sem fogom azt mondani, hogy jó volt vele lenni az éjjel, hogy még mindig szajhaként bánik velem. Meglepő, de ehhez túl büszke vagyok.
- De győződj meg róla magad... - Jó hangosan kezdtem el nyögni, legalább úgy, mintha a tegnap esténket élném ismét újra. Sőt még a hatás kedvéért alsó ajkamba harapva néztem rá, mindvégig míg a kis műsoromat hallgathatta.
Notes Nicholas ♥
Created by Blitzy of Caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Nicholas Withmore
Civil
Nicholas Withmore


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2014. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Florida, Miami

Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick   Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2014 7:46 am



Nikki & Nick


- Majdnem... Én pontosabban az az idióta faszkalap vagyok, aki ahhoz van hozzászokva, hogy bármit megkaphat bármi áron. Eddig pedig türelmes voltam veled, de ebből elég. - ha azt hiszi, tényleg annyira ostoba és butácska, hogy elhiszi tényleg csak egy egyszeri alkalomról van szó, akkor nagyon téved. Óriási révedés. A kérdés inkább csak az, hogy a legközelebbi alkalom, hogy széttegye nekem a csábos lábait mibe fog kerülni. Végtére is fizetek érte, ha csak ennyi kell. Sőt, beismerem, hogy kurvázok, ha ezzel szeretne sakkban tartani, ha azt gondolja, hogy ez milyen  de megalázó lenne rám nézve, kettőnk közül mégis Nikki a kurva. Szóval, megkockáztatom...
- Továbbá nekem Te kellesz. nekem ennyi pedig bőven elég ahhoz, hogy ne akarjak leállni. Te ki tudhatná jobban egy kurvánál, hogy milyen disznó is tud lenni egy férfi. A tapasztalat... - már az sem tud érdekelni, hogy tényleg kezdek úgy beszélni és úgy viselkedni vele, mint egy disznó. Mit számít? Egyáltalán semmit. Mégis kinek sírná el a bánatát? Az ugyancsak szajha anyjának? Milyen családias és idillikus...-
- Ne aggódj... Nem teszem. Nem élem bele magam. Inkább bebizonyítom neked is, hogy hazudsz. Szerencsére nem fogok beleszakadni a munkába. Szóval, lesz időm rád. Előrejelezném nem hotelban fogunk megszállni... - Komolyan el kellene hinnem, amit mond? Komolyan ezt várná el tőlem? Mert nem megy. Pedig nagyon igyekszem, csakhogy sehogyan se akar sikerülni. Akkor most mégis mit kellene tennem?
- Hallgass már el! - Nem állt szándékomban kétszer vagy többször kérni, vagyis a következő alkalommal már lendült is a kezem és azt hiszem kicsivel nagyobb lendülettel sikerült szájon vágnom, mint ahogy akartam. - Befejezted?

Vissza az elejére Go down
Nicole Gardner
Prostituált
Nicole Gardner


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Miami

Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick   Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2014 10:37 pm



Nicholas & Nicole
Annyira nevetséges, hogy a mi történetünk így fejeződött be, vagy ez még csak a kezdet lenne? Akárhogy is legyen ennek nem így kellett volna történnie. Nem kellett volna ennyire makacsnak és önfejűnek lennie, ahogyan nekem sem és már régen túlestünk volna azon, amin tegnap éjjel és akkor nem kerültem volna efféle helyzetbe. Most mégis nagyon úgy néz ki, hogy nincs túl sok választásom, azt kell tennem, amit Nicholas szeretne. Vajon képes lenne lerántani rólam a leplet mások előtt is? Elvégre ezzel a kis titkunkkal képes lenne kordában tartani, feltéve ha nem akarom, hogy kiderüljön rólam, hogy mostanában mivel töltöm a szabadidőmet.
- Türelmes voltál velem? Nekem nem úgy tűnik, ha türelmes lettél volna, akkor nem kényszerítesz arra, hogy veled tartsak, hanem mondjuk ráveszel arra, hogy jöjjek veled, mert nagyon jól tudnánk magunkat érezni. – Nem kellett volna sokat tennie, de még a legkevesebbre sem volt képes, mindössze közölte velem mit is szeretne, de amint nemet mondtam már a vállán is találtam magam, nem foglalkozott azzal, hogy meggyőzőbb legyen, inkább a tettek mezejére lépett. Ez már majdnem emberrablásnak tekinthető.
- Miért pont én? Azt hittem, ha végre megdugsz már nem leszek ennyire érdekes. – Tévedés volt azt hinni, hogy közöttünk megszűnik az a bizonyos szexuális vonzalom, ha végre eleget teszünk vágyainknak? Nos, a jelenlegi helyzet nagyon is úgy fest, hogy hiába kapott meg, még mindig érdekesnek tart, de vajon miért? Erre kellene rájönnöm.
- Akkor mégis hol? Megoldható lenne, hogy külön szobát kapjak? Mert azért nem szeretnélek a nap huszonnégy órájában látni, sőt jobb lenne, ha csak akkor zavarnál ha dugni akarsz, hiszen ezért viszel magaddal, hogy legyen kivel szórakoznod, nem? – Eddig sóvárogtam utána, sok mindent megtettem volna, hogy legyen egy ilyen kis kiruccanásunk, de egy nap leforgása alatt a dolgok nagyon is megváltoztak, mert ez amit a legkevésbé szeretnék, vele lenni jelen pillanatban.
- Évezted? – Meglepetten néztem rá miután képes volt szájon vágni, ezt nem néztem volna ki belőle. Elég gyorsan megéreztem a számban a fémes ízt, Nicholas olyan erősen megütött, hogy felrepedt a felső ajkam.
- Most nagyon büszke lehetsz magadra. Legközelebb ha olyat teszek, ami neked nem tetszik akkor mi lesz? Megint megütsz? – Alig győztem lenyalni az ajkamból csordogáló vért. Még egyetlen férfi sem ütött meg ezelőtt, de milyen férfi az, aki megüt egy nőt?
Notes Nicholas ♥
Created by Blitzy of Caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Nicholas Withmore
Civil
Nicholas Withmore


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2014. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Florida, Miami

Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick   Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 8:43 am



Nikki & Nick


- Pontosan így lenne... De úgy tűnik, hogy Te csak kéretni tudod magad, beadni a derekad pedig már csak egy tekintélyesebb összegért. - Kétlem, hogy lehetne ez az egész ennél nevetségesebb is, mert lényegében ez több is mint nevetséges, nevetségesen siralmas vagy siralmasan nevetséges. Bár most már kéntelen leszek elhinni, hogy csak egy kis kurva. Nem tartom túl sokra, magasztalom magasra a nőket, de ennél azért valamivel többet vártam, gondoltam róla. De miért is lennék csalódott? Amit akartam megkaptam és meg is fogom még néhányszor, amennyiszer akarom. Mert mostantól másképp fogok vele bánni.
- Érdekes? Érdekes az most sem vagy. De csípem a szőke nőket. Épp olyan buta libák, mint Te vagy. Te csak dögösebb vagy náluk. De a jelek szerint okosabb az nem. - Talán nem szándékosan sértegetem, egyszerűen csak valahogy mindig így alakul, hiába is fognám vissza magam, akkor is kretén módon viselkednék vele, de a hivatásából kifolyólag már biztosan hozzászokott ehhez is, szóval minek is erőltetném meg magam kedvességgel? Tök fölösleges.
- Nem teljesen... Ennél valamivel több tervem is lett volna veled, a dugáson kívül. Tudod, akár még jól is érezhetnénk magunkat, ha egy kicsit lazítanál a bugyidon, ahogy elnézem rendesen szoríthat már. - Én elismerem, hogy ezt tényleg nem így akartam, de most már igazán dühös vagyok és kezd kissé elegem lenni, szóval nem kellene még jobban felhúznia.
- Nem, nem igazán. Te élvezted, hogy kiprovokáltad? - Nem akartam megütni, de volt egy pillanat, amikor nagyon is azt éreztem, hogy szavakkal semmire sem fogok menni, Ő meg nagyon nem akart elhallgatni. most legalább kicsit el lesz foglalva a vérző ajkával.
- Értékelném, ha nem viselkednél közönséges szajhaként. - De még egy szajhát sem ütöttem meg eddig. Ha bocsánatkérésre vár vagy számít, akkor bizony megint csalódást fogok okozni, mert egyáltalán nem áll szándékomban bocsánatot kérni. Büszke? Büszke sem vagyok, mivel eddig egyetlen nőre sem emeltem kezet, egyszerűen csak kiborított. Már megtörtént... Szóval, teljesen lényegtelen, hogy készakarva ütöttem meg vagy sem.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick   Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Napsütötte Toszkána - Nikki & Nick
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Miami Life RPG :: Máshol, más időben :: Szerte a nagyvilágban-
Ugrás: