Miami Life RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Life RPG

~ Kék ég, homokos tengerpart, hatalmas pálmafák… kellhet ennél több? ~
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Miami Life RPG
Chat box
Karakter börze Chatbox_www.kepfeltoltes.hu_
A vezetőség
Karakter börze 1168438294staffers_www.kepfeltoltes.hu_
Karakter börze 422368136staff_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Happy Birthday! - Charles & Arielle
Karakter börze Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2014 11:08 pm by Arielle Crawford

» Hogwarts
Karakter börze Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:35 am by Charles Hemsworth

» Aktuális hírek!
Karakter börze Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 2:26 am by Viviana Clarke

» Jövő 50 árnyalata
Karakter börze Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 11:32 am by Viviana Clarke

» the party - Alexander & Christine
Karakter börze Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2014 3:30 am by Alexander Saimon

» Hello, I'm home! - Don & Lia
Karakter börze Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 9:06 am by Donovan Sivero

» Freya S. Krassfer
Karakter börze Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2014 3:39 am by Freya S. Krassfer

» Alisha Johnson
Karakter börze Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2014 11:54 pm by Alisha Johnson

» Tina & Don ~ The big bumm
Karakter börze Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 8:23 am by Donovan Sivero

Frpg Top 100

 

 Karakter börze

Go down 
+7
Gabriel Landry
Lauren Phelps
Holden Caulfield
Charles A. Wingfield
Zoey Fergusson
Charlotte McKay
Viviana Clarke
11 posters
SzerzőÜzenet
Viviana Clarke
Admin
Viviana Clarke


Hozzászólások száma : 254
Join date : 2013. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Florida, Miami

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 2:43 pm

( KERESZTNÉV, MÁSODIK KERESZTNÉV, CSALÁDNÉV )
[ [img]Ide egy 500x200 – as képet kérünk a karakteredről. Max 500x300[/*img] ]
Teljes név: A keresett karakter teljes neve
Kor: Értelemszerűen
Foglalkozás: Tanuló... stb.
Fontos tudnivalók: Mik a legfontosabb tudnivalók a karakterről?
Avatar alany: Értelemszerűen


Kód:
[center][size=20]( [color=#4683B5]KERESZTNÉV[/color], MÁSODIK KERESZTNÉV, [color=#4683B5]CSALÁDNÉV[/color] )[/size]
[ [img]Ide egy 500x200 – as képet kérünk a karakteredről. Max 500x300[/*img] ][/center]
[size=11][u][b]Teljes név:[/b][/u] A keresett karakter teljes neve
[u][b]Kor:[/b][/u] Értelemszerűen
[u][b]Foglalkozás:[/b][/u] Tanuló... stb.
[u][b]Fontos tudnivalók:[/b][/u] Mik a legfontosabb tudnivalók a karakterről?
[u][b]Avatar alany:[/b][/u] Értelemszerűen[/size]
Vissza az elejére Go down
https://miamilife.hungarianforum.com
Charlotte McKay
Prostituált
Charlotte McKay


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Dec. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Miami

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeKedd Dec. 31, 2013 6:43 am

( CORNELIA, FAYE, HOPPKINS )
Karakter börze 2ppho61
Teljes név: Cornelia Faye Hoppkins ( Név alkuképes )
Kor: 18 - 19
Foglalkozás: Prostituált
Fontos tudnivalók: Már javában a ranglétra tetején jártam a Sweeney klubban mikor egyszer csak betipegtél a tűsarkúdban és megkérdezted a főnököt, nem akadna e valami munka a számodra. Éhes voltál, fáztál, nem volt hová menned, Sweeney pedig hozzám küldött, hogy igazítsalak el. Sajnáltalak, jobb sorsot érdemeltél volna, ahogyan én is, de hiába is próbáltalak meg lebeszélni, te makacs voltál és maradtál. Az első alkalom után sírva szaladtál be hozzám, reszkettél, én pedig vigasztaltalak akár egy nővér a kishúgát. Később már jobb lett, beilleszkedtél, de eztán is hozzám fordultál bármi panaszod is volt. Bár én azóta már elit körökben mozgok, még mindig szemmel tartalak téged, támogatlak, amikor csak tudlak és fogom a hajad mikor hánynod kell. Ott voltam veled, mikor megtudtad, hogy teherbe estél, és az abortusz klinikán is, végig, míg elvégezték a beavatkozást. Tudom, hogy bűntudatod van, tudom, hogy fáj, ahogyan azt is, hogy már szíved szerint menekülnél ebből a világból. Megértem, mert én is. Talán te vagy az egyetlen személy ezen a világon, akire barátként tekintek, és akit szeretek, de kimondani még sosem tudtam. A tettek többet érnek ezer szónál.  
Előzmények és folytatás már a userre bízva, akinek nagyon, nagyon hálás leszek ha megalkotja nekem őt!
Avatar alany: Alkotóra bízva!
Vissza az elejére Go down
Viviana Clarke
Admin
Viviana Clarke


Hozzászólások száma : 254
Join date : 2013. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Florida, Miami

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 2:27 am

( SOPHIE, ? ? ? ? ?, NORTHON )
Karakter börze Tumblr_inline_mh0ledABr01ruz9j7
Teljes név: Sophie Northon
Kor: 16
Foglalkozás: Tanuló
Fontos tudnivalók: Tizenhat éven át abban a tudatban éltél, hogy egyke gyermek vagy, az apád egy rendes, tisztességes ember és az életed örökre New Yorkhoz köt majd. Szegénykém, hogy te mekkorát tévedtél. A véletlen műve az, hogy egy nap kihallgatva apánk telefonhívását szereztél tudomást arról, hogy valahol Miamiban, nem is olyan messze tőled él egy nővéred, akinek szintén fogalma sincs rólad. Dühös lettél, kiborultál és minden kérdésedet egyszerre zúdítottad Edwardra, aki végül kitálalt neked. Nem tudom pontosan mi munkálkodott benned, amikor végül úgy döntöttél Miamiba utazol, hogy felkutass és beszélj velem, de egy biztos… érdekes kalandok várnak még ránk.
( Nagyon kérem a leendő alkotót, hogy figyelmesen olvassa el az előtörténetemet, kérdéseivel, kéréseivel pedig nyugodtan keressen meg pm – ben. Név és avatar abszolút változtatható, megbeszélés kérdése az egész. Wink)
Avatar alany: Danielle Campbell


A hozzászólást Viviana Clarke összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 04, 2014 11:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://miamilife.hungarianforum.com
Zoey Fergusson
Média
Zoey Fergusson


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2014. Jan. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : FL, Miami

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 3:44 pm

( CAROLINE, ( TE TALÁLOD KI! ), FERGUSSON )
Karakter börze Tumblr_m896egA1rX1r988i9
Teljes név: Caroline Fergusson
Kor: 16
Foglalkozás: Tanuló
Fontos tudnivalók: „Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő.”
Caroline Fergusson azon különleges személyek egyike, akikben már fogantatásuktól kezdve ott csörgedezik a színészvér. Nem csalás nem ámítás, a húgom egy az egyben a nagymamánkra Evelyn Fergussonra ütött, aki az 50 - es évek egyik legfelkapottabb Broadway színésznője volt.
Caro művészi hajlamai már egészen kicsi korában megmutatkoztak az egész család előtt s az elmúlt évek során érdeklődése mély, őszinte szerelemmé alakult a színház világa iránt. Amikor csak tehette magával ráncigálta a szüleimet, nagyszüleimet, vagy ha épp egyikük sem ért rá, egyik vagy másik barátnőjét az épp aktuális előadásra, később pedig megfogalmazta felénk legnagyobb vágyálmát: „Egy nap ott akarok állni a Globe színpadán és eljátszani Helénát a Szentivánéji álomban.”
Caro céltudatos, megfontolt, határozott jellem aki ha egyszer eltökél valamit nem nyugszik addig míg azt véghez nem viszi kerüljön bármibe. A szüleim látták rajta, hogy ha valami hát a színjátszás a húgom mindene, így a tizenötödik születésnapján különleges ajándékkal lepték meg: A nagymamánk felhasználva egykori színházi kapcsolatait néhány telefonhívással helyet szerzett Caroline számára egy nyári kurzuson ahol a húgom elsajátíthatta a színészet minden csínját – bínját, megfigyelhette a legjobbakat munka közben ráadásul az évad végén még egy kisebb szerep keretein belül a záró darabban is részt vehetett ami nem volt más mint a Szentivánéji álom.

„Van olyan kincs, amitől elpusztul az ember, ha nem oszthatja meg mással.”
Caroline számára a világ kitárta kapuit a húgom pedig egy csapásra megannyi varázslattal találta szembe magát. Végre ott állhatott a Globe színpadán, még ha nem is Heléna szerepében. Boldog volt, izgatott, teli reményekkel, álmokkal és egy újfajta érzéssel, amit egy bizonyos fiú váltott ki belőle. Talán a távolság a család és a húgom közt, a hirtelen szabadság, ami Caro ölébe pottyant vagy a szerelem mámora, nem tudnám megmondani, de arra sarkalta őt, hogy oda adja magát a fiúnak, akivel 3 hónapon keresztül osztozkodott a színház szeretetében és a temérdek élményben. A nyár, azonban mint ahogyan az általában lenni szokott szépen lassan véget ért, ahogy a kurzus is, a húgomnak pedig két dologgal kellett szembesülnie: Örök búcsút kell, vegyen a „nagy” szerelemtől, aminek csak a lángja volt oly nagy, ráadásul mindenképpen maradandó emlékekkel gazdagodott, ami egy örökkévalóságra megváltoztatja az addigi életét. Bizony, bizony, Caroline terhes lett.

A húgom előtt két választás állt: Visszatér a szülői házba, és szembenéz anyáékkal, akik minden bizonnyal csalódni fognak benne és egy életre búcsút vehet az álmaitól, vagy a hazaút előtt elvégeztet egy abortuszt, és úgy tesz, mintha az egész csak egy rossz álom lett volna, amiből felébredt és élheti az életét úgy, mint annak előtte. Caroline végül a második mellett határozott a titkát pedig mélyen temette el magában ahol azóta is, őrzi. Vajon még meddig?
Avatar alany: Sasha Pieterse - nem ragaszkodom hozzá


&

( EDWARD, "EDDIE", FERGUSSON )
Karakter börze Tumblr_mmx08dP1VK1sojrkso2_500
Teljes név: Edward „Eddie” Fergusson
Kor: 25
Foglalkozás: A Green Bay Packers egyik híres Quarterback játékosa
Fontos tudnivalók: Eddie a legidősebb a családunkban, ő képviseli mindazt a komolyságot, önfegyelmet, ami belőlünk, a másik két Fergussonból valahogy kimaradt. Oké, oké mielőtt leszakadna a plafon a helyéről, és maga alá temetne mindnyájiunkat le, kell, hogy szögezzem ez nem volt mindig így. A bátyánk egész eddigi életét a sport szeretete, a kísérletezés, a szabadság utáni olthatatlan vágy és a féktelen tombolás jellemezte, ám mióta bekerült a Packers csapatához a szívét pedig elrabolta az edzőjük lánya Eddiet mintha csak kicserélték volna. De most komolyan, ki vagy te és mit csináltál az én bulizós, tombolós, nagyszájú, 200 – al pörgő bátyámmal, aki soha sem állt le, csak amikor már a végkimerülés ledöntötte a lábáról?

A bátyám lassan egy éve teszi már a szépet a lánynak, aki minduntalan hárítja mondván neki csak érett gondolkodású, elkötelezettségi problémáktól mentes, felnőtt partner kell egy kapcsolathoz, ami szerinte nem illik Eddiere. Hogy vajon komolyan így gondolkodik e vagy csak nem talált jobb kifogást amivel lekoptathatná a bátyuskámat arról fogalmam sincs, de ami tény az tény, a csaj valamit tényleg tudhat. Úgy néz ki a bátyánk rálépett a felnőtté válás rögös ösvényére és kezd komolyabban is a karrierjén, és a családalapításon gondolkozni. Igen ám, de vajon meddig? Képes lesz e véghez vinni a tervét és meghódítani a kiszemelt lányt, vagy előbb – utóbb ráun a próbálkozásra és visszatér a régi életéhez?
Avatar alany: Luke Mitchell – nem ragaszkodom hozzá
Vissza az elejére Go down
Charles A. Wingfield
Média
Charles A. Wingfield


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2014. Feb. 03.
Age : 39
Tartózkodási hely : USA, Miami

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 2:58 am

( DANNEEL, MÁSODIK KERESZTNÉV, HARWOOD )
[ Karakter börze Large]
Teljes név: Danneel Harwood ( Ha nem tetszik változtatható )
Kor: 25 - 26
Foglalkozás: Színésznő, modell
Fontos tudnivalók: Minden idők legnagyobb paradoxonja vagy a számomra, és ha igazán őszinte akarok lenni, talán épp emiatt keltetted fel az érdeklődésemet. Nem akármilyen színésznőcske vagy te, mint a legtöbb kolléganőd, akik kivetették rám a hálójukat, hanem egy valódi egyéniség, egy rejtvény, amit minden erőmmel igyekszek megfejteni. Egy sorozatban játszunk, a média rendszeresen zaklat minket azzal a kérdéssel, mit érzünk egymás iránt a valóságban, ám mi mindig kitérünk a válasz elől, de vajon miért? Mert még mi sem tudjuk pontosan?

Bár talán hülyén hangzik, ellentétben másokkal engem nem a külsőd fogott meg, elvégre lássuk be, bár szexi vagy, akadnak más ilyen lányok is, sokkal inkább a kisugárzásod, az a mérhetetlen energia, ami belőled árad, ez láncolt magához. Igazi nő vagy, aki olykor kacér, nevetése csilingelő, a partykon pedig magára vonja mindenki figyelmét, ám ez nem minden. Van egy másik oldalad is, egy könnyedebb, lazább Dan, akivel az ember minden gond nélkül képes leülni és meginni egy sört üvegből, pizza evés közben, mialatt a tévében valami horror vagy akciófilm bömböl. Otthon vagy a sportokban is, így még meccsre is szívesen megyek veled, feltéve persze, ha nem rövid szoknyába jössz, mert azzal eltereled a figyelmem a játékról. Imádsz ingerelni, játszadozni, épp ahogyan én is, de, hogy ennek mi lesz a vége, még egyikünk sem tudja. Mit gondolsz, kiderítsük?
Avatar alany: Igazából Claire Holtnak örülnék nagyon, de ha sikerül megegyeznünk lehet más is.

Nagyon örülnék, ha mihamarabb elkelne egy aktív userhez, és sokat játszanánk!
Vissza az elejére Go down
Holden Caulfield
Sportoló
Holden Caulfield


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeVas. Feb. 16, 2014 4:32 am

( TESSA, E - VEL KEZDŐDŐ KERESZTNÉV, REID )
[ Karakter börze Tumblr_m5h1dcn1il1r0ia88o1_500]
Teljes név: Tessa E. Reid
Kor: 20
Foglalkozás: Egyetemi hallgató ( titkon prostituált )
Fontos tudnivalók: Nem szeretnék túl sok mindent megszabni, így csak a legfontosabbakat mondanám el Tessáról. Körülbelül három hónapja járunk, mindketten egyetemisták vagyunk, és eddig úgy éreztem Ő az a lány, akivel esetleg komolyabb terveim is lehetnének. Elsőre kedves, figyelmes, megértő, tökéletes barátnő alapanyag, ám ami a felszín alatt bujkál egyelőre még előttem is rejtély.
Tessa borzasztó féltékeny tud lenni, különösképpen Summerre, aki mostanság arra vetemedett, hogy egy perc nyugtot sem hagy számomra, folyvást a projektjével és azzal zrikál, hogy segítsek neki. Tessa szerint a lánynak hátsó szándékai is vannak, így rendszeresen összekapunk, ha Sum szóba kerül. Előfordulhat, hogy épp ezzel éri el nálam, hogy komolyabban is megfigyeljem a bosszantó kis csitrit…
Ezen kívül, Tessa drága azt is tökéletesen titokban tartotta előttem, hogy luxus prostituált, de vajon meddig még?
Avatar alany: Torrey Devitto ( cserélhető! )

Amit ígérni tudok: rengeteg játék akár velem, akár Summerrel, aktívság, a többi megbeszélés kérdése Smile
Előre is köszönöm a megalkotónak, nagy szükségem lenne rá.
Vissza az elejére Go down
Lauren Phelps
Művész
Lauren Phelps


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Feb. 24.

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeSzomb. Márc. 01, 2014 4:08 am

( SUSAN, MÁSODIK KERESZTNÉV, PHELPS )
[ Karakter börze Sandra-bullock-is-tamogatja-a-karosultakat-03170720 ]
Teljes név: Susan Phelps ( Casey Redford - Collins )
Kor: 42 ( Ha nagyon, nagyon sok 39 - ig levihetjük )
Foglalkozás: Könyvesbolti eladó
Fontos tudnivalók: Anyu és én nagyjából egy hónapja jöttünk rá arra, hogy apa, aki húsz éven át tisztes üzletemberként és családfenntartóként élt a tudatunkba, nem más, mint a maffia egyik legveszélyesebb bérgyilkosa. Jó mi? Egy szép napon egyszer csak bekopogtat hozzánk egy FBI – os pasi, kedélyesen ránk mosolyog, majd egy bögre kávé és csokis sütemény mellett felvilágosít minket arról, hogy a férfi, akit szeretünk, húsz éven át hazudott nekünk. Persze mind a ketten padlóra kerültünk, főleg mikor a letartóztatás híre mellé azt is megtudtuk, hogy tanúskodnunk kell apa ellen, és, hogy addig se nyírjanak ki minket, be kell lépjünk a tanúvédelmi programba. Hát így kerültünk mi Miamiba, új személyazonossággal, egy új eséllyel, temérdek dilemmával. Látom anyukámon, hogy igyekszik erősnek mutatkozni, tartani magát miattam, de legbelül ő is kétségbe van esve, és azt találgatja, hogyan tovább.
Avatar alany: Sandra Bullockra gondoltam, de lehet más is!

Elöljáróban ennyit adnék meg róla, minden más megbeszélés kérdése. Nagyon, nagyon nagy szükségem volna rá!
Rengeteg kaland áll előttünk, szóval remélem, hamar megérkezik! *-*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Landry
Rendőr
Gabriel Landry


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Mar. 03.

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeKedd Márc. 04, 2014 4:47 am

( DR., LYDIA, PRATT )
[ Karakter börze 339j87d]
Teljes név: Dr. Lydia Pratt ( változtatható )
Kor: 26 - 27
Foglalkozás: Rendőrségi pszichológus
Fontos tudnivalók: A robbanást és Sera halálát követően Miamiba helyeztettem át magam, hogy megtaláljam azt a rohadékot, aki szerelmem haláláért felelős, ám ezért súlyos árat kellett fizetnem. Hawkins, a new yorki főnököm, csak azzal a feltétellel volt hajlandó belemenni az áthelyezésembe, ha felveszem a kapcsolatot az ottani rendőrségi pszichológussal, Dr. Prattel, eljárok az előírt konzultációkra, és engedelmesen követem a nő minden egyes utasítását. Mivel nagyon fontos volt számomra, hogy utazhassak belementem az alkuba, most pedig itt vagyok, és itt ez a nő is. Hogy őszinte legyek, úgy érzem, csak púp a hátamon, mégsem tehetek ellene semmit, különben jelent, nekem pedig pakolnom kell. A kérdés már csak az, vajon melyikünk adja fel előbb a küzdelmet és adja be a derekát előbb a másiknak? Meddig leszünk képesek elviselni a másikat? Talán egy nap minden megváltozik, és másképp nézünk a másikra? Vagy Dr. Pratt inkább beadja a felmondását?

Remélem hamar elkészül, és együtt kitaláljuk. Wink
Avatar alany: Clémence Poesy ( alkuképes )
- ELKELT!!!
Vissza az elejére Go down
Viviana Clarke
Admin
Viviana Clarke


Hozzászólások száma : 254
Join date : 2013. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Florida, Miami

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 9:54 am

NAGYON, NAGYON KERESEM ŐKET!! Smile
( ALISHA, W., JOHNSON )
[ Karakter börze Tumblr_inline_mz8od3HWas1rdpg72]
Teljes név: Alisha W. Johnson ( változtatható! )
Kor: 25
Foglalkozás: Újságíró, blogger
Fontos tudnivalók: Első ránézésre azt mondaná rólad bárki, aki csak szembe sétál veled az utcán, hogy egy kedves, szeretetreméltó teremtés vagy, aki könnyedén belopja magát mások szívébe ártatlan őzike szemeivel, angyali mosolyával, csilingelő kacagásával, ám ha valaki abban a kegyben részesül, hogy egy egészen kicsit közelebb engedd magadhoz bizony egy jóval, jóval összetettebb személyiséget ismerhet meg benned. A látszat olykor csal, te pedig tökéletes bizonyítékul szolgálsz erre, hiszen amellett, hogy újságíróként dolgozol Miami egyik legolvasottabb napilapjánál, titkon egy roppant népszerű blogot is üzemeltetsz, ami a sztárokkal, közéleti személyiségekkel és azok titkaival foglalkozik. Senki sem tudja rólad, hogy te állsz a dolog hátterében, a külvilág számára továbbra is egy feddhetetlen, tiszta teremtés vagy. És, hogy miért csinálod mindezt? Mi másért, ha nem a pénzért? Minden egyes áldozatodat megzsarolod, aki pedig nem fizet, az másnap máris a weboldaladon találhatja magát, az összes féltve őrzött titkával egyetemben. De vajon meddig leszel képes űzni a kis játékaidat? Megváltozol valaha?

Jellem, háttértörténet, végkimenetel abszolút a megalkotóra van bízva!
KULCS karakter, szükség van rá ahhoz, hogy felbolygassuk Miami szürke hétköznapjait, így aktív, pörgős usert várunk!
Avatar alany: Holland Roden


( SCOTT, A., DEMELLO )
[ Karakter börze Giphy]
Teljes név: Scott A. Demello ( változtatható! )
Kor: 37 - 39
Foglalkozás: Kaszinótulajdonos, „üzletember” ( bűnöző )
Fontos tudnivalók: Mr. Demello a köz szemében tisztes üzletember, akinek a kaszinóvezetés mellett számos ingatlan biznisze, kisebb - nagyobb befektetései vannak, s aki Miami egyik legbefolyásosabb polgára. Scott rendkívül ügyel arra, hogy fenn tudja tartani a látszatot, a könyvelése mindig rendben van, hiszen nem akar úgy járni, mint Al Capone, akit az adóhatóság buktatott le, ám a felszín alatt sötét titkokat rejteget, amik ha egy szép napon felszínre bukkannának, bizony jó pár év börtönbüntetést jelentenének a férfi számára. Mr. Demello a kaszinózás mellett törtvénytelen sportfogadásokat bonyolít, nem is beszélve a kábítószer és prosti érdekeltségeiről, valamint a fegyvercsempészésről. Akár a napvilágban, az alvilágban is befolyásos személy, rettegve ejtik ki a nevét még a tulajdon üzletfelei is. Most vajon épp mekkora dobásra készül?

Jellem, háttértörténet, végkimenetel abszolút a megalkotóra van bízva!
Ugyancsak KULCS karakter!
Avatar alany: Leonardo DiCaprio


( JEFF, T., BROOKS )
[ Karakter börze Tumblr_inline_mfvo5fBP8C1rw8nnv]
Teljes név: Jeff T. Brooks
Kor: 42
Foglalkozás: Terrorista
Fontos tudnivalók: Te vagy az az ember, akinek a valós arcát sosem ismerhetjük meg, álnéven utazgatsz, ráadásul az álruhák mesterének is bátran hívhatunk. A rendőrség évek óta köröz már különböző terrorcselekmények elkövetése, bankrablások, tömeggyilkosságok miatt, de te minduntalan kicsúszol a kezeik közül. Nemrégiben Miamiba érkeztél, ám, hogy itt miket tervezel egyelőre még rejtély. De vajon meddig?

Jellem, háttértörténet, végkimenetel abszolút a megalkotóra van bízva!
Ugyancsak KULCS karakter!
Avatar alany: Jason Statham


( LYNNE, C., VENTURA )
[ Karakter börze Large]
Teljes név: Lynne C. Ventura
Kor: 25
Foglalkozás: Beépített rendőrnyomozó
Fontos tudnivalók: Három éve épültél be egy bandába, ami után a rendőrség már hosszú ideje nyomoz, hogy konkrét bizonyítékokat szerezhess, és rácsok mögé juttathasd a banda tagjait és azokat is, akikkel rendszeresen üzletelnek. Főleg drogokban, és fegyvercsempészetben utaznak, te pedig mindenhol ott vagy és várod a megfelelő alkalmat, hogy léphess. Vajon mikor érkezik el?

Jellem, háttértörténet, végkimenetel abszolút a megalkotóra van bízva!
Ugyancsak KULCS karakter!
Avatar alany: Levy Tran


A hozzászólást Viviana Clarke összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 04, 2014 10:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://miamilife.hungarianforum.com
Winona Sheila Bowman
Civil
Winona Sheila Bowman


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2014. Mar. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : Miami

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 4:32 am

( Szabadon, ------, Választható )
Karakter börze Tumblr_m7wuqhGWJF1qbi23yo1_500_large
Teljes név: Szabadon választható
Kor: 43-47
Foglalkozás: Politikus, üzletember
Fontos tudnivalók: Te lennél a férjem. 19 évesen mentem hozzád, csak mert gazdag vagy, nekem meg akkor alig volt pénzem. Mivel nem szeretted,hogy kurválkodom, ezért üzletasszonyt csináltál belőlem.  Viszont én ezt nem szeretem. Utálom a politikát, a sok tárgyalásokat meg miegyebeket. Ezért, úgy teszek mintha dolgozni mennék, közben meg elmegyek vásárolni vagy éppenséggel szexelni valakivel, mert te nem mindig tudsz kielégíteni engem.
Gyanítod,hogy megcsallak, ezért az embereiddel figyeltetsz engem.
További kérdésekért Pm-ben elérsz.
Avatar alany: Szabadon választható


( Szabadon, ------, Választható )
Karakter börze 5_WXTU.jpg
Teljes név: Szabadon választható
Kor: 24-30
Foglalkozás: Rendőr
Fontos tudnivalók: Te lennél a szeretőm. Akkor találkoztunk egymással, amikor a férjemet elkísértem egy rendezvényre. Elsőre meg volt köztünk a közös téma és az egyhangúság is. Azóta szinte mindig amikor neked is és nekem is van egy kis időnk, találkozunk és jókat beszélgetünk, vagy szeretkezünk. Nem zavar téged ha esetleg mással is szexelek rajtad kívül. esetleg később lehet köztünk valami, ha szeretnéd.
További kérdésekért Pm-ben elérsz.
Avatar alany: Szabadon választható
Vissza az elejére Go down
http://soordisland.hungarianforum.com
Sophie Blackburn
Prostituált
Sophie Blackburn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2014. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Usa, Miami

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 3:04 am

( AMBER, - - - - - , - - - - - )
[ Karakter börze Bp_cd_www.kepfeltoltes.hu_]
Teljes név: Amber ___________ ( készítőre bízva )
Kor: 20
Foglalkozás: Egyetemi hallgató.
Fontos tudnivalók: Te és én lassan már két éve ismerjük egymást, ekkor lettünk ugyanis kollégiumi szobatársak, egyúttal pedig legjobb barátnők is. Mellettem álltál, mikor kipattant a cirkusz a családom körül, ám arról már fogalmad sincs, mivel kellett megkeresnem a sulira és a kenyérre valót, mert szégyelltem magam még előtted is. Utálok titkolózni előtted, ám sajnos nincs más választásom, nem akarom elveszíteni a barátságodat. De vajon te mennyire vagy őszinte hozzám? Miért nem mondtad el, hogy már egy ideje viszonyt folytatsz az egyik professzoroddal? Nem bízol bennem?

Ennyit szabnék csak meg a hölgyikéről, a családi és anyagi hátteret, a férfival való kapcsolatát és annak alakulását, a munkáját, stb., már az alkotóra bíznám. Smile
Avatar alany: Cara Delevingne ( nagyon örülnék neki, de lehet más is. )
Nagyon, nagyon várom *.*
Vissza az elejére Go down
Donovan Sivero
Rendőr
Donovan Sivero


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Apr. 08.
Age : 41

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeSzer. Ápr. 30, 2014 11:46 pm

( DELIA,....,SIVERO )
Karakter börze Tumblr_mzyn38hfUu1tovlp4o1_500
Teljes név: Delia .... Sivero
Kor: 29, de a kinézete és a viselkedése miatt, sokszor 19-nek nézik.
Foglalkozás: Híres írónő, egy krimisorozattal futott be, amelynek főszereplőjét Donról mintázza. (Civil, Művész , amelyik tetszik)
Fontos tudnivalók: Delia a mostohahúgom, akit épp úgy fogadott be a Sivero család, mint engem. Az igazi családom, vagyis az apám miatt lett árva, hisz édesanyja, az ő kezei által vesztette életét. Mindezt tudja jól, ahogy azt is, hogy az én anyám is az áldozatok egyike.  Mégsem hibáztatott soha, sőt, sokszor ő volt a támaszom, ahogy én is neki. Talán ez az a láthatatlan lánc, ami összeköt minket. Mindig is közel álltunk egymáshoz. Delia a hős, legyőzhetetlen bátyjának lát, akihez a leendő pasijait hasonlítja. Enyhén szólva elfogult, hiába teszek bármilyen őrültséget. De amennyire imád engem, annyira rosszul jön ki a nővérünkkel. Ők ketten, mint a tűz és a víz. Az egyikük szemében páncélos lovag, a másikéban örök kisfiú vagyok. Delia egy hamisíthatatlan déli szépség, aki egyetlen pillantásával képes elvarázsolni a férfiakat. Csakhogy igen szeszélyes és kiszámíthatatlan, ez az, amivel sokakat el is ijeszt. Mintha örök gyermek lenne, vidám, csupa szív, aktív és bolondos. Sohasem lehet tudni, hogy mire készül, ebben hasonlítunk. Képes fényes nappal beülni a városi szökőkútba, csak azért, mert melege van. Sokszor kerültünk már együtt őrült helyzetekbe, mindkettőnk nagy örömére. Soha sem szólok bele a magánéletébe, ellentétben vele, de ha bajban van, természetes, hogy bármit megteszek azért, hogy segítsek neki. Remekül zongorázik, gyermekkorában dalszerző akart lenni egy ideig, de csak a horrorfilmek ijesztő betétdalai nyűgözték le.

A munkám miatt, jó ideje nem láttam már, de most a fülébe jutott a hír, hogy Miamiba száműztek, így egy telefonhívás után egy héttel, be is költözik a lakásomba. Azt persze nem említi, hogy nem csak azért teszi mindezt, mert hiányoztam neki, hanem mert ihletet gyűjt a sorozata 3. részéhez. Jobb is, mert teljesen ki tud borítani azzal, hogy az életem jócskán elferdített verzióit veti papírra. Ráadásul ki is kürtöli, hogy a bátyja ihlette. És nem csak olyasmiket ír le, hogy öt szeretőt tartok egyszerre, hanem az első részben például a szüzességem elvesztését taglalta. Szánalmas és röhejes fejezet volt és persze, teljes hazugság, hisz eszemben sem lett volna megosztani vele az első olyan élményem. Na meg, az öt szerető is sok egy kicsit. Ki tudja, hogy most megint mire készül!?
Minden egyéb az alkotóra bízva!


Avatar alany: Cheryl Cole


Ui: Az előtörténetem elolvasása ajánlott. Bármilyen kérdés esetén, nyugodtan dobj meg egy PM-el.
Vissza az elejére Go down
Christopher L. Greenwood
Civil
Christopher L. Greenwood


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. May. 02.

Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitimeHétf. Május 05, 2014 12:33 am

( OLIVER, MÁSODIK KERESZTNÉV, GREENWOOD )
[ Karakter börze Tumblr_ljmk0vLsYJ1qdfhotKarakter börze Tumblr_lhgajhOHRY1qb35o1 ]
Teljes név: Oliver „Tetalálodki” Greenwood
Kor: 41
Foglalkozás: Ügyvéd
Fontos tudnivalók: Te vagy a legidősebb hármunk közül, az etalon, a példakép, akit a szüleink olyan gyakran fölemlegetnek, különösen édesanyánk, mikor engem készül az őrületbe kerg... khm, vagyis motiválni, hogy komolyodjak meg végre valahára. Te vagy a család büszkesége, hisz fényes karriert építettél fel magadnak, gazdag lettél önerőből, ráadásul van egy gyönyörű feleséged, akibe annak idején én is szerelmes voltam, és egy belevaló fiad, aki istenként tekint rád. Hatalmas teher nehezedik mégis a vállaidra, hisz, mint legidősebb testvérnek, neked kell összetartani a családot, figyelni arra, hogy, ha bárki bajba kerül ne süllyedjen el a posványban, mindemellett jó férj és apa légy, a munkád se kerüljön háttérbe. Bár lesheted, hogy ezt valaha is elmondjam neked, de nagyon tisztellek, annak ellenére is, hogy minden kísérleted csúfos kudarcba fulladt, mellyel a köreidbe kívántál bevonni, menőbb állást szerezni nekem, a nőkről már nem is beszélve. Én már csak ilyen vagyok, nem hinném, hogy valaha megváltozom, de téged vajon sikerül elrontsalak? Kijössz valaha velem egy meccsre sörözni munkaidőben?
Avatar alany: Nathan Fillion


( EVAN, MÁSODIK KERESZTNÉV, GREENWOOD )
[ Karakter börze 88b2ba25d93c76fe0032c65e86081e22 ]
Teljes név: Evan „Tetalálodki” Greenwood
Kor: 38
Foglalkozás: Sportriporter
Fontos tudnivalók: Veszett fejsze meg annak a nyele, igaz bratyó? Mindig is te voltál a kalandor a családban, az idióta, aki képes 20 dolcsival a zsebében elindulni Mexikóba, hogy aztán onnan telefonáljon, hogy sittre került üzletszerű kéjelgés vádjával, pusztán csak azért, mert nem beszélte jól a nyelvet és hülyeségeket magyarázott néhány csajnak egy kocsmában. Te voltál az, aki mindig extrém sportokkal nyaggatott, az egyetlen akinek sikerült rávennie arra, hogy kipróbáljam a bungee jumpingot, és aki aljas, szemét módon lefotózta, ahogy rókázok utána, s azzal zsarolt évekig. Annak idején focistának készültél, ám egy térdsérülés végül a mikrofonok mögé száműzött téged, mégsem bánkódsz, kihozod belőle a legjobbat. És, hogy mi a nagy helyzet? Én mégis csalódtam benned, mert egyszer csak bejelentetted nekem, hogy nősülni akarsz, én pedig magamra maradok a nagy agglegénységemmel.
Hát már te is fiam, Brutus?
Avatar alany: Richard Ruccolo

Várlak titeket! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakter börze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter börze   Karakter börze Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakter börze
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Miami Life RPG :: Karakter sarok :: Karakteralkotás-
Ugrás: