Miami Life RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Life RPG

~ Kék ég, homokos tengerpart, hatalmas pálmafák… kellhet ennél több? ~
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Miami Life RPG
Chat box
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Chatbox_www.kepfeltoltes.hu_
A vezetőség
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley 1168438294staffers_www.kepfeltoltes.hu_
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley 422368136staff_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Happy Birthday! - Charles & Arielle
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2014 11:08 pm by Arielle Crawford

» Hogwarts
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:35 am by Charles Hemsworth

» Aktuális hírek!
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 2:26 am by Viviana Clarke

» Jövő 50 árnyalata
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 11:32 am by Viviana Clarke

» the party - Alexander & Christine
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2014 3:30 am by Alexander Saimon

» Hello, I'm home! - Don & Lia
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 9:06 am by Donovan Sivero

» Freya S. Krassfer
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2014 3:39 am by Freya S. Krassfer

» Alisha Johnson
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2014 11:54 pm by Alisha Johnson

» Tina & Don ~ The big bumm
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 8:23 am by Donovan Sivero

Frpg Top 100

 

 Dancing with the devil ~ Pablo & Riley

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Riley Price
Bűnöző
Riley Price


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Mar. 04.

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Empty
TémanyitásTárgy: Dancing with the devil ~ Pablo & Riley   Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 2:23 pm

you’ll never know what hit you
won’t see me closing in
i’m gonna make you suffer
this hell you put me in
i’m underneath your skin
the devil within
you’ll never know what hit you
Miami, Miami, te örök, te csodás, ki gondolná rólad, hogy olykor még Vegasnál is sötétebb, bűnösebb vagy? Te, aki a sugárzó nap fényében melegséggel, békességgel kecsegtetsz, homokos tengerpartoddal, lágy hullámaiddal kósza illúziókba ringatsz, az éjszaka leple alatt magad vagy a fertő, a mocsok, maga a pusztulás. Rothadó utcáidon szajhák kelletik magukat, drogdílerek bizniszelnek egy - egy félreeső sikátorodban, míg egy másikban fiatal suhancok késelnek meg egy jöttment turistát, akinek egyetlen vétke, hogy rosszkor volt rossz helyen, s ezért az életével fizet. Bárjaid telis, de teli vannak részeg marhákkal, megfáradt alkoholistákkal, akik a nap fáradalmait kívánják kipihenni, meglátni szépségedet az alkohol ködén át. A rudakon olcsó lotyók vonaglanak, kik ügyesen kifigyelik a palimadarakat, akiket aztán így vagy úgy, de az éjszaka folyamán gondosan megszabadítanak minden értéküktől, parkjaid pedig hemzsegnek a legkülönfélébb alakoktól, a hajléktalanoktól kezdve, a bűnözőkön át, egészen a bosszantó szerelmespárokig, akik egymásba bújva nyalják - falják egymást. Nincs nálad alattomosabb, kegyetlenebb fajzat ezen a világon, nálad, aki a reményt, a kiutat ígéred a szerencsétlen bevándorlóknak, akik a hajnali órákban érkeznek hajókkal, csónakokkal, kamionokkal, napokon, sőt heteken át, hogy aztán itt eszméljenek rá arra, mégsem minden arany, ami fénylik, ugyanúgy nincs munka, biztos megélhetés, vagy boldogság, mint a hazájukban. Hazug csaló vagy, szemérmetlen szélhámos, ócska hamis próféta.... álmaim otthona.

Miami az egyetlen olyan hely Vegason kívül, ahol az olyan szélhámosok, bűnözők, utcai verekedők, bérgyilkosok, tudom is én micsodák, mint amilyen én magam is vagyok, kellőképp képesek elrejtőzni, boldogulni, túlélni, nap, nap után. Ez az a hely, ahol a törvényesség látszata mögé bújva gazdagodhat meg minden profi szélhámos, ahol, ha lefizeted a rendőrt, hátat fordít, míg te lejátszol egy - két meccset valamelyik romos épületben. A drogdílerek előre köszönnek, ha meglátnak az utcán, a prostik tűzzel kínálnak, ha előveszel egy szál cigarettát. A piás balfék, amelyik kibotorkál egy kocsmából és elvágódik a sarkon, lesz a legeslegjobb cimborád, s fizeti a vacsorádat, - persze tudtán kívül - másnap pedig már ott szerepel egy vicces történetben, amit a haverjaiddal osztasz meg egy üveg sör mellett. Elborzadna minden tisztes polgár, ha tudná, mi minden megy végbe benned az éjszaka leple alatt, ám én mégis csodállak, tisztellek, elfogadom mindazt, amit nyújtani tudsz nekem.

Annyiszor húztál már ki a slamasztikából, mentetted meg az irhámat, mikor a zsernyákok elől menekülve szlalomoztam a motorommal az utcáidon, bújtam meg egyik - másik lepukkant bérházadban, vagy épp csentem el ezt - azt valamelyik üzletedből úgy, hogy a kutya se vette észre. Neked köszönhetően van mit ennem, van hol álomra hajtanom a fejem, és van mivel elütnöm az időm minden egyes nap. Mindig tudod épp mire van szükségem, legyen szó akár bérgyilkos munkáról, lopásról, csalásról, illegális boxról vagy épp autóversenyről. Csak gondolnom kell rá, és te máris az ölembe pottyantod a lehetőséget, épp ahogyan ma is.

Egyetlen fillérem nem sok, annyi sem maradt már a legutóbbi munkámból, a házinéni nyaggat, ráadásul már két napja, hogy nem ettem, ezért is határoztam el, hogy a mai este folyamán nem tétlenkedem, valami munka után nézek, ami azonnal fizet. Egy kiadós alvást követően, - mert bizony, így működnek a nagyok - vettem egy élénkítő hideg zuhanyt, - hogy csessze meg a gondnok - majd sietős öltözködést követően már bele is vetettem magam Miami nyüzsgő forgatagába. Valami azt súgta, legjobb lesz, ha a lepukkant raktárnegyedben nézek körbe, ott mindig akad tennivaló, ha más nem, hát egy kis bunyó. Jó fél óra séta után meg is érkeztem a kijelölt célomhoz, a megérzésem pedig ezúttal sem csalt, az egyik épületből kisebb tömeg zaja ütötte meg a füleimet. Azon nyomban elégedett mosolyra húzódtak az ajkaim, Miami és a bűnözők védőszentje ismét mentőövet dobott nekem.

- Szevasz Russ. - köszöntem az ajtónállónak, aki már ezer meg egy éve régi cimborám, így nem is kellett sokáig ragoznom a semmit, egyszerűen csak kinyitotta előttem az ajtót és a fejével intett, hogy bemehetek.
- Semmi kézcsók vagy ilyesmi? Látszik, hogy nem értesz a hölgyekhez! - ráztam meg a fejem rosszallóan, mire a pasas felnevetett.
- Riley Price, mint hölgy? Na ne nevettess! Mocskosabb a szád, mint egy kamionsofőrnek, az öklöd pedig keményebb, mint az acél.
- Kösz a bókot Russy, nem felejtem el. - kacsintottam rá, majd elvegyültem a tömegben, hogy felmérjem, kik nyomják ma este.
- Az isten verje meg, gebedjek meg, ha ez nem a kicsi Ry. - veregetett hátba egy köpcös kis törpe, nevezetesen Charlie Lockwood, az egyik helyi kis főnök.
- Milyen kicsi a világ, vén szemétláda.
- Az bizony. Mi járatban erre? Csak nem fogadni akarsz? Ma este új husik érkeztek, izgalmas meccsek elébe nézünk.
- Ami azt illeti nem, le vagyok égve, ám ha már itt tartunk, egy ellenfelet nekem is adhatsz.
- Verekedni akarsz? Azt hittem felhagytál vele.
- Kell a stex. - vontam meg a vállam, a törpe képe pedig pofátlan vigyorra húzódott.
- Ruszki csaj jöhet?
- Nem vagyok válogatós, csak jól fizessen, ha kiütöm.
- Kapsz egy ezrest. Na, áll az üzlet?
- Kevés, de ez van, küld és kiütöm.

Néhány perccel később véget ért a meccs, amit két benga díjbirkózó nyomott, több - kevesebb sikerrel. Nagy volt a zúgolódás, a tömeg ricsaja, ám az élelmes bukik máris elharsogták magukat.
- A következő meccs Price kontra Volkova, lehet fogadni. Hatot az egyhez, hatot az egyhez az oroszra. Várjuk a téteket. - és így tovább. Többen tettek a ruszki némberre, mint rám, minden bizonnyal azért, mert magasabb és szélesebb, ám ez a szememben nem jelent egyebet annál, mint, hogy nagyobbat zuhan, mikor megborítom. Ha pedig mégsem? Hát olyan nincs, nekem most itt nyernem kell. Miután kellő mennyiségű fogadás összejött, a harc megkezdődött..


To.: Pablo
Outfit.: EZ
Notes.: Ha érdekel a meccs és a folytatás, írj vissza minél előbb. ; )
THANKS TO APRIL FROM CAUTION 2.0 !!
Vissza az elejére Go down
Pablo Rapallo
Bűnöző
Pablo Rapallo


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Apr. 12.

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dancing with the devil ~ Pablo & Riley   Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeKedd Ápr. 29, 2014 9:50 pm

Riley & Pablo

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley 200_s

Valami elképesztően büdös szag csapott meg, mintha legalábbis egy hulla kezdett volna az ágyam alatt oszlani. Erről szó sincs, nincsenek hullák a lakásomban, de különös is lenne, ha egy megrögzött agglegény lakása rózsaillatot árasztana.  Ráférne már a lakásra egy alapos takarítás, de semmi pénzért nem tudom rávenni magam, bejárónőre meg nem fussa, be kellene már újítani egy barátnőt, aki hajlandó lenne helyettem is takarítani, de a nőkkel is csak a gond van, kibaszott patthelyzet. Nagy nehezen sikerült feltápászkodnom az ágyról, hogy legalább ablakot nyissak, még mielőtt a szomszédok értesítenék a hatóságot az itt terjengő dögszag végett. Amilyen sűrűn látnak, talán már azt hiszik, hogy el is patkoltam, s én árasztom ezt az orrfacsaró bűzt. Bele gondolva nem veszítene a világ sokat, ha már nem léteznék, sőt határozottan hiszem, hogy a világ jobb hely lenne nélkülem, mégsem adnám meg senkinek az azt az örömöt, hogy halálhírem hallatán táncra perdüljenek. Borzasztóan sokan örülnének annak, ha már alulról szagolnám az ibolyát. Mégis vagyok olyan önző, hogy ekkora örömöt nem adnék meg senkinek, most még nem.  Lustán nyúltam cigis dobozom után, amiből kivéve egy szálat gyújtottam rá. Egyesek szerint a dohányosok meghalnak, de azok is akik nem, akkor meg nem mindegy? Valamiben meg kell halni, nemde? Ráérősen fújtam ki a füstöt, miután ismét rávetettem magam az ágyra. Lusta, lassú mozdulattal nyúltam a vacak éjjeli szekrényen lévő hamus után, legalább abba hamuzzak ne a lepedőre. Ez az egyetlen épségben lévő lepedőm, ha a csikkel kiégetem, akkor már nem igen lesz a lakásomban semmi épségben lévő dolog sem. Mert a berendezést elnézve úgy tűnhet, mintha csak a szeméttelepről guberáltam volna, de valójában az előző lakó lelakott dolgait használom, amiket itt hagyott. Cigim feléhez érve gyomrom hangos morajjal kordul fel, fel kellene emelnem a seggem az ágyról, hogy valami ehető után nézzek, de ez eleve veszett ügy. Olyan üres a lakásomban lévő hűtő, mint a gyomrom jelenleg. Elnyomva a hamusba a csikket tápászkodtam fel, semmi kedvem megmozdulni, de az éhhalál gondolata sem túl vonzó, ezért erőt véve magamon kezdtem bele az öltözködésbe. Szokásos egykor fekete, mára már kopottas szürke cuccaimat rángattam magamra. Ránézésre tipikus rossz fiús külsőm van, de nyugalom ez nem csak a látszat, valójában rossz fiú vagyok, még hozzá a legrosszabb fajtából. Hangosan becsapva magam után az ajtót - hagy örüljenek a seggfej szomszédok - indultam meg az éjszakába. Hogy mi lesz ha kiszabadulok? Pár betört orrot, egyéb sérülést fognak ellátni az ügyeleten, néhányan pedig feljelentést fognak tenni a rendőrségen mikor rájönnek arra, hogy valaki kizsebelte őket. Valamiből meg kell élnem, a tisztességes munka nekem legalább olyan büdös, mint a lakásom. Jó lett volna mihamarabb találni az út szélén álldogáló kaja árust, akinek egy fokkal ehetőbb a mosléktól a portékája, de ilyenkor már a normális emberek lakásukba bemenekülve magukra zárva az ajtót fordulnak meg a másik felükre. Na és én? Itt szelem a kibaszott utcákat, zsebemben néhány dollárral. Hogy mégis mire várok? Mondjuk nem lenne rossz, ha hirtelen a semmiből előkerülne egy aranytojást tojó tyúk, hű az anyja, mennyi gondom megoldódna egy csirkének köszönhetően. Mit is szokás erre mondani, álmodik a nyomor? Kellene valami normális meló, mert a kopogó szemek nem vesznek le egyetlen egy nőt se le a lábukról, na meg a nők azokra a pasikra buknak, akiket felvet a pénz. Engem, jobban mondva a hullámat maximum az vetné fel, ha valaki belefojtana a tengerbe, nem is egy vállalkozó szellemű úriember jelentkezne erre a feladatra, na meg mennyi ex nőcske, akikre hamar ráuntam. Vicces volt, hogy a legutolsó macám nem értette azt, hogy ha velem marad, akkor így is, úgyis szopni fog, aztán persze rájött mire céloztam. Mentségére legyen isteni volt, amit a szájával tudott művelni, de túl macerás volt, ezért tovább passzoltam használt árú címszóval. Azért megéltünk egy-két szép napot, abból a két hétből még kedvem szerint kupakolhattam. Ezek az emlékek jó kedvre derítettek, el is feledtették velem pár kósza pillanatra, hogy lassan, de biztosan az éhhalál küszöbén sasszézok, de aztán gyomrom egy irgalmatlan morgással ismét jelzett, nehogy megfeledkezzek róla, oh de kedves. Menet közben ismét rágyújtottam egy újabb cigire, hátha tompítsa az étvágyamat. Tévedtem, ettől csak még rosszabb lett. Az a maradék gyomorsavam is feljött, köptem is egy szépet a járdaszegélyre. Lényeg, hogy ne essek ki az úriember szerepemből, na ez még viccnek is csapnivaló volt.    
- Casanova személyesen? - Na bazdmeg! Gino toppant elém, nem repesek az örömtől. Nagyon régen nem láttam, ha hiányozna biztosan keresném, ezt ennél jobban nem is kell túlragozni. Még mindig egyenlő a nullával a humorérzéke, jó tudni, hogy van, ami sosem változik. Régen együtt bandáztunk, akkor kezdte rám ragasztani a Casanova jelzőt, mert... minek ezt is túltárgyalni? Mindenki tudja mivel is volt Casanova elfoglalva. Gino meg úgymond irigy volt rám, hogy minden jó bőr nekem jutott, talán ha nem úgy nézne ki, mint akit a kutya seggéből rángattak volna ki, akkor neki is csurrant - csöppent volna néha valamicske.
- Haha! - Gépiesen nevettem fel. - Most nagyon nem érek rá nosztalgiázni. - Ezzel már léptem is tovább, hogy lerázzam magamról Ginot. Kellemetlen alak, ezzel a bajusszal pedig úgy néz ki, mint egy harca. Szerinte ezzel is sikere van a nőknél, sőt még el is nevezte punci kefének, lehetne még ennél is szánalmasabb? Ezek után nem csoda, hogy inkább kerülöm.
- Most kaptam egy üzenetet, hogy a szokásos helyen "esemény" van. - Sosem értettem, hogy a dolgokat miért nem lehet a nevükön megnevezni, mintha tele lenne a fecskéje attól, hogy minden átkozott négyzetcentiméter be lenne poloskázva a városban. Paranoia, szokásos tünetek egy drogosnál. Jobban megnézve most is szétcsapva néz ki, vagy már ezek az elvonási tünetek lennének? Na, nem mintha annyira izgatna, inkább úgy téve, mintha magasról leszarnám az egészet tovább álltam. Fene! Lassan egy hatalmas tátongó luk fog éktelenkedni gyomromban, de mégis hajt a kíváncsiságom, ezért már percekkel később az említett helyen bukkantam fel. Oh, hogy a franc egye meg! Ennél tökéletesebb már nem is lehetett az időzítésem! Az én kis puncisom fog ringbe állni, kár azért a szép kis pofikáért. Minden nálam lévő vagyonomat rá tettem, fene sem tudja miért, talán csak bízok benne, vagy már az éhség az agyamra ment. Esküszöm ha nem fog nyerni, akkor átváltok kannibálba és elkezdem csócsálni azt az ennivaló formás tomporát.
- Bébi dobd be magad! Első sorba furakodva próbáltam biztatni, nem mintha erre lenne szüksége. Inkább egy jó adag szerencsére lenne szüksége, mert az ellenfele... Nos, finoman is fogalmazva olyan, mint egy kisebb hegyomlás.
- Legyél olyan vad, mint lenni szoktál. - Hogy hallja-e, amit felé óbégatok? Remélem igen és ezen is felhúzza magát. Még abból az időkből ismerem, mikor még mind a ketten egy hatalmas T-Rex elől menekültünk, szóval már kurvára régről. Ha ki kellene töltenem egy kérdőívet, amiben kapcsolatunkat egy szóval kellene jellemezni, gondolkozás nélkül azt vésném a lapra, hogy: bonyolult. Ezért arról sincs fogalmam, hogy jelenleg hányadán is állunk egymással, de remélhetőleg Riley farkaséhes lesz majd a meccs végére és lesz kedve valamit bekapni.




credit to vivi hides and seeks at caution / atf
Vissza az elejére Go down
Riley Price
Bűnöző
Riley Price


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Mar. 04.

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dancing with the devil ~ Pablo & Riley   Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 2:43 pm

you’ll never know what hit you
won’t see me closing in
i’m gonna make you suffer
this hell you put me in
i’m underneath your skin
the devil within
you’ll never know what hit you
Világ életemben küzdenem kellett azért, amim van, semmi sem hullott úgy az ölembe, mint annak a sok beképzelt, sznob, anyuci - apuci kedvencének, akik a legdrágább göncökben mászkáltak, a seggükkel vadiúj verdákat vagy épp a legnevesebb egyetemek padjait koptatták és gondjuk sem volt arra, miből fizessék mindezt, mert a szülők a hátuk mögött állva lengették platina kártyáikat. Nekem sosem jutott ki az a fajta biztonság, mint nekik, sosem mosott ki senki sem a szarból, ha belekerültem, egyedül kellett boldogulnom, kreatívnak lennem, ha túl akartam élni egyik napot a másik után. Az ember azt hinné, ha az árvaházból befogadja őt egy család, akkor végre sínre kerülhet az élete, hisz lesz tető a feje felett, ruhácska a szekrényében, étel az asztalon, szeretet a szülőktől, testvérektől, ám aztán, ahogy a keserű valóság levegője hirtelenjében képen csapja, rá kell eszméljen arra, hogy az élet olykor kegyetlen, és kurvára igazságtalan. Bárhová is sodródtam, család, javító, sitt, mindig, mindenhol ugyan az fogadott. Harc. Harc a túlélésért, harc a tulajdon fogalmáért, harc az ételért, harc a nyugalomért. Ha bárkit megkérdeznének a múltamból, régi cellatársakat, intézeti dolgozókat, stb., egytől - egyig arról számolnának be, hogy velem volt mindig a legtöbb gond, én kaptam a legtöbb fegyelmezést, büntetőmunkát, megrovást, én küldtem a legtöbb társamat a gyengélkedőre kisebb - nagyobb sérülésekkel, és, ha csak tehetnék, elaltatnának örökre, mint valami kicseszett kóbor kutyát. Mit szépítsem, ez a nagy helyzet, akár csak a többi hozzám hasonló, én is csak egy métely vagyok, ami szennyezi ezt a bolygót, s, aki mégis jóval őszintébb, mint a legtöbb tisztes polgár. Most is, hol kötöttem ki ahelyett, hogy valamelyik munkaközvetítőben ücsörögve várnám, hogy a priuszommal együtt valaki foglalkoztasson? Egy illegális kick - box meccsen, ahol épp szarrá veretni készülök magam, néhány koszos bankóért, ami jelenleg az életben maradást jelenti számomra. Hát nem gyönyörű?

Mire feleszméltem a gondolataimból, a bukik már begyűjtötték a fogadásaikat, az ellenfelem pedig bevonult a küzdőtérre. Hát, ha valaki, hát én nem vagyok az az igazán istenfélő típus, de ahogy megláttam a két méterszer két méter magas és széles némbert, akinek a tekintete mindenről árulkodott, csak épp józan észről és megértésről nem, még az én hitetlen fejem is gyors imádságba kezdett. Persze csak magában, elvégre a látszatra adni kell.
- Az anyád... szép nagyra nőttél. Véletlenül nem egy erőműben születtél? - komolyan mondom, ahogy alaposabban is szemügyre vettem a nőt, kissé elbizonytalanodtam a nemét illetőleg. Kemény vonások, jól megtermett karok, és az ott... csak nem ádámcsutka? Jézusom! Mibe keveredtem? Mi ez egyáltalán?
- Készüljetek fel! - szólt a bíró, mire kibújtam a pulóveremből, amit aztán egy hanyag mozdulattal a legközelebbi ürge kezébe nyomtam, ám mielőtt még felvehettem volna valamiféle harcállást, egyszer csak ismerős hang ütötte meg a füleimet.
- Na ne, de most már tényleg, ide mindenkit beengednek? - sóhajtottam fel. Pablito szavai mit ne mondjak, alaposan felhúztak, tekintve, igen csak zavaros múltunkat, kétes jelenünket, ám erre nem volt túl sok időm gondolni, mivel a bíró egyszer csak elindította a meccset, a ruszki pedig azon nyomban támadt is.

Az érzés, mikor egy ekkora példány teljes súlyával nehezedik rád és próbálja meg kiszorítani belőled a szuszt, leginkább talán úgy írható le, mint mikor átmegy rajtad úthenger, ami aztán leparkol épp a mellkasodon, és azon van, hogy összeroppantson. Ez a.... nem is tudom micsoda, játszi könnyedséggel kapott fel és kezdett el szorítani, arcán groteszk mosollyal, miközben körülöttem szép lassan homályosodni kezdett a világ. A bordám szépet reccsent, a kíntól legszívesebben felüvöltöttem volna, ám ezt az örömet már nem akartam megadni neki. Nem, itt még nem érhet véget a meccs, hisz még csak el sem kezdődött.
- Ennyire... ne szeress... - sziszegtem, majd összekaparva minden maradék lélekjelenlétemet, hasba térdeltem az ellenfelemet, aki erre el is eresztett és összegörnyedt. Most aztán szépen felbőszítettem Brünhildát, más szóval, kegyelemre itt nem számíthatok, csak, ha leleményes vagyok.
- Megfizetsz! - indult meg felém, ekkor pedig bevillantak Pablo szavai. „Legyél olyan vad, mint lenni szoktál.” Lefordítva a mi nyelvünkre, nincsenek szabályok!
- Meglátjuk. - és ekkor támadásba lendültem.

Az első néhány rúgás, mely a fejét, az arcát érte, világosan a tudtára adhatta, hogy innentől nem cicózom, még ha nehezemre is esett egy - két mozdulat a fájó bordáim miatt. Folyamatosan kaptam az ütéseket, hol a gyomromba, hol az arcomra, ám a cél, ami a szemem előtt lebegett, átsegített a holtponton. Ezer dollár, és ez a szuka a földön! Egy idő után, ahogy sikerült kitapasztalnom a mozgását, észrevettem, hogy a bal térde gyengébb, ezért azt kezdtem el sorozni a pörgő rúgásokkal, míg ő a bordáimat. Aljas, mindig is mondtam, hogy a ruszkik veszélyesek, és most lám, kiderül, igazam volt. A közönség egyre hangosabban tombolt, buzdították a ruszkit, de engem is. A szám egy kissé felrepedt, olykor vért köptem a földre, mégis, akárhányszor csak a bíró rákérdezett, én nem adtam fel a meccset. Fogyott az erőm, de láttam, az övé is, így fogcsikorgatva ugyan, de felkeltem és folytattam a támadást, És végül bekövetkezett. Hogy hogyan? Miként? Erre már nem tudnék biztos választ adni, a fülem már csengett, a fejem zsongott, ám arra még emlékszem, hogy a behemót elterült a földön, a bíró pedig a levegőbe lendítette a kezem. Megnyertem...

Néhány pillanattal később, ahogy a kép lassacskán tisztulni kezdett előttem, már Charlie Lockwooddal találtam szembe magam, aki hatalmas vigyorral a képén veregetett hátba.
- Szép munka kislány, nem gondoltam volna.
- Hol a pénzem? - böktem ki, letörölve a vért a számról, mire a férfi hangosan felnevetett.
- Egyből a lényegre, igaz picim? Itt van ni, és egy kis extra, mert izgi volt a meccs. - nyomott a kezembe egy köteg bankót, amit sietve meg is számoltam.
- Mi az, nem bízol bennem?
- Hülye lennék. - ezzel számoltam is tovább. - Ezerötszáz dolcsi.
- De annyi ám. Ne verd el egyszerre. - nevetett tovább, majd már el is tűnt. Ch... humorzsák. Egy havi lakbér, így a nyanya leszáll rólam, aztán a többi kiderül. Önkéntelenül is elmosolyodtam, a tekintetem pedig Pablot kutatta, akit hamarosan meg is talált.
- Remélem nagyot buktál. - incselkedtem, mert hát, miért is ne?
- Mi szél hozott, és mikor visz el?


To.: Pablo
Outfit.: EZ
Notes.: Remélem egynek elmegy :$
THANKS TO APRIL FROM CAUTION 2.0 !!
Vissza az elejére Go down
Pablo Rapallo
Bűnöző
Pablo Rapallo


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Apr. 12.

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dancing with the devil ~ Pablo & Riley   Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 7:38 pm

Riley & Pablo

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley 200_s

Szeretem mikor egymásnak esnek a nők, de Riley ellenfelére még jó szándékkal sem tudnám használni a nő jelzőt. Mondjuk egyáltalán nem bánnám, ha a godzilla helyett egy jobb, bögyösebb nő lenne az ellenfele. Akkor annak tudnék örülnék ha falatnyi bikiniben birkóznának a sárban. De, most mégis annak tudok örülni a legjobban, hogy ez a túlméretezett példány tisztességesen fel van öltözve, máskülönben már sikítozva menekülnék, fülem - farkam behúzva, mint egy kislány. Jó ízlésem van, de ennek a "nőnek" se melle, se alakja, talán a túl sok cucc, amit magába nyomatott tette ilyenné. Riley az egyik legveszedelmesebb nő, akit valaha is ismertem, de így egy törékeny kislánynak látszik mellette. Szerencse, hogy ez csak a látszat. Hiába olyan, mint egy törékeny porcelánbaba, ettől még nagyon ügyes. Tudja, hogy hová kell ütni, gyorsan képes megtalálni mások gyenge pontját, majd ezt a saját előnyére fordítani. Most nem hiszem, hogy véletlen ütne oda, ahová... Mivel személyesen kötődök hozzá, ezért nem bírom rezzenéstelen arccal nézni, ahogy megütik. Kár azért a csinos pofiért. Ez az ostoba liba bármelyik magazin címlapján megállná a helyét olyan adottságai vannak, erre mit tesz? Egy koszos, húgy szagú raktárban szarházi közönség előtt vereti magát néhány dolcsiért. Mindez miért? Mert sosem volt senki az életében, aki legalább egy kicsit is törődött volna vele annyira, hogy megpróbálja a jó irányba terelgetni, már amennyire lehetséges lenne ez, tekintve hogy ismerem és tudom róla mennyire önfejű tud lenni.
- Te vagy a legjobb! Nyerni fogsz! - Buzdítani akartam, ezért óbégattam, mint egy idióta. Ekkor kezdte el fejét csóválni a mellettem álló zsírós hajú ürge, amit csak nem bírtam szó nélkül hagyni. -Mi van?- Legszívesebben már most levertem volna paradicsom karónak úgy irritált, de most nem akarom magamra vonni a figyelmet, elvégre most nem az én harcom zajlik.
- Túl vézna a csaj ahhoz, hogy nyerjen a másikkal szemben. - Morogta az orra alatt, ezek szerint nem Riley volt az, akire feltette a pénzét. Hatalmas hibát követett el ezzel. A látszat tényleg azt, hogy a másik nőnek több esélye lenne, de nem a méret a lényeg gyakran mondják ezt, de ez itt is érvényes.
- Nyerni fog, ebben biztos vagyok. - Hiába mondtam annyira ellentmondást nem tűrően az ürge még így is csóválta a fejét. Na sebaj! Nem is koptatom tovább a számat, inkább a mérkőzést fürkészem, nem sokára ez a mamlasz is itt mellettem belássa, hogy nekem volt végül igazam. Nyertem. A hapsi falfehérré vált mellettem, én pedig úgy örültem Riley győzelmének, mintha a sajátom lenne. Tudtam, hogy rá kell fogadnom, ezért jó kis summát zsebelhettem be. Úgy látszik ma biztosan nem fogok éhen halni.
- Ellenkezőleg. - Pofátlanul vigyorogtam, mindig is szerettem ha ilyen könnyen lesz tele a zsebem. Minek veretném meg magam, mikor mások sokkal jobban vállalkozószelleműbbek nálam? Riley pedig olyan vad, hogy néha rá is fér egy ilyen kis feszültség levezetés.
- Azért azt hittem, hogy ennél jobban fogsz nekem örülni. - Tudom ám, hogy azért örül annak, hogy lát, de ne is várjam el tőle, hogy egyből a nyakamba ugrik. Riley sosem volt azaz ölelgetős fajta, azt hiszem ebben azért hasonlítunk egymásra. Mi nem sok szeretetet kaptunk, ezért azzal gondjaink vannak, hogy bármi érzelmet ki tudjunk mutatni. Leginkább ettől vagyunk annyira elcseszettek.
- Még így is dögös vagy. - Hiába repedt fel a szája és lett csapzott, mint egy kóbor kutya, még így is szívesen látnám az ágyamban.  




credit to vivi hides and seeks at caution / atf
Vissza az elejére Go down
Riley Price
Bűnöző
Riley Price


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Mar. 04.

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dancing with the devil ~ Pablo & Riley   Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 11:15 am

you’ll never know what hit you
won’t see me closing in
i’m gonna make you suffer
this hell you put me in
i’m underneath your skin
the devil within
you’ll never know what hit you
Pablitónál pofátlanabb, alamuszibb csavargót soha életemben nem ismertem, és talán soha nem is fogok. A fickó elképesztő és ezt most nem bóknak szánom, mégis... már - már tisztelem azt a hülye fejét. Nem viccelek. A stílusa silányabb, mint egy bronxi suttyónak, ha az ember először találkozik vele, még a nyolc általánost is elvitatja tőle, de aztán.... Istenem, el sem hiszem, hogy ezt mondom, de tény ami tény, jön a meglepetés. Ez a kis parazita ügyesebb, mint elsőre gondolnák róla, hisz a semmiből is képes pénzt csinálni, ráadásul minimális igyekezettel, erőfeszítéssel. Piti munkákat vállal be, olyanokat, amiken a nagykutyák csak röhögnek, többnyire még én is, de talán épp ő csinálja jól. A zsaruk ezer éve nem varrták már be a kóterba ellentétben velem, a fejeseknek sem szúrja a szemét, így az egyetlen félnivalót talán csak azok a stricik jelentik számára, akiknek a kurváit csábítgatja nap - nap után. Fura fazon. Alábecsülném? Ugyan, abba a hibába azért nem esem. Tudom nagyon jól, hogy Pablo nagy játékos, és ez az egész „életvitel” pusztán a látszat, jóval több rejlik benne, hisz tetszik vagy sem, de sokban hasonlítunk. Durva hasonlat, de helytálló, Pablo is csak egy kóbor kutya, akár csak én, akivel kib@szottul elbánt az élet, és aki idejekorán meg kellett, hogy tanulja, ebben a koszos, mocskos életben az ég egy adta világon senkiben sem bízhat meg, senkire sem számíthat, senkitől sem remélhet segítséget, egyedül csak magában bízhat, magát mentheti meg. A mi fajtánk már csak ilyen. Bizalmatlan, elcseszett, érzelmi analfabéta, akik képtelenek a normális emberi kapcsolatokra, nem hisznek, nem félnek, nem ismerik a reményt. Mi vagyunk Miami mételye, a fertő legalja, és ami talán még ennél is szörnyűbb... rokonlelkek.

Már meg sem kellett volna lepődnöm azon, hogy Pablot a raktárba ette a fene, hisz mindenki nagyon jól tudja, aki a mi köreinkben mozog, hogy rendszeresen tartanak itt meccseket, fogadásokat, amik könnyű pénzt jelentenek, főleg ha egy - két megbízható infó is kiszivárog idejekorán. Aki csak meg van szorulva felbukkan itt előbb vagy utóbb, hogy nyerjen pár dolcsit, Pablo pedig... nos mindig le van égve. Ahhoz már nem nagy legény, hogy maga álljon ki egy mérkőzésre valaki ellen, de, hogy fogadjon, na ahhoz már van esze. Most is ezt tette, legnagyobb meglepetésemre épp rám. Meglepő.... vagy csak őrült húzás?

- A francba. Esküszöm, ha tudom, hogy rám tettél, magamtól feladom a meccset, csak, hogy kikapj.. - ez persze nem igaz több szempontból sem. Egyrészt, mert nekem magamnak is nagy szükségem van a stekszre, másodszor a büszkeségem sem engedte volna, hogy egy ilyen paksi szörnyeteg csak úgy a földbe döngöljön két adag sugárzás és szteroid löket között, harmadszor pedig... ennyire nem utálom Pablitót. De attól még szívhatom a vérét nem?
- Örülni neked? Még ennél is jobban? - nevettem fel gunyorosan. - Előbb a tífusznak vagy a maláriának. - miért van olyan érzésem, hogy a szép, sem nem szőke, se nem herceg már megint akar tőlem valamit?
- Régi szöveg drága, add vissza az ősembernek akitől csórtad, és bökd ki mit akarsz. De gyorsan, mert éhes vagyok.


To.: Pablo
Outfit.: EZ
Notes.: Remélem egynek elmegy :$
THANKS TO APRIL FROM CAUTION 2.0 !!
Vissza az elejére Go down
Pablo Rapallo
Bűnöző
Pablo Rapallo


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Apr. 12.

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dancing with the devil ~ Pablo & Riley   Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:29 pm

Riley & Pablo

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley 200_s

Elképzeléseim azért vannak arról, hogy ha ekkora benga állattal képes így elbánni velem mit tenne. Tipikus "kicsi a bors, de kurva erős" esete. Nem igazán nézné ki bárki egy ilyen jó bulából, hogy ennyire képes harcolni, de mindez nem csak harc, ez küzdelem az életben maradásért. Riley velem együtt túlélő típus. Olyanok vagyunk, mint a csótányok, akiknek ha levágják a fejüket akkor is élnek még néhány napig, ezzel is ezt üzenve a világban: minket nem könnyű eltenni láb alól. Minket is el kell taposni, földbe döngölni, máskülönben bárkit túlélünk. Oké, tudom, hogy ez így túlzás, de mindig is szerettem túlozni.
- Túl büszke vagy ahhoz, hogy veszíteni tudj. Különben is a saját meccsedet nem bundáznád meg. – Vagy van az a szép kis summa, amiért képes lenne rá? Fogalmam sincs, azért ennyire jól nem ismerem, hogy képes legyek ezt megmondani, habár Riley az egyetlen olyan ismerősöm, akit már az ősidők óta ismerek. Kis szarosok voltunk még mikor azon az átkozott helyen megismerkedtünk egymással. Akkor naivan azt gondoltam, hogy egy napon majd mi ketten... Nos, rosszul hittem, mert felcseperedtünk és a dolgok nem egészen úgy történtek, mint az én kis fantáziavilágomban.
- Na látod! Ezért vagy te ennyire imádni való! - Riley mindig hozza a szokásos formáját, mert ezek az apró kis sértések már nem is zavaróak számomra, sőt ha nem mondana nekem efféléket akkor bizony nagy gáz lenne vele.
- Én is éhes vagyok, ha már itt tartunk akkor szívesen megkóstolnálak. - Riley mellehúsa biztosan nem lesz olyan száraz, mint abban a múltkori étteremben elém tettek. Szeretem a pipi húst, egy ilyen szép példány láttán akaratlanul is elcsurran a nyálam. Na meg titkon nagyra becsültem, hogy sanyarú múltja ellenére képes volt ringbe szállni, megküzdeni az öklével a napi betevőért nem pedig az utcasarkon ácsorogni, pedig határozottan az egyik legjobban foglalkoztatott prosti lenne belőle. Akinek ilyen feszes feneke van már látszólag is és formás csöcse, azokat a sarkon úgy kapkodják el, mint a cukrászdában a minyonokat szokás.




credit to vivi hides and seeks at caution / atf
Vissza az elejére Go down
Riley Price
Bűnöző
Riley Price


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Mar. 04.

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dancing with the devil ~ Pablo & Riley   Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 10:47 am

you’ll never know what hit you
won’t see me closing in
i’m gonna make you suffer
this hell you put me in
i’m underneath your skin
the devil within
you’ll never know what hit you
Rühellem, hogy Pablito ennyire a vesémbe lát, hogy ennyire kiismert már ez alatt a röpke néhány év alatt mióta csak először találkoztunk a javítóban, mert ez azt jelenti, hogy tetszik vagy sem, de sikerült közelebb kerülnie hozzám... közelebb, mint ez eddig bárkinek ezen a tetves világon. Jobb lesz vigyázni.
- Először is, honnan veszed, hogy túl büszke vagyok ahhoz, hogy veszíteni tudjak? Talán naphosszat mellettem vagy és figyelsz, vagy elvégeztél egy kib@szott pszichiáter kurzust valami neves egyetemen mióta nem találkoztunk? Másodszor... egészen biztos vagy benne, hogy nem bundáznám meg? - vontam fel a szemöldököm kíváncsian.
- Hisz te is tudod, hogy a legnagyobbat épp akkor lehet kaszálni, ha a sok bunburnyák rád fogad, és te vagy az egyetlen, aki az ellenfélre, mert így sokkal jobban fizetnek a bukik... - ősrégi trükk, nem egy haveromtól hallottam már róla, ám, hogy egyszer én magam is kipróbáljam... nos, erre eddig még nem került sor. Sajnos Pablonak igaza volt, túl büszke lennék kikapni szándékosan csak azért, hogy keressek néhány koszos dolcsit bundával. Franc... mondtam már, hogy utálom a pasit?

- Édesem... - sóhajtottam fáradtan, miközben kisimítottam néhány kósza tincset a szemeimből. - Ez most amolyan udvarlás akart lenni a részedről? Mert, ha igen, akkor fogadj el egy jó tanácsot egy közeli jó baráttól.... gyakorolj, mert eddig silány a műsor. - cukkoltam egy kicsit, mert hát miért is ne tenném? Itt vagyunk, Ő és én egy lepukkant raktárépületben, körülöttünk részeg, kövér marhák, akik már az újabb fogadásaikat kötik a bukiknál, a gyomrom pedig majd kilyukad annyira éhes vagyok. Kelhetne ennél is jobb alkalom a vérszíváshoz?
- Kóstold meg a …. - haraptam el a mondatot rosszalló tekintettel.
- Akkor sem, ha te volnál az utolsó férfi a földön. Sőt... akkor sem ha fizetnél érte. Ennél azért jobb ízlésem van. - vajon meddig évődünk még? Pontosan tudom, hogy tudja, mennyire jóképű és mekkora sikere van a nőknél, de nem akarom, hogy engem is a listájába soroljon. Ha akar valamit dolgozzon meg érte, legalább addig is szórakozom egy jót.
- Ennyit akartál csak, vagy van még valami mondanivalód?


To.: Pablo
Outfit.: EZ
Notes.: Remélem egynek elmegy :$
THANKS TO APRIL FROM CAUTION 2.0 !!
Vissza az elejére Go down
Pablo Rapallo
Bűnöző
Pablo Rapallo


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Apr. 12.

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dancing with the devil ~ Pablo & Riley   Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 2:04 am

Riley & Pablo

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley 200_s


- Ha tetszik, ha nem akkor is be kell látnod, hogy én vagyok az egyetlen személy a világon, aki a legjobban ismer. Törődj bele, mást nem igazán tehetsz. - Rengeteg időt töltöttünk együtt gyerekként, de azután felnőttünk és valahogy eltávolodtunk egymástól, már nem vagyunk olyan közel egymáshoz, de azért még mindig nem vagyunk jelentéktelenek egymásnak. Szerintem igen is számít, hogy ott voltunk egymásnak, mikor a legnagyobb szükségünk lett volna a másikra, de néhány éve külön utakra tértünk, egymás nélkül próbáltunk szerencsét. Talán össze kellene fognunk, mert meglehet, hogy együtt sokkal, de sokkal szerencsésebbek lennénk.
- Nem vagyok melletted naphosszat, most már nem, de te is jól tudod, hogy volt arra is példa, nem is egyszer.- Sokan voltak a javítóban, de mi mégis mindig egymás társaságát kerestük. Már akkor sem volt közömbös számomra, sőt talán még most sem az, de akkor egészen mást éreztem iránta, mint most.
- Pontosan tudom, hogy mivel lehet a legnagyobbat kaszálni, de azt is, hogy előbb halnál éhen, mint hogy a saját meccsedet megbundázd, vagyis az a Riley akit évekkel ezelőtt ismertem az túl büszke lenne. - Talán már egyikünk sem olyan, mint amilyenek évekkel ezelőtt voltunk. Az emberek változnak, akármennyire is közhelyesen hangzik, de a körülmények teszik ezt.
- Azt akarod, hogy gyakoroljak? Esetleg veled, vagy inkább rajtad? - Azt hiszem ez eléggé kétértelműre sikeredett, de valójában így is akartam. Mert ami azt illeti túlságosan csábítóan néz ki, megpróbálhatnék ellen állni neki, de mégis minek?
- Na ne viccelj! Még hogy fizessek érte... - Ezen hangosan felnevettem. Azért nem mondom jó kis képzelőereje van. Ha nem lenne közös a múltunk akkor biztosan könnyebben megadná nekem magát, de most dacol, jól is teszi, sosem szerettem a könnyen kapható nőket, vagyis szeretni szeretem, de képtelen vagyok komolyan venni. Aki hamar oda adja magát abból csak kaland lesz semmi több.
- Nagyon sok mondanivalóm lenne, de azt inkább akkor ha felriszáltad a formás hátsódat a kecómba.- Most következik az a jelenet, mikor a képembe röhög és közli velem, hogy ne is álmodjak arról, hogy feljön hozzám? Sosem lehet tudni, de mindjárt kiderül.




credit to vivi hides and seeks at caution / atf
Vissza az elejére Go down
Riley Price
Bűnöző
Riley Price


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Mar. 04.

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dancing with the devil ~ Pablo & Riley   Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 9:13 am

you’ll never know what hit you
won’t see me closing in
i’m gonna make you suffer
this hell you put me in
i’m underneath your skin
the devil within
you’ll never know what hit you
- Én ezt a helyedben nagyon nem hangoztatnám Pablito.... a végén még meg kell, hogy öljelek emiatt. - változott meg kissé a hangnemem a szokásos szurkálódóból jéghideggé, a tekintetem pedig sötétté, akár az éj. Tetszik vagy sem, Pablonak igaza van, ha valaki, hát ő ismer engem a világon a legjobban, éppen ezért pedig veszélyt jelent rám nézve. Bele lát a fejembe, gyakran előbb tudja, mint én, hogy mire gondolok, mik azok a dolgok, amiket igyekszem elfojtani, ez pedig nem tetszik. Bárkit engedtem akár csak egy kicsit is közel magamhoz ebben a néhány évben, az később kegyetlenül hátba szúrt, porba taszított, semmi jót nem kaptam cserébe. Ezt többé nem engedhetem. Rájöttem, nincs szükségem többé senkire, magamra maradtam, és csak addig élek, míg ez így is marad....
- Ennyit arról, hogy mást nem igen tehetek. - vajon mi lett volna velünk akkor, ha egyikünk sem ennyire elbaszott? Ha mondjuk mind a ketten burzsuj, gazdag családba születünk, neves iskolákba járunk és ott ismerkedünk meg? Barátok lettünk volna akkor? Vagy annál is több? Vagy... talán nem is találkozunk soha. Furcsa és kiismerhetetlen a sors, az a ribanc, aki kénye – kedve szerint osztogatja nekünk a lapokat, kinek szerencsésebbeket, kinek veszteseket. Fortuna tényleg vak... és még hülye is.
- Az már régen volt, és megváltoztunk mind a ketten. Felnőttünk Pablito, ebbe neked kell beletörődni. - már nem fogjuk egymás kezét a folyosón ücsörögve, hogy lelket öntsünk a másikba, erőt a folytatáshoz. Már nem hajtom a fejem a vállára, és sírom el neki magam, mikor senki se lát, vagy verem be annak a libának az orrát, aki bepróbálkozik nála. Minek? Hisz már nem látok bennük fenyegetést, nincs mit tönkretenniük. Elmúltak a javítós évek.
- Az a Riley talán... - és ez is, de neki ezt nem kell tudnia. A tudás hatalom, azt pedig nem adok a kezébe.
- Gyakorolj... valaki mással, ne az én időmet rabold. - más se hiányzik nekem.
- Igazad van... még viccnek is rossz, de mondtam, még akkor sem. Több szerencsét mással. - ezzel már el is indultam volna, ám az utolsó mondatánál megtorpantam.
- Pablo... - hajoltam egészen közel hozzá – addig álljál te vívóállásban, míg én felmegyek hozzád bármikor is... - ezzel hátat fordítottam neki, kisétáltam a raktárból, egy közeli gyorsbüfé felé lépdelve.


To.: Pablo
Outfit.: EZ
Notes.: Remélem egynek elmegy :$
THANKS TO APRIL FROM CAUTION 2.0 !!
Vissza az elejére Go down
Pablo Rapallo
Bűnöző
Pablo Rapallo


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Apr. 12.

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dancing with the devil ~ Pablo & Riley   Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 7:42 pm

Riley & Pablo

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley 200_s


- Ki hitte volna? Még fenyegetés közben is szex vagy. – Bármit csinálhatna, akkor is szexi maradna számomra, még ha a kis lábujjától egészen a feje tetejéig sáros lenne még akkor is azt mondanám, hogy tőle nem ismerek gyönyörűbb nőt. Ja, tudom túl elfogult vagyok ha róla van szó, de csak azok az évek miatt, mikor nagyon is jól kijöttünk egymással. Régen volt már, de mégis az volt életem egyik legjobb időszaka. Hogy baszodhattak el a dolgok ennyire közöttünk?
- Mondhatsz bármit, jól tudom, hogy nem lennél képes megölni. – Esetleg alaposan nekem esne, kapnék tőle néhány „nevelési célzattal” bevitt ütést, de nem tenne el láb alól. Nem csak azért mert akkor tényleg egyedül érezhetné magát ebben a kibaszott világban, ha már nem lennék, hanem mert annak ellenére, hogy nem mutatja ki, azért mégis csak számítok neki, legalábbis szeretném ezt hinni.
- Megváltoztunk, ja igen valamennyire, de felnőni még nem nőttünk fel. Azért mégis van ami nem változik, még mindig Pablitonak hívsz, pedig tudod mennyire rühellem, de pont ezért teszed. – Szeret mások idegeire menni, feszegetni a saját határait, olyat tenni amivel másoknál kicsapja a biztosítékot. Rileyben saját magam női változatát látom.
- Nem adod könnyen, se gyorsan magad, oké ráérek. – Még mindig ugyan olyan erős az ellenállása, azok a kibaszott falak egyre jobban zavarnak, amiket maga köré épített. Hagytam, hogy elsétáljon. Mégis miért? Addig is gyönyörködtem a formás hátsója látványában. Miután megigazítottam a nadrágomban azt amit meg kellett, ami már évek óta Riley után epekedik megindultam kifelé a raktárból, hogy utol érjem.
- Mi a fasz történt velünk? – Léptem elé elállva az utat. Haljon csak éhen, de akkor vele halok én is, mert már régen valami finom pipi húsin csámcsognék, de helyette itt állok előtte, hogy kibogozzam ezt a szálat, amit tisztességesen elbasztunk.
- Régebben bírtuk egymást, most meg... – Mindössze vállat vontam, mert faszom sem érti mi ez ami pontosan is kettőnk között zajlik.




credit to vivi hides and seeks at caution / atf
Vissza az elejére Go down
Riley Price
Bűnöző
Riley Price


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Mar. 04.

Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dancing with the devil ~ Pablo & Riley   Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 11:25 pm

you’ll never know what hit you
won’t see me closing in
i’m gonna make you suffer
this hell you put me in
i’m underneath your skin
the devil within
you’ll never know what hit you
- Ki hitte volna? Még akkor is hülye vagy, amikor épp életveszélyesen megfenyegetnek. - persze, ha őszinte akarok lenni, akkor kénytelen vagyok elismerni, hogy ez cseppet sem meglepetés a számomra, hiszen Pablito már a javítóban sem volt egészen százas. Ha valaki, hát ő volt az, aki állandóan bajba keveredett, aki folyton - folyvást cukkolta a fegyőröket, baszogatta a diri titkárnőjét hol szó szerint, hol pedig átvitt értelemben, ráadásul akkora pofája volt, hogy olykor még az igazgatót is rendesen kihozta a sodrából. És miért? Pusztán csak azért, mert unatkozott, én pedig nem voltam a közelben, hogy együtt beszélgessünk. Mi ez, ha nem hülyeség? De arra is emlékszem, hányszor szökött be a női cellákhoz éjszakánként miután betegnek tettette magát, csak, hogy megtudja mi van velem. Egyetlen dolog volt, ami kifogott rajta, mégpedig a magánzárka, amibe a verekedésekért kerültem időről - időre. De Pablito akkor sem adta fel, kiült a cella elé és úgy tolta nekem a hülyeségeit, míg el nem zavarták onnan. Milyen régen is volt...
- Erre inkább mérget ne vegyél. - sok idő telt el azóta, hogy egykor olyan közel álltunk egymáshoz, megedzett azóta az élet rendesen, így pedig arra is rá kellett jöjjek, csak én maradtam magamnak, senki sem ment meg, senki sem áll mellém, vagy gondoskodik rólam. Egyedül vagyok, a túlélésért küzdök minden áldott tetves nap, ehhez pedig az is hozzátartozik, hogy eltüntessem a közelemből a veszélyes elemeket. Pablo is ilyen, épp azért, mert ennyit tud rólam. De vajon... komolyan képes lennék megölni, mert fenyegetést látok benne? Vagy valahol mélyen élnek még bennem az iránta táplált régi érzések? Nem! Nem szabad, hogy éljenek! Annak az időnek már vége.
- Talán igazad van, tényleg nem nőttünk fel. Csak én. Te továbbra is játszod a hülye utcakölyköt, aki szarik az egész világra és, aki poénnak fog fel mindent. Már csak a csúzli hiányzik a kezedből, és már mehetnél is kaviccsal seggbe lőni a gyanútlan járókelőket. Ezért hívlak még mindig Pablitonak... mert kölyök vagy. - egy hülye kölyök, ugyan az a kis srác, akivel annak idején vérszerződtem az orvosiban...
- Tudod, ahelyett, hogy pocsékolod mindkettőnk idejét, akár még munkát is kereshetnél. - kommentáltam a kis megjegyzését, majd faképnél hagytam. Mivel odakint már jeges szél fújt, így egy kissé összébb húztam magam, a kezeimet pedig zsebre tettem, úgy lépdeltem a büfé felé, ám egyszer csak Pablo utolért, és gondosan elálltam előttem az utat. Hiba.... nagyon nagy hiba.
- Az előbb vágtam földhöz egy behemót hímringyót, mit gondolsz, téged meddig tartana? - fújtam egyet türelmetlenül.
- … Most meg kifejezetten az agyamra mész. - fejeztem be végül a mondatát. Nem hiszem el, hogy nem tudja mi történt velünk, pedig ugyan olyan bűnös benne, mint én, ha nem jobban. Szabadultunk, ő pedig eltűnt a picsába, magamra hagyva odakint, míg a saját kis dolgait intézte. Már, ha lehet egyáltalán így fogalmazni. Aztán olykor - olykor elődugta a képét, hogy tartson egy kellemes kis pofavizitet, majd ismét elnyelje a süllyesztő. Ez történt. Persze idővel már én sem kerestem. Miért is tettem volna?
- Te történtél... most pedig takarodj az utamból!


To.: Pablo
Outfit.: EZ
Notes.: Remélem egynek elmegy :$
THANKS TO APRIL FROM CAUTION 2.0 !!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dancing with the devil ~ Pablo & Riley   Dancing with the devil ~ Pablo & Riley Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dancing with the devil ~ Pablo & Riley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Miami Life RPG :: Miami :: Utcák & Parkok-
Ugrás: